Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας.Θελω να πουλησω μια μητρικη RAMBAGE V EXTREME 2011-3 εχει και το control και μια cpu I7-5930K σαν σετ βεβαια αλλα να φυγει γρηγορα και οχι τζαμπα.ειναι απο εξωτερικο,αποδειξη υπαρχει. και ειναι αγορασμενα πριν απο ενα χρονο.

ευχαριστω

600-700 ευρώ σύνολο θα φύγει σχετικά γρήγορα φαντάζομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μητρική κάνει μονο κανα 500αρικό ο επεξεργαστής 700 περίπου, ακόμα είναι στην αγορά χωρίς να έχει καν παρουσιαστεί αντικαταστάτης τους, Με 700 χαρίζει τον επεξεργαστή και πωλεί την μητρική και vice versa τουλάχιστον 900€, οτιδλήποτε λιγότερο είναι χασούρα.

Αν και δεν γνωρίζω την ανάγκη του για χρηματα το target group που απευθύνεται είναι σε κάποιον που θέλει να πάει στο high end seg και βάζοντας τα κάτω αν προτιμήσει to μτχ hardware της αγγελίας θα βγεί κερδισμένος κατά 100, 200 €, Δεν απευθύνεται στον καθε ένα που δεν έχει μία και σκεφτόταν για 1150 με locked i5 σε 36 δόσεις και α ωραία ευκαιρία κανα 600 αρι να του τα φάμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας.Θελω να πουλησω μια μητρικη RAMBAGE V EXTREME 2011-3 εχει και το control και μια cpu I7-5930K σαν σετ βεβαια αλλα να φυγει γρηγορα και οχι τζαμπα.ειναι απο εξωτερικο,αποδειξη υπαρχει. και ειναι αγορασμενα πριν απο ενα χρονο.

ευχαριστω

Χωρίς ΦΠΑ τα αγοράζει κανείς γύρω στα 830-840€ αυτή την στιγμή από Ελλάδα (και είναι πολλοί που αγοράζουν έτσι). Θα ξεκίναγα το σετ γύρω στα 750€. Πιστεύω ότι θα έφευγε λίγο πιό κάτω. 

 

Ο 5930Κ δεν είναι ανταγωνιστικός επεξεργαστής. Σε λίγες περιπτώσεις έχει νόημα απέναντι σε έναν 5820Κ που στοιχίζει 160€ λιγότερο (560€ vs 400€ χαμηλότερες τιμές skroutz). Δύσκολο λοιπόν να τον θελήσει κάποιος τόσο ώστε να δώσει τα παραπάνω χρήματα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα μάγκες.

Ποσο θα μπορουσα να πουλησω το pc της υπογραφης μου χωρίς τα headphones;

Όλα έχουν τα κουτιά τους και ότι υπήρχε μέσα σε αυτά.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα μάγκες.

Ποσο θα μπορουσα να πουλησω το pc της υπογραφης μου χωρίς τα headphones;

Όλα έχουν τα κουτιά τους και ότι υπήρχε μέσα σε αυτά.

Ευχαριστώ!

Αν τα πουλήσεις πακέτο χάνεις αρκετά. Θα ξεκίναγα στα 1100€ περίπου και θα περίμενα να φύγει κάτω από 1000άρικο προσωπικά. ΑΝ το κυνηγήσεις κομμάτι-κομμάτι, ίσως κάνεις κάτι καλύτερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους σας πόσο μπορώ να πουλήσω cooler master storm rapid i mechanical και cooler master trigger (το ενα χρησιμοποιηθηκε ζητημα 8 φορες και απο εκει κουτί , σε αψογη κατασταση με τα παντα του και το 2 πεπίσης περίπου στην ίδια κατάσταση με το άλλο αλλα του λειπουν τα καλωδια του)????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ:http://www.cnet.com/products/acer-aspire-5749z-4809-15-6-pentium-b960-win-7-home-premium-64-bit-4-gb-ram-500-gb-hdd/specs/ Με τον 2310M αντί για τον Pentium B960 πόσο πιάνει περίπου;;

 

Είναι σε άριστη κατάσταση και η μπαταρία του βγάζει ~1 ώρα χρήσης στα Windows 7...

 

150-180 ευρώ.

 

Consumer laptop εάιναι μετρίων specs και με κλασμένη μπαταρία, παραπάνω δε θα πιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρτα γραφικων, απο μακρια που ζητησα δοκιμες και μου τα μασησε στην αρχη (που να κατεβαζει 3dmark κτλ), και μετα ειπε θα κανει τεστ να στειλει, αλλα καθυστερει γιατι "εχει καποιο προβλημα με το 3dmark", μαλλον κατι βρωμαει, ε?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρτα γραφικων, απο μακρια που ζητησα δοκιμες και μου τα μασησε στην αρχη (που να κατεβαζει 3dmark κτλ), και μετα ειπε θα κανει τεστ να στειλει, αλλα καθυστερει γιατι "εχει καποιο προβλημα με το 3dmark", μαλλον κατι βρωμαει, ε?

Αν δεν υπάρχουν και αξιολογήσεις τότε μακριά και αγαπημένοι.

καλησπέρα Gtx 970 g1 gaming και i5 6400 4 μηνων και τα δυο με αποδείξεις και συσκευασία. 290€ και 170€ αντίστοιχα ειναι καλά να τα δώσω?

Ναι καλά είναι.Μπορει να περιμένεις λίγο καιρό βέβαια αλλά θα φύγουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα Gtx 970 g1 gaming και i5 6400 4 μηνων και τα δυο με αποδείξεις και συσκευασία. 290€ και 170€ αντίστοιχα ειναι καλά να τα δώσω?

αρκετα καλη τιμη για τη συγκεκριμενη 970 ... ο επεξεργαστης νταξ ετσι και ετσι...ισως να κοψεις ενα 10αρικακι ακομα να φυγει ποιο ευκολα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...