Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!Παιδια πόσο να δώσω ενα Pentium D920 kai mia Gigabyte GA8I865GVMK775 με backplate και τα 2 σε εξαιρετική κατάσταση χωρίς σκόνη και δουλεμένα κανά μήνα μετά μπήκε σε κουτί και από εκεί στην αποθήκη

Επεξ/σία από stefant24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Κανα 30αρι θα ελεγα, θα φυγει σχετικα αμεσα. Πιο πανω με τιποτα.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΕΕΕ ΜΟΥΥΥ!!!!

2 ερωτήσεις ακόμη αν γίνεται??

1) Μαζί με αυτό το σετ (που κοστολόγησες στα 30 ευρώ) πόσο μπορώ να δώσω μαζί με αυτά ?

1x 40GB SEAGATE IDE 7200 ,

1x LITE ON DRIVER IDE

1x απλό μαύρο κουτί σε όχι και άψογη κατάσταση

1x pci-e VGA output gpu (δεν γράφει τίποτα πάνω του για να μάθω την μάρκα και το μοντέλο του)

1x agp Nvidia GeForce FX5600 XT D256M

1x noname psu 350watt

2x 256 ddr ram transcend

2x 80mm fans

1x 120mm fan

 

 

2) Πόσο να δώσω όλο αυτό?

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/635589-pc-775-me-ta-o%CE%BB%CE%B1-toy-%CE%BC%CE%B1%CE%B6%CE%AF-%CE%BC%CE%B5-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%AC-extra-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-browsing-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-gaming/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα Στεφανε,αν δεν χρειαζεσαι χρηματα,χαρισε τα,ξερω κοσμο που ειναι σε δεινη κατασταση οικονομικα και ενα τετοιο σετακι σε καποιον που εχει ξεμεινει χωρις υπολογιστη,καποιον φοιτητη ας πουμε,τουλαχιστον θα τον βοηθουσε να μπαινει στο ιντερνετ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα Στεφανε,αν δεν χρειαζεσαι χρηματα,χαρισε τα,ξερω κοσμο που ειναι σε δεινη κατασταση οικονομικα και ενα τετοιο σετακι σε καποιον που εχει ξεμεινει χωρις υπολογιστη,καποιον φοιτητη ας πουμε,τουλαχιστον θα τον βοηθουσε να μπαινει στο ιντερνετ.

 

Και εγώ το ίδιο κάνω ότι είναι 775 με dual core τα χαρίζω σε φίλους και γνωστούς....

Kαι εγώ μαζί σας είμαι , έχετε απόλυτο δίκιο . Αλλά επειδή ο μικρός και η μικρή μου έχουν γίνει κολλιτσίδια (δεν είναι ότι δεν το χαίρομαι) να τους αγοράσω tablet είπα ότι από τα χρήματα που θα έβγαζα και από τα 2 μαζί με κάποια που έχω δουλέψει να τους τα αγόραζα , ελπίζω οι πατεράδες να με καταλάβουν . Για αυτό ζητάω από εσάς να μου εκτιμήσετε το 2) ολοκληρωμένο σύστημα .

Χωρίς την AGP κάρτα, θα έλεγα σύνολο 50 ευρώ. Μάλλον και πολλά λέω.

 

Δοκίμασε :)

Να το βάλω σε αγγελία στα 40 ευρώ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγώ μαζί σας είμαι , έχετε απόλυτο δίκιο . Αλλά επειδή ο μικρός και η μικρή μου έχουν γίνει κολλιτσίδια (δεν είναι ότι δεν το χαίρομαι) να τους αγοράσω tablet είπα ότι από τα χρήματα που θα έβγαζα και από τα 2 μαζί με κάποια που έχω δουλέψει να τους τα αγόραζα , ελπίζω οι πατεράδες να με καταλάβουν . Για αυτό ζητάω από εσάς να μου εκτιμήσετε το 2) ολοκληρωμένο σύστημα .

Να το βάλω σε αγγελία στα 40 ευρώ???

Σε καταλαβαίνω απόλυτα (αν και δεν είμαι πατέρας) αλλά είναι παλιά κομμάτια και δύσκολα θα σου φύγουν , οσα εβαλες εγω θα ελεγα κανα 60ευρω μαζι με την καρτα και 80 ευρω το συστημα που εχεις στην αγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω απόλυτα (αν και δεν είμαι πατέρας) αλλά είναι παλιά κομμάτια και δύσκολα θα σου φύγουν , οσα εβαλες εγω θα ελεγα κανα 60ευρω μαζι με την καρτα και 80 ευρω το συστημα που εχεις στην αγγελια

Όταν αρχίζουν τα παιδιά σου να ξεροσταλιάζουν , σαν πατέρας νοιώθεις ράκος , χαντακωμένος κτλ. τέλος πάντων. Άρα εγώ ξεκινώ από 60 για το 1ο σύστημα και 80 για το 2ο σύστημα?? Νομίζω υπάρχει μια <<αδικία>> στις τιμές. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα laptop https://www.asus.com/Notebooks/X551MA/

N3520 4 πυρινο

4 ram 

500 gb σκληρο 

15.6 οθόνη 

Σαν καινούριο με υπόλοιπο εγγύησης και μπαταρια διαερκεια 3.30 ωρες ποσο να το δώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέφανε τα πράγματα απο την λίστα 1, κανα 50άρι χωρίς την AGP, την AGP κάρτα σκέτη κανα 10άρι-15.

 

Το σύστημα 2, 775 με τα όλα του κανα 100άρι πιστεύω. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέφανε τα πράγματα απο την λίστα 1, κανα 50άρι χωρίς την AGP, την AGP κάρτα σκέτη κανα 10άρι-15.

 

Το σύστημα 2, 775 με τα όλα του κανα 100άρι πιστεύω. :)

Το σύστημα 2 να το δώσω στα 100 ευρώ μαζί με τα ηχεία?? :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο να πουλησω αυτο το συστημα παιδια?

 

-Windows 7 Ultimate 64bit
-Intel core 2 Quad Q6700 2.66ghz
-2x2GB DDR2 Kingston 800Mhz Ram
-NVIDIA GeForce 9600 GT
-250GB HDD Maxtor 
-mobo-DFI Inc. Bloodiron P45 Series
-Chieftek 350 watt psu
-Ψυχτρα Deepcool iceblade 100
-κουτι asus a9 chassis vento
-2x 80mm coolermaster fans 
-2x 120mm turbox fans
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποσο να πουλησω αυτο το συστημα παιδια?

 

-Windows 7 Ultimate 64bit
-Intel core 2 Quad Q6700 2.66ghz
-2x2GB DDR2 Kingston 800Mhz Ram
-NVIDIA GeForce 9600 GT
-250GB HDD Maxtor 
-mobo-DFI Inc. Bloodiron P45 Series
-Chieftek 350 watt psu
-Ψυχτρα Deepcool iceblade 100
-κουτι asus a9 chassis vento
-2x 80mm coolermaster fans 
-2x 120mm turbox fans

 

Κανα 150άρι, και μάλλον πολλά λέω. Αλλά θα φύγει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...