Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Με crossfire καλωδιο και αναπτορα απο vga -dvi . πιανει κανα 20αρικο ;

O αντάπτορας CF πιάνει κανα 5-6 και το αλλο κανα 2ευρω. Βάλτην και βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα Led Projector Benq GP1 που καθεται εδω και κανα χρονο. http://www.projectorcentral.com/BenQ-Joybee_GP1.htm

 

Τον ειχα βαλει και πριν καιρο αγγελια αλλα τελικα αποφασισα να τον κρατησω για το χωριο. Επειδη ομως δεν τον χρειαστηκα και ειναι κριμα να καθεται λεω να τον ξαναβαλω.

 

Τον ειχα παρει πριν 5 χρονια 550 και εχει 1500 ωρες λειτουργιας περιπου. Ειναι σε αριστη κατασταση. Ξερω οτι υπαρχουν πολλοι κινεζοι πλεον με τα χαρακτηριστικα του (και με καλυτερα στα χαρτια μπορω να πω) αλλα επειδη ειχα ηδη 2 στην κατοχη μου δεν φτουρανε σε σχεση με τον επωνυμο.

 

Μαζι θα δωσω και VGA to HDMI adapter με ηχο.

 

Σκεφτομαι για 140 ευρω. Θα ηθελα την γνωμη σας παρακαλω. Αν τελικα πιστευετε οτι πρεπει να τον δωσω αρκετα χαμηλοτερα θεωρω καλυτερα να τον κρατησω μπας και χρειαστει καποια στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα Led Projector Benq GP1 που καθεται εδω και κανα χρονο. http://www.projectorcentral.com/BenQ-Joybee_GP1.htm

 

Τον ειχα βαλει και πριν καιρο αγγελια αλλα τελικα αποφασισα να τον κρατησω για το χωριο. Επειδη ομως δεν τον χρειαστηκα και ειναι κριμα να καθεται λεω να τον ξαναβαλω.

 

Τον ειχα παρει πριν 5 χρονια 550 και εχει 1500 ωρες λειτουργιας περιπου. Ειναι σε αριστη κατασταση. Ξερω οτι υπαρχουν πολλοι κινεζοι πλεον με τα χαρακτηριστικα του (και με καλυτερα στα χαρτια μπορω να πω) αλλα επειδη ειχα ηδη 2 στην κατοχη μου δεν φτουρανε σε σχεση με τον επωνυμο.

 

Μαζι θα δωσω και VGA to HDMI adapter με ηχο.

 

Σκεφτομαι για 140 ευρω. Θα ηθελα την γνωμη σας παρακαλω. Αν τελικα πιστευετε οτι πρεπει να τον δωσω αρκετα χαμηλοτερα θεωρω καλυτερα να τον κρατησω μπας και χρειαστει καποια στιγμη.

Ξεκίνα από τα χρήματα που θεωρείς ότι αξίζει και βλέπεις.Και εγώ για 100 ευρώ μάλλον θα τον κραταγα.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής αυτό σκέφτηκα να πω αλλά είπα μπορεί να πω λάθος τιμή και να παρεξηγηθώ οπότε και είπα 170 αντί 150

 

 

Γατακια εχω καλυτερη προσφορα!

 

Το εβαλα σε site με ανταλλαγες και μου εκαναν προσφορα ανταλλαγης με μια μηχανη ποπ κορν αξιας 20 ευρω! :shock: :cry: :lol: :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατακια εχω καλυτερη προσφορα!

 

Το εβαλα σε site με ανταλλαγες και μου εκαναν προσφορα ανταλλαγης με μια μηχανη ποπ κορν αξιας 20 ευρω! :shock: :cry: :lol: :P

:blink:  Ρε δεν παίζονται... Ανέκδοτο το έχουμε καταλήξει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

laptop turbo x (χρεπι)

[email protected], 2gb ram, ati x1600@256mb, 160gb hdd (100% health/performance)

 

χαλασμενο πληκτρολογιο, μπαταρια πεθαμενη (διαρκεια ουτε 5 λεπτα), γενικη κατασταση μετρια (χωρις χτυπηματα, κλπ)

 

ποσο πιανει αν το δωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...