Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειλικρινά τι σκεφτονται κάποιοι?

 

4870 στα 140 ευρώ, :blink:  :shock:  απο άτομο με 20 αξιολογήσεις. Δηλαδή τις 20 τις πήρε καταλάθος?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά τι σκεφτονται κάποιοι?

 

4870 στα 140 ευρώ, :blink:  :shock:  απο άτομο με 20 αξιολογήσεις. Δηλαδή τις 20 τις πήρε καταλάθος?

Τι σχέση έχουν οι αξιολογήσεις με την τιμή,από την στιγμή που ο άλλος είναι σωστός στις συναλλαγές του;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά τι σκεφτονται κάποιοι?

 

4870 στα 140 ευρώ, :blink:  :shock:  απο άτομο με 20 αξιολογήσεις. Δηλαδή τις 20 τις πήρε καταλάθος?

ειναι συλλεκτικο κομματι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχουν οι αξιολογήσεις με την τιμή,από την στιγμή που ο άλλος είναι σωστός στις συναλλαγές του;

Aπλά δείχνει ότι έχει εμπειρία απο τις αγοραπωλησίες, δεν είναι ο άβγαλτος που βάζει πρώτη αγγελία c2d στα 150 ευρώ γιατί έκανε 200 το 2008. Έχει μια ιδέα για το πως κινούνται οι τιμές. Τις αξιολογήσεις τις είπα σαν εμπειρία όχι σαν αξιολογήσεις μονάχα.

 

Αυτά, για να μην παρεξηγούμαστε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για να γελάσουμε το είπα, μην εκτροχιαστούμε πολύ ;)

 

Back ontopic


Καλημερα παιδια μια εκτιμηση για το λαπτοπ ενος φιλου.

 

Dell Inspiron 14z 5423

CPU:i7-3537U 2Ghz

RAM:8GB

HDD:128GB SSD


Καλησπερα, μια τιμη για το παρακατω σετακι μαζι με το Case της φωτο? 
Επισης εχω 3 καρτουλες PCI-E και μια MOBO που δεν ξερω ποσο να τις κοστολογησω:
Asus GeForce EN6200LE

GeCube HD 2400 Pro 256MB

Asus EN8500GT Silent Magic/HTP/512M

Asus M2N-E

VQHL3Y3.jpg

To pc ολόκληρο κανα 70-80άρι

 

Η κάρτες γραφικών απο 10-15 ευρώ Ξεκίνα απο 15 ίσως χρειαστεί να πέσεις σε καμιά 2400.

Η μητρική 35?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν μου απαντησες...

Δεν γνωρίζω πολλά απο λάπτοπ φίλε μου, του έκανα παράθεση να το δει κάποιος.

Αν έπρεπε να υπολογίσω και αν δεν έχει εγγύηση, ένα 400άρι με 450 θα έλεγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπλά δείχνει ότι έχει εμπειρία απο τις αγοραπωλησίες, δεν είναι ο άβγαλτος που βάζει πρώτη αγγελία c2d στα 150 ευρώ γιατί έκανε 200 το 2008. Έχει μια ιδέα για το πως κινούνται οι τιμές. Τις αξιολογήσεις τις είπα σαν εμπειρία όχι σαν αξιολογήσεις μονάχα.

 

Αυτά, για να μην παρεξηγούμαστε :)

Καλα μην το λες για τις τιμες. Μερικες φορες δεν ειναι ευκολο να κοστολογησεις καποια πραγματα.

 

ΠΧ εδινα ενα ION iCADE με συμβατη Android 4.1 (απο 4.2 σταματησε να λειτουργει το iCade). Η ταμπλετα στημενη με οτι Emulators υπαρχουν μετα απο πολλες ωρες δουλειας.

 

Ξερω ποσο εχει να παρεις το iCade απο Ebay κλπ. Αλλα στην προκειμενη δεν εβαλα απλα στεγνα αυτη την τιμη και ας μου την ειπαν μερικοι. Τελικα κουραστηκα και αποφασισα να το κρατησω.

 

Γενικα αν δεις αγγελιες μου δεν ειμαι παραλογος αλλα καποια πραγματα δεν ειναι μονο το αντικειμενο.

 

ΥΓ: Προς θεου δεν παει για την καρτα που σχολιασες αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για να γελάσουμε το είπα, μην εκτροχιαστούμε πολύ ;)

 

Back ontopic

 

To pc ολόκληρο κανα 70-80άρι

 

Η κάρτες γραφικών απο 10-15 ευρώ Ξεκίνα απο 15 ίσως χρειαστεί να πέσεις σε καμιά 2400.

Η μητρική 35?

Σε ευχαριστω, κι εγω καπου εκει τα υπολογιζα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Έλεγα να πάρω ps3 αλλά μου έχουν μπει ιδεές για ps4 ... 

Θέλω να ρωτήσω για κάποια πράγματα πόσο αξίζουν . 

1ον : Ένα laptop σε πολύ καλή λειτουργική κατάσταση dell 5521 

specs : cpu:intel core i3 3227U

             Gpu: amd 7670M+intel graphics 4000

             Ram : 4gb,είχε 6 αλλα η δυάρα νομίζω χάλασε

             HDD:500gb 

Εαν θέλετε να δείτε φώτο είναι αυτό,απλά αυτό έχει και άλλη κάρτα γραφικών (το δικό μου) : http://www.ebay.com/itm/Dell-Inspiron-15R-5521-5216-15-6-Laptop-i3-3227U-1-90Ghz-500GB-6GB-Ram-/371105025585?hash=item5667954e31:g:pXQAAOSwq7JTymux

Αυτό το βάζω να δω σε Ελληνικά δεδομένα πόσο λέτε να φύγει (δεν βιάζομαι,για να το σκοτώσω ) 

 

2ον: Μια μητρική la 9982P,με i7 4500U,8850M , παίζει να έχει θέμα με ραμ όπως τελικά είχε η παραπάνω και δεν δοκίμασα τις μαμήσιες ,γιατί έκανε ακριβώς τα ίδια μπιμπς , μπορεί να έχει και κάτι άλλο,απλά δεν μπορώ να το δω τώρα ακριβώς ! Μπορεί να έχει καεί κάποια ασφάλεια η πυκνωτής (δεν τα ξέρω καλά).Απο την ψήκτρα όπως την έβαλα γιατί ο cpu-gpu ήταν αγώγιμα και μην έχει κανα βραχυκύκλωμα , αλλά μου έκανε εντύπωση για τα bibs ... Πιάνει τίποτα έτσι ; 

 

3ον: Έχω ένα account στο lol με πολλά συλλεκτικά skins ,division gold αυτά πιάνουν τίποτα στην Ελλάδα η κρίμα να το δώσω , γιατί έχει πέσει χρήμα πάνω σε αυτό το account :P

Παιδιά κάποιος που έστω να γνωρίζει έστω απο τα 2 πρώτα που είναι και τα ποιο σημαντικά ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...