Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Gt έλεγα ν τ βάλω κάνα 60ρι κ μετά ν τ ρίξω στα 55

Ξέχασες να βάλεις όνομα στο τέλος.

Πως θα καταλάβει για να σου απαντήσει?

 

 

Πιο boro.gr και μαλακίες. Άγιος Παντελεήμονας έχουμε γίνει.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Βαλτο μωρε κανα 50. Και μην δεχθεις παζαρια απλα.

Γίνετε αυτό το πράγμα.? Και 20 ευρώ να το βάλει πάλι θα δεχτεί πρόταση στα δέκα με δικά του μεταφορικά αν θέλει....

Γενικά νομίζω στις αγγελίες υπάρχουν πολλά τρολλ.

Τελευταία όχι μόνο δεν ξέρουν να διαβάζουν το ¨ΟΧΙ ΠΑΖΑΡΙΑ αλλά αδυνατούν να διαβάζουν και το όχι ανταλλαγές..

Επίσης είναι τόσο δύσκολο να δείς ότι μια αγγελία είναι ζήτησης,τι διάολο βάζω κάτι ζήτηση και μου στέλνουν 6-7 άτομα πόσο το δίνω ενώ και αγγελία ζήτησης είναι και κάνω ξεκάθαρο στο κείμενο πως ζητάω να αγοράσω...

Το άλλο , κκλειδωμένεη αγγελία με αξιολόγηση απο κάτω εμού και του αγοραστή , ξεκάθαρο κείμενο πως υπήρχε μία παρόλα αυτά εκεί συνεχίζουν μερικοί να στέλνουν αν είναι διαθέσημη....

 

Δεν μπορώ άλλο απλά..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Albiosha είχα βάλει μία φορά μία 5770 flex edition 45 eyrw kai m legane na σου δώσω 20 να δ δώσω 25 και τους λέω δεν κάνω παζάρια και έτσι την έδωσα σε έναν γιατρό στα 40 από 45 π την ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Albiosha είχα βάλει μία φορά μία 5770 flex edition 45 eyrw kai m legane na σου δώσω 20 να δ δώσω 25 και τους λέω δεν κάνω παζάρια και έτσι την έδωσα σε έναν γιατρό στα 40 από 45 π την ειχα

τα ιδια που κανεις κ εσυ σου κανουν γιατι σου φενεται παραξενο?Εδω μου εκανες παζαρι στο ταμπλετ -30 ευρω μας δουλευεις ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν κάνω παζάρι κάνω γτ είμαι άνεργος κ όχι γτ θέλω ν ρίξω κάποιον οικονομικα αν ήταν καλυτερα τα οικονομικα όλον μας δεν θ είχαμε πρόβλημα ν αγοράζουμε ότι θέλουμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαβάζουμε ρε φUστη μου.

 

Ούτε ο Δρ Πιούτσος δεν μπορεί να γιάνει τόσους πυροβολημένους.

 

edit: κοίτα να δεις που συμφωνούν μαζί μου κιόλας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,

 

Πόσο μπορώ να δώσω τα:

 

1. Core i5 3570K

2. ASROCK Z77E-ITX

3. KINGSTON 16GB DDR3 1600MHz RAM ( 2 x 8GB)

4. GIGABYTE GTX 970 G1

 

Η κάρτα είναι ακόμα σε εγγύηση μέχρι το τέλος του 2016 από ΜSystems όπως επίσης οι μνήμες είναι ούτε 2 μηνών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, δεν κολλάω στο 50αρικο, ελάχιστες οι φορές να βάλεις κάτι για πώληση και να μην γίνει παζάρι.

Αν έφευγαν cpu, mobo και ram μαζί εκτός κάρτας? (γιατί σκέφτομαι για σταδιακή αναβάθμιση).

 

Επίσης έχω τον Corsair Force 3 240GB, εκτός εγγύησης πλέον. Αξίζει να τον δώσω και να τον αντικαταστήσω με νεότερο 240αρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το σκοτωσεις κανα 40αρι στην καλυτερη. Κρατα τον.

 

Εγω τα παζαρια λεω "ευχαριστω, δεν ενδιαφερομαι" και τα διαγραφω. Αν με "κερδισει" ο αλλος με την συμπεριφορα του θα κοψω μονος μου και 5 και δεκα ευρω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...