Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι το ίδιο οι Agility με τους Vertex. Κάποιος που θέλει Vertex δε θα διαλέξει Agility μόνο και μόνο για να τον πάρει από κατάστημα.

 

Τέλος πάντων, thanks.

 

Εάν δε φύγει με έως 70€ μένω με 60GB, πιο κάτω δε τον δίνω με τίποτα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

To ξέρω ότι δεν είναι το ίδιο αλλά η τιμή του agility επηρεάζει αντικειμενικά. Όπως και η τιμή του force 3 θα επηρέαζε του gt παραδείγματος χάριν.

 

Αυτό όμως που επηρεάζει πιο πολύ απ όλα είναι η χωρητικότητα. Θα δώσει κάποιος 70 για μεταχειρισμένο (έστω και ελάχιστα) ssd (τον οποιονδήποτε) όταν με 100 παίρνει 120GB?

 

Σου ξαναλέω, ξέρω ότι ο vertex είναι καλύτερος αλλά μόνο στη θεωρια. Και δεν ξέρω πόσο θέγονται από θεωρητικά νούμερα όσοι αγοράζουν μεταχειρισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω 2 pentium 4 έναν 3.2 και έναν 2.8, και κάτι μνήμες ddr 512 μου έχουν μείνει λειτουργικότατες και δεν τις παίρνεις κανένας , μάλλον με βλέπω να στήνω 3ο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Η στήνεις pc, ή τα χαρίζεις εδώ -> http://www.insomnia.gr/topic/103999-%CE%BC%CE%B7%CE%BD-%CF%80%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%AF%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%B1-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%B4%CF%8E-part-2/page__st__5200 ή τα πουλάς όλα μαζί κανένα 20άρικο...

 

Life is hard for those single core Northies&Prescott :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε θέλεις 3ο PC δοκίμασε την τύχη σε κάνε eBay. Το αγοραστικό κοινό εκεί πέρα είναι μεγαλύτερο απ' ότι στη χώρα μας. Και πάλι δε θα πιάσεις λεφτά αλλά τουλάχιστον δε θα κάθονται άχρηστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πουλήσω nintendo Wii (black color) με 1 power supply, 1 av lead, 1 main controller, 1 Nunchuck controller, 1 sensor bar, 1 φορτιστή μπαταριών μαζί με επαναφορτιζόμενες μπαταρίες, 1 Nintendo wii sports game και 1 Tomb Raider Underworld wii game.

 

Πόσο να το δώσω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Θέλω να πουλήσω μια M-Audio Audiophile USB (sound card) γιατί δεν την κάνω τίποτα και βρέθηκε από λάθος στα χέρια μου!

Περίπου πόσο να την δώσω????

 

Και ένα λινκ για να την δείτε!

http://www.amazon.com/MIDIMAN-Audiophile-Digital-Recor%20ding-Interface/dp/B00008P012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@axl3 σφραγισμένο; Αν ναι 110, αν όχι στρογγυλοποιείς @ 100.

 

@MKRabbit κάτι μεταξύ 80 και 90 λογικά.

 

@jay_D δοκίμασε για το 70ευρω, και βλέπεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πουλήσω τα εξής:

 

Perc 5/i controller + τα καλώδιά του + BBU + 512MB cache

3 δίσκους SAS Seagate Savvio 15K 36GB

 

Πόσο λέτε να τα δώσω; Καλύτερα να τα πουλήσω πακέτο ή χωριστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@StavrosD

 

Ένα 70ευρώ για τον Perc με την προίκα και κάτι σαν 3 x 40 ευρώ για τα μηχανικά drive νομίζω για χωριστά. Αν τα δώσεις μαζί, θα φύγουν πιο δύσκολα και ίσως χρειαστεί στρογγυλοποίηση αλλά το καλό είναι ότι δεν θα έχεις το κίνδυνο να σου μείνουν οι σκληροί.

 

@jay_D

 

...γι αυτό γράφω "και βλέπεις" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν προτίθεμαι να το πουλήσω, μέσα στην απύθμενη βαρεμάρα του σαββατόβραδου, είπα να κοστολογήσω το pc της υποφραφής για να ξέρω που βρίσκομαι. Πείτε τιμές.

 

Cpu: Intel i5 2500 (140)

Cooler: Coolermaster Vortex Plus (15)

Motherboard: Gigabyte Z68MA-D2H-B3 (70)

Ram: 2 X 4GB Corsair Vengeance 1600MHz DDR3 (30)

Vga: Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 (120)

Ssd: Corsair Force 3 60GB (50)

Hdd: Seagate Barracuda 7200rpm 1 TB (40)

Psu: Corsair Builder series CX600 V2 (50)

Case: Thermaltake V4 Black Edition + 6 120mm led fans + Aerocool Fan Controller (40)

 

555

 

Tι λέτε?

 

 

 

με βλεπω να το ανταλλάσσω με κάνα athlon X64 με 9800gt :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...