Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το κοβω για e-sport και θα το δειτε...

 

 

 

EDIT: Παρτε και ενα review που πραγματικα τα λεει ολα και με βρισκει 100% συμφωνο

 

http://www.teamliquid.net/forum/games/449219-heroes-of-the-storm-first-impressions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πήρε κανείς άλλος alpha inv να έχω παρέα μέσα? (μπορεί να έχετε πάρει και να μην έχει έρθει το mail ακόμα όπως έγινε και με εμένα)

Ε θα το βλεπαμε στο launcher ετσι δεν ειναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρε κανείς άλλος alpha inv να έχω παρέα μέσα? (μπορεί να έχετε πάρει και να μην έχει έρθει το mail ακόμα όπως έγινε και με εμένα)

Εγω.....κανε add το wod δεν παλευεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FINAL PHASE OF TECHNICAL ALPHA COMING

 

We’re gearing up to enter the final phase of Technical Alpha, and there are several items you’ll want to keep in mind as it approaches. This is an exciting milestone for Heroes of the Storm. Preparing for this phase includes an account wipe, and we’d like to give you a rundown of everything you’ll need to know.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

We’re shutting down the Heroes of the Storm Shop on September 22. At that time, you will be unable to make any purchases using Gold or real money. However, we don’t want that to put a damper on your latest matchmaking win-streak. We’re thrilled to let you know that while the Shop is offline, all 29 Heroes in the Technical Alpha lineup will be available for play in the free Hero rotation!

 

Ωραια αντε να δουμε ολους τους χαρκατηρες πριν καταληξουμε σε καποιον μονιμα....

 

The week after we shut down the shop, we’ll bring the Technical Alpha service offline for more than a week of extended maintenance

ΜΑΣ ΞΕΣΚΙΣΕΣ......

 

 

 

Once Heroes is back online, all current players will be moved to their home Battle.net region. When this occurs, a number of things will happen:

You will lose access to the friends list you built in the Heroes Technical Alpha thus far. But you will regain access to your normal Battle.net friends list that you share with all other Blizzard games, including Diablo® III, Hearthstone®, StarCraft® II, and World of Warcraft®.

Επιτελους ... Βαρεθηκα κάθε φορα που καποιος με μιλαει να τρεχω στο app
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βαριεσαι θα εχει παλι πλακα το 1-40. Το θεμα ειναι οτι πλεον δινουν πολυ λιγοτερο gold και θα πρεπει να λυωσεις για να ξαναμαζεψεις τους heroes που ειχες ηδη αποκτησει. Το χειροτερο ειναι οτι θα ειναι down ο server για 1 εβδομαδα.....Θα κοψουμε φλεβες ρε γμτ....

Επισης μαλλον δεν θα ξαναγινει wipe (εκτος και αν το θεωρησουν απαραιτητο) οποτε οτι κανουμε απο εδω και περα θα παραμεινει ;)

 

Ωραια αντε να δουμε ολους τους χαρκατηρες πριν καταληξουμε σε καποιον μονιμα....

 

 

Σε ολους θα καταληξεις μονιμα :P

Εγω εχω (ειχα μαλλον) 4 10ρηδες και πηγαινα για τον 5ο. Ειναι ο ενας καλυτερος απο τον αλλο. Μονο support δεν πολυγουσταρω να παιζω αλλα χρειαζονται και αυτοι οποτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως χθες ηταν διαθεσιμοι ολοι ενω οι σερβερ φρν επεσαν τουλαχιστον μεψτι χθες.δρν ξερω σημερα τι γινεται ....δωσε battletag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...