Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θέλω και εγώ..

πότε γίνεται release το game?

invites παίζουν?

 

release δεν υπαρχει ακομα ... Invites από οσο βλεπω όχι αν και ακομα κατεβαζω δεν εχω μπει μεσα να δω τι γινεται !

Τιποτα here either 

Πως σκατα πηρες 2 :D

 

τι να σου πω .... περνω τον αδερφο μου του λεω πηρα Invite στο hots Μπες να παιξεις αν θελεις γιατι χθες μου ελεγε βαριέμαι ελεεινα και δεν ξερω τι να κανω .... μετα από κανα 15 λεπτο μπαινω στα email μου της forthnet που είναι και το account το 2ο του wow εκει να τσεκαρω τα email Και βλεπω και εκει το ιδιο email.....

Η αληθεια είναι ότι θα προτιμουσα 1 hots & 1 wod ... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κάπου 3 εβδομάδες και το είδα κατευθείαν στον battlenet client, ούτε email κοίταξα ούτε τίποτα.

Δεν ασχολήθηκα πολλές ώρες αλλά όσο έπαιξα μου άφησε πολύ καλή εντύπωση..

Το παιχνίδι είναι ακόμα σε tech alpha στάδιο αλλά δεν συνάντησα κάποιο πρόβλημα όσο ασχολήθηκα.

 

 

http://eu.battle.net/heroes/en/blog/14572316

 

We’ve got exciting news! The first wave of invitations for the Technical Alpha are currently being sent to a limited amount of players based outside the United States, including testers who opted-in via Battle.net, as well as friends and family members of Blizzard employees.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gief ένα!

Μακαρι να μπορουσα :( δεν υπαρχει key για ΒΕΤΑ απλα είναι ενεργοποιημενο μεσα στο battle.net account σου....μαλλον την ψιλιαστηκαν με τα ebay και την κατασταση στο hearthstone και αλλαξαν λογικη . Το ενεργοποιουν στο account σου και αν θελεις παιξε αν όχι μην ασχοληθείς :( Το 2ο account είναι του Δημητρη αυτος την άλλη Παρασκευη φευγει διακοπες ... θα σου δωσω το password να μπεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μοιράζονται τα κλειδιά ξέρουμε????random ή με κάποιο κριτήριο!!!άμα κάνω τώρα sign in έχω καμία ελπίδα ή μπα Γτ έχω κάνει beta sign in από χίλια acc εκτός του main(νομίζω δεν είμαι και σίγουρος)ποτέ υπολογίζεται η open beta σύμφωνα με την closed beta του hearthstone ή υπάρχει κάποια ημερομηνία???

 

Αποστολή από το Xperia E (Καλά ακούσατε single core) με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα να μου ερθει το κλειδι.. Υποτιθεται πως εχω αγορασμενο και το diablo 3. Δε θα επρεπε να μου δωσουν κατι;; Παιζω και το hearthstone που ειναι και αυτο της blizzard..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

έχω νέα πολλά στο κανάλι μου στο youtube έχω ανεβάσει 2 βιντεάκια heroes of the storm αφήνω ένα link να τσεκάρει οποιος θέλει

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDmJeFb8K398DrSGfyEPw8Cj8PBcZp0Fa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εδω και 1 εβδομαδα εχω alpha access και το 'χω λυωσει κυριολεκτικα. Για αλλη μια φορα η blizzard δημιουργησε!

Δεν θα κανω το λαθος να το συγκρινω με moba εφοσον ειναι team brawler game και εχει σημαντικες διαφορες. Απλα θα πω οτι ειναι ακρως εθιστικο, διασκεδαστικο και περισσοτερο συνθετο απ'οτι μπορει να υποθεσει καποιος παιζοντας 2-3 αγωνες. Οσοι ειστε τυχεροι και εχετε alpha access αξιζει να του δωσετε λιγη σημασια trust me ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες το βράδυ κατα τις 3:30 γυρνάω από κάτι αβάνες που πίναμε κλασικά τσεκάρω, τίποτα. σήμερα σηκώνομαι 7:30 για δουλεία και θέλει restart ο client, το κάνω και τσουπ, μπλε το κουμπί.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλοί λένε για κρυφό άσο της blizz. εμένα για άπατο φαίνεται αλλά blizzard είναι αυτή. μπορεί να κάνει μία κόφα να γίνει παιχνιδάρα εάν μυριστεί πολλά $$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...