Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πως θα μπορούμε να κρίνουμε ποιός και γιατί υπαναχώρησε?

Θα πρέπει να γίνονται ορατά τα pm που αφορούν τη συναλλαγή.

 

Θα ειναι ορατα για τον mod, φανταζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα ειναι ορατα για τον mod, φανταζομαι.

 

Οχι δεν ειναι ορατα αλλα πρεπει να υπαρχει αξιολογηση κατα την γνωμη μου και σε συναλλαγη που δεν ολοκληρωθηκε με υπαιτιοτητα καποιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι ορατα αλλα πρεπει να υπαρχει αξιολογηση κατα την γνωμη μου και σε συναλλαγη που δεν ολοκληρωθηκε με υπαιτιοτητα καποιου

Ορατά είναι Γιάννη,ό,τι ώρα θελήσει αυτός που έχει "κλειδιά".
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορατά είναι Γιάννη,ό,τι ώρα θελήσει αυτός που έχει "κλειδιά".

 

Θελω να πιστευω οτι δεν ειναι ορατα τα pm ουτε για αυτους !!΅Ειναι θεμα αξιοπιστιας του forum...Σιγουρος βεβαια δεν μπορω να ειμαι.

Εγω προσβλητικο pm το εκανα print screen και το στειλα σε mod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πιστευω οτι δεν ειναι ορατα τα pm ουτε για αυτους !!΅Ειναι θεμα αξιοπιστιας του forum...Σιγουρος βεβαια δεν μπορω να ειμαι.

Εγω προσβλητικο pm το εκανα print screen και το στειλα σε mod.

Άσχετη η επιθυμία με τη δυνατότητα.

Σε ιδανική κοινωνία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίδες κανεις δε θα ειχε τη διάθεση να διαβασει ξένα ΠΜ ακομα κι αν μπορούσε. Εδω πολλες φορες βαριεσαι να διαβασεις τα γραφόμενα στο φορουμ, θα ασχοληθεις με τα ΠΜ? Και νομιζω πως εχω αναφερει ξανα πως οι mods δεν εχουμε τετοιου ειδους πρόσβαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες κανεις δε θα ειχε τη διάθεση να διαβασει ξένα ΠΜ ακομα κι αν μπορούσε. Εδω πολλες φορες βαριεσαι να διαβασεις τα γραφόμενα στο φορουμ, θα ασχοληθεις με τα ΠΜ? Και νομιζω πως εχω αναφερει ξανα πως οι mods δεν εχουμε τετοιου ειδους πρόσβαση.

Αυτοί που έχουν κλειδιά είπα.

 

Έχω φόρουμ και ξέρω τις δυνατότητές μου εκεί,άστο αυτό.Και για να μη μπερδεύεσαι,όλοι εκεί μέσα είμαστε admins,όποιος στραβώσει κατεβάζει το σύμπαν με τη μία.Να δεις μετά σούζα όλοι.

 

Στο άλλο που λες,ότι βαριέσαι να διαβάσεις τα δικά σου μυνήματα,σου θυμίζω να δεις τη ταινία "Οι ζωές των άλλων".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα δικα μου δεν τα βαριέμαι καθόλου. Τα γραφόμενα γενικώς στο φόρουμ ειπα. Αλλα θα τσεκαρω την ταινια ανεξαρτήτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μιά κάποια πικρή επιβεβαίωση,είναι αλήθεια,όπως αλήθεα είναι πως η ανθρωπιά μπορεί να λάμπει σαν διαμαντι,ακόμα και στο βόθρο (χωρίς πολιτική ερμηνεία).

Δέστηνα,αν συναντήσεις ρόζο πες μου να βοηθήσω το "θείο" σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πρέπει να υπάρξει ποινή για την υπαναχώρηση του αγοραστή ή του πωλητή.

Να φαίνεται στο προφίλ του.

+1

 

Πρόσφατη περίπτωση: συμφωνώ με τον πωλητή για αγορά και αφήνω σε εκκρεμότητα τον τρόπο παραλαβής, για τηξλεφωνική συνεννόηση.

Όταν τον παίρνω τηλέφωνο να κανονίσουμε την παράδοση (το επόμενο πρωί), μου λέει ότι το πούλησε σε άλλον. (Εντωμεταξύ εμένα αυτό μου στοίχισε να χάσω και μια άλλη αγγελία με παρόμοιο προϊόν).

 

Το ανέφερα σαν αρνητική κριτική, και σβήστηκε.

Η συνέπεια δεν είναι ένας δείκτης ποιότητας και αξιοπιστίας του πωλητή για τον οποίο πρέπει αν ενημερώνονται οι υποψήφιοι αγοραστές;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Πρόσφατη περίπτωση: συμφωνώ με τον πωλητή για αγορά και αφήνω σε εκκρεμότητα τον τρόπο παραλαβής, για τηξλεφωνική συνεννόηση.

Όταν τον παίρνω τηλέφωνο να κανονίσουμε την παράδοση (το επόμενο πρωί), μου λέει ότι το πούλησε σε άλλον. (Εντωμεταξύ εμένα αυτό μου στοίχισε να χάσω και μια άλλη αγγελία με παρόμοιο προϊόν).

 

Το ανέφερα σαν αρνητική κριτική, και σβήστηκε.

Η συνέπεια δεν είναι ένας δείκτης ποιότητας και αξιοπιστίας του πωλητή για τον οποίο πρέπει αν ενημερώνονται οι υποψήφιοι αγοραστές;

 

 

Ετσι !!!!!!!!!!!!!!Απορω γιατι επιμενουν σε ολοκληρωση συναλλαγης για αξιολογηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι !!!!!!!!!!!!!!Απορω γιατι επιμενουν σε ολοκληρωση συναλλαγης για αξιολογηση...

 

Kαλα κανουν γιατι υπαρχουν και καποιοι περιεργοι που λενε "γιατι το δινεις τοσο ακριβα και οχι στη τιμη που θελω εγω και πιστευω οτι ειναι η σωστη? Θα σου κανω αρνητικη αξιολογηση"... Μου εχει τυχει καμποσες φορες.

 

Παντως συμφωνω οτι πρεπει να υπαρχει ποινη για την υπαναχωρηση, γιατι δεν ειναι σωστο οταν εχει κανονιστει κατι να το ακυρωνεις τελευταια στιγμη, λες και εκανες πλακα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτους που επιμενουν οτι πρεπει να εχει γινει ολοκληρωση συναλλαης για να γινει μια αξιολογηση.

 

Τι εχουν να πουν για αυτη την προεοδοποιηση που ευτυχως δεν διαγραφτηκε ??

 

Θα επρεπε να την πατησει καποιος για να γινει αρνητικη αξιολογηση ???

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/206743-samsung-galaxy-s4/

 

 

post-40980-0-96620700-1383057758_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορετικό πράγμα ο απατεώνας που δείχνει ο Γιάννης, διαφορετικό η αθέτηση συμφωνίας.

Για την αθέτηση συμφωνίας, έχω εκφραστεί και εγώ υπέρ της αρνητικής αξιολογήσης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...