Προς το περιεχόμενο

Asus Transformer Book T100


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι τα ατιμα!

Θελουν ακομη χρονο,για να αρχισουμε να βλεπουμε πιο νορμαλ τιμες!

Φυσικα παιζει ρολο και η ποιοτητα κατασκευης και τα εξτρα features που εχουν!

Δλδ το venues 11 εχει αρκετες διαφορες απο το transformer t100 και σε ποιοτητα κατασκευης(tablet&keyboard) και σε χαρακτηρηστικα(soc,οθονη,digitizer,extra μπαταρια κ.α)!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα με το venue 11,ειναι οτι με το keyboard μπορει να φτασει στα 650-700€!

 

Αυτό έβλεπε χθες και όταν υπολόγισα το σύνολο σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να πάω και σε Surface 2 PRO που είναι και μια ακόμα κατηγορία ακριβότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι σοβαρα για το asus,  νομίζω οτι το dell ξεφευγει αρκετα σε τιμή. Τα άλλα που περιμένουμε lenovo, toshiba encore και acer w4 αργουν μαλλον πολυ. Πάντως θα ήθελα να δω το asus και απο κοντά. Πότε κυκλοφορεί Ελλάδα; Ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι σοβαρα για το asus,  νομίζω οτι το dell ξεφευγει αρκετα σε τιμή. Τα άλλα που περιμένουμε lenovo, toshiba encore και acer w4 αργουν μαλλον πολυ. Πάντως θα ήθελα να δω το asus και απο κοντά. Πότε κυκλοφορεί Ελλάδα; Ξέρει κανείς

 

Υπάρχει στο e-shop σε τιμή αισχροκέρδιας. http://www.insomnia.gr/topic/505195-asus-transformer-book-t100/?p=52775774

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρχισα σοβαρα να σκέφτομαι να το τσιμπισω για να πειραματιστω λιγο!

Ετσι κι'αλλιως μια σοβαρη προταση για i-core tablet/ultrabook στις 12-13",που να αξιζει τα λεφτα του και να μη ζυγιζει ενα "τονο",δε βρηκα,ακομη!

Οποταν μαλλον θα το τρεναρω ακομη ενα χρονο,με τη βοηθεια του t100!

 

Θα παω μ'αλλων δευτερα πρωι να το δω απο κοντα και αν ολα ειναι ok,θα το τσιμπισω!

388€ το 64gb!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε στέλνεις κανένα κι εδώ κάτω :P Πες μας εντυπώσεις όταν το δεις.

Υπάρχει αυτό το φορουμάκι που αναφέρουν αμερκανάκια προβληματάκια και διάφορα άλλα http://www.transformerforums.com/forum/asus-transformer-book-t100/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε στέλνεις κανένα κι εδώ κάτω :P Πες μας εντυπώσεις όταν το δεις.

Υπάρχει αυτό το φορουμάκι που αναφέρουν αμερκανάκια προβληματάκια και διάφορα άλλα http://www.transformerforums.com/forum/asus-transformer-book-t100/

Το ξερω,γι'αυτο θα το παρω απο μεγαλο μαγαζι,για να τους εχω διπλα μου,γιατι βαριέμαι να μπω στην διαδικασια να το στελνω στην asus,οπως επαθα με το nexus7 και ακομη να το στειλω για σερβις!:P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...