Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ που θέλω το 820 και δεν έχω κάνει παραγγελία τι μπορώ να κάνω για να το πάρω 130€?

 

Πάρε τους τηλ και με επιτακτικό ύφος πες τους:

 

"Τι θα γίνει ρε παιδιά με το optimus g που έχω παραγγείλει; Θα το πάρω ή θα μου δώσετε το lumia 820 στα ίδια λεφτά;"  :-D

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εδώ είναι το λάθος. Ο νόμος δεν τους καλύπτει γιατί έχουν κάνει ένα σωρό παραβάσεις. Άλλο πως συμπεριφέρονται...

δηλ ποιες αμετρητες παραβασεις καναν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που πρέπει να το κάνει σήμερα, γιατί αύριο δεν θα ισχύει.

 

και αυριο θα ισχύουν. να πουλήσουν θέλουν.

και όποιος το ακύρωσε έχω την εντύπωση αν τους πάρει αύριο μπορεί να πάρει το 820 έστω για άλλους που το χρειάζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ ποιες αμετρητες παραβασεις καναν???

Διάβασε μερικά post πιο πίσω. τα γραφεί αναλυτικά ένας φίλος πιο πάνω. Αν δεν τα βρεις πες μου να τα ψάξω εγώ αργότερα που θα είμαι στον υπολογιστή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήραν και εμένα τηλ δεν δέχτηκα εννοείται το lumia 820 και το ωραίο ειναι οτι μου λεει ειναι μεχρι σήμερα η προσφορα, του λέω προσφορα το λες εσυ αυτο; του λέω τη κοινό έχουν μεταξι τους μου λεει ειναι 4g, τέλος του ειπα οτι είμαστε 25-30 άτομα και έχουμε ήδη ξεκινήσει κινήσεις στο ινκα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήραν και εμένα τηλ δεν δέχτηκα εννοείται το lumia 820 και το ωραίο ειναι οτι μου λεει ειναι μεχρι σήμερα η προσφορα, του λέω προσφορα το λες εσυ αυτο; του λέω τη κοινό έχουν μεταξι τους μου λεει ειναι 4g, τέλος του ειπα οτι είμαστε 25-30 άτομα και έχουμε ήδη ξεκινήσει κινήσεις στο ινκα.

 

Καλα ξυγηθηκατε :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν σήμερα το απόγευμα και μου είπαν ότι ήρθε το 8s που είχα παραγγείλει κυριακή και ότι ήμουν και τυχερός!!! την ρωτησα αν μπορω να παρω το 820 στα 130 και μου είπε όχι έχουν τελείώσει όλα τα τηλ της προσφοράς......επειδή αυριο πρέπει να αποφασίσω αν και θα προτιμούσα το 820 δεν βλέπω κατι καλύτερο στα 100 ευρω (μη κινέζικο) για την σύζυγο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...