Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ προσωπικά δεν έμπλεξα καθόλου με το lg (βασικά δεν την γουστάρω την lg σαν μάρκα για κινητά) και παρήγγειλα το 8s για τη γυναίκα μου το οποίο και παρέλαβα κανονικά από κατάστημα. Άραγε θα μπορούσα να πάρω την εξυπ. πελατών να τους πω ότι έκανα παραγγελία για το lg η οποία δεν καταχωρήθηκε στο σύστημά τους και ότι θέλω το 820 στα 129 ευρώ? (για τα λεφτά αυτά νομίζω ότι αξίζει) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ προσωπικά δεν έμπλεξα καθόλου με το lg (βασικά δεν την γουστάρω την lg σαν μάρκα για κινητά) και παρήγγειλα το 8s για τη γυναίκα μου το οποίο και παρέλαβα κανονικά από κατάστημα. Άραγε θα μπορούσα να πάρω την εξυπ. πελατών να τους πω ότι έκανα παραγγελία για το lg η οποία δεν καταχωρήθηκε στο σύστημά τους και ότι θέλω το 820 στα 129 ευρώ? (για τα λεφτά αυτά νομίζω ότι αξίζει) 

 

δεν χανεις τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιστέυω πως όλοι μας έχουμε την περιέργεια να δούμε  στο περίπου πόσες συσκευές lg optimus G συσκευές έδωσε η vodafone , είπα να δημιουργήσω μια δημοσκόπηση .  Εκανα ένα θεμα στην κατηγορια των smartphone 

 

Αντε ας αρχίσει η δημοσκόπηση Link.png Site: Ποιοι παρέλαβαν το LG OPTIMUS G από την προσφορά της vodafone στα 129 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ελαβα σημερα κληση απο το 13830 (δεν ειμαι συνδρομητης vodafone οποτε ηταν για το lg) δυστυχως δεν το προλαβα, εχει λαβει κανεις παρομοια κληση ?.

Οσο για την παραλαβη απο το καταστημα με κοροιδευουν κανονικοτατα.... ολο μου λενε παρε την ταδε ωρα (αυτη η ωρα εχει αλλαξει τουλαχιστον 6-7 φορες) Α Π Ε Λ Π Ι Σ Ι Α !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ελαβα σημερα κληση απο το 13830 (δεν ειμαι συνδρομητης vodafone οποτε ηταν για το lg) δυστυχως δεν το προλαβα, εχει λαβει κανεις παρομοια κληση ?.

Οσο για την παραλαβη απο το καταστημα με κοροιδευουν κανονικοτατα.... ολο μου λενε παρε την ταδε ωρα (αυτη η ωρα εχει αλλαξει τουλαχιστον 6-7 φορες) Α Π Ε Λ Π Ι Σ Ι Α !

Οι περισσοτεροι που δεν παρελαβαν το LG. Θα σου λεγαν για το lumnia820 σστα ιδια λεφτα και αν δεχοσουν παραλαβη με κουριερ .

 

 

Edit Υπαρχει κανεις που να του παν για το 820 και να κανονισε να το παρει απο καταστημα που να τον βολεύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιστέυω πως όλοι μας έχουμε την περιέργεια να δούμε  στο περίπου πόσες συσκευές lg optimus G συσκευές έδωσε η vodafone , είπα να δημιουργήσω μια δημοσκόπηση .  Εκανα ένα θεμα στην κατηγορια των smartphone 

 

Αντε ας αρχίσει η δημοσκόπηση Link.png Site: Ποιοι παρέλαβαν το LG OPTIMUS G από την προσφορά της vodafone στα 129 ευρώ;

 

ωραιος περιμενουμε αποτελεσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσοτεροι που δεν παρελαβαν το LG. Θα σου λεγαν για το lumnia820 σστα ιδια λεφτα και αν δεχοσουν παραλαβη με κουριερ .

 

 

Edit Υπαρχει κανεις που να του παν για το 820 και να κανονισε να το παρει απο καταστημα που να τον βολεύει?

 

εγω θυμαμαι οτι ελεγαν για ισαξια συσκευη.... 1 gb ram, 2πυρινος , wvga αναλυση , 8 mp ειναι το ιδιο με το lg ?! αχχχχ θα πεσει γελιο οταν με ξαναπαρουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οσοι δεν ειναι χρηστες της vodafone ειναι στα @@ τους με πηραν και μενα τηλγια αντιπροσφορα και μου ειπαν η το lumia η ακυρωση παραγγελιας....πανω στην τσατιλα μου ειπα ακυρωση αλλα η μλκια ειναι οτι δεν την παλευω αλλο με το mini 2 εχω βγαλει τα ματια μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θυμαμαι οτι ελεγαν για ισαξια συσκευη.... 1 gb ram, 2πυρινος , wvga αναλυση , 8 mp ειναι το ιδιο με το lg ?! αχχχχ θα πεσει γελιο οταν με ξαναπαρουν!

Εχεις μεγα δικιο αλλα αυτο δεν το κανει κακο κινητο για την τιμη που το προσφαιρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς zanteco.Aν τελικά παραλάβω σου το δίνω 230 όπως ζήτησες. Η τιμή ισχύει μόνο για σένα..το κινητό δεν πωλείται σε άλλους.

 

μετα θα τυο πουλησει και αυτο πανω απο τα 300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχει παραγίνει και το κακό όταν σκάει προσφορά να παίρνουν κάποιοι κομμάτια με την σέσουλα. 20 κινητά, 10 τηλεοράσεις, 100 σκληρούς. Είναι πολύ κρίμα να παρέλαβε κάποιος 10 κινητά που παρήγγειλε και να μην παρέλαβε κάποιος που παρήγγειλε 1. 

 

Φυσικά δεν δικαιολογώ και την πρακτική των εταιριών. Ανεξαρτήτως κομματιών που ζήτησε ο καθένας καλά κάνετε και κάνετε καταγγελία.

 

Μπα καλα μας κανουν δεν βλεπεις μερικους νομιζουν οτι πιασαν μη πω...τι ...Λες κ ειχαν 1εκ.μυριο συσκευες ... παλι καλα που τους κανουν κ αντιπροταση η πλακα ειναι οτι δε δεχοντε στο τελος να δω τι θα παρουν ακομα κ καταγγελία να κανουν...

Κ φυσικα οσοι το εχουν παρει απο βοντα ο το πουλαν κανα 250ε η 300ε μονο γελιοι μπορει να θεωρηθουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...