Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ οτι βλεπω οι παραδοσεις με courier γινονται συνηθως την επομενη εργασιμη...εμεις που εχουμε "παραλαβη απο καταστημα" περιμενουμε......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To 925 δεν ειναι τετραπύρηνο, δεν έχει 2GB ram. Άλλο λειτουργικό θα μου πείτε, αλλά ακόμα και αυτό μπορεί να το δει κανείς και αρνητικά εκτός απο θετικά.. Αν με καταλαβαίνετε.

παίδες μη μπαίνετε στη λογική σύγκρισης χαρακτηριστικών ένα προς ένα. δε βγάζει πουθενά αυτό.

το θέμα είναι η στάση της εταιρείας η οποία είναι διαφορετική στην προκειμένη περίπτωση ακόμα και από τη γενικότερη πολιτική της στις συσκευές. 

ξαναλέω οτι το 920 με το lg είναι κινητά ίδιας περιόδου, ίδιας κατηγορίας(παρουσιάστηκαν στην αγορά, και στη vodafone, στην κατηγορία high-end συσκευές την περίοδο εκείνη) και είχαν την ίδια τιμή στη vodafone(299ε) πριν την προσφορά

δε γίνεται να προτείνει το 820 ως ισάξιο ,όταν η ίδια το τοποθετεί σε άλλη κατηγορία συσκευών.

καταλαβαίνω να ισχυριστεί οτι το 925 είναι μεταγενέστερη συσκευή από τις 2 και είχε και άλλη τιμή αλλά δεν ισχύει το ίδιο και με το 920 και το 820

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι βλεπω οι παραδοσεις με courier γινονται συνηθως την επομενη εργασιμη...εμεις που εχουμε "παραλαβη απο καταστημα" περιμενουμε......

Τι ακριβως περιμενεις φιλε μου? το g ξεχνα το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και εμένα από την Vodafone και μου πρότειναν το 820 στα 129ε(μάλιστα μου είπε οτι η προσφορά είναι μόνο για σήμερα).

Παραβιαση ακομα μιας παραγραφου αρθρου της νομοθεσιας το παραπανω...

Το μετρημα συνεχιζεται...

Ευχαριστω πολυ τον TS, παρέλαβα χθες απο κατάστημα, μάλιστα είχα χάσει τον κωδικό παραγγελίας και το ξαναβρήκα απο το κατάστημα που είχα βάλει για παραλαβή.

 

Πριν λίγο όμως με πήραν τηλ απο τα κεντρικά  και μου έκαναν την αντιπροσφορά για το Lumia 820.

Εχουν χάσει την μπάλα....

Αυτο που αναρωτιομουν καποια στιγμη επιβεβαιωνεται... δεν εχουν απλα χασει την μπαλα... δεν υπαρχουν σαν εταιρια πλεον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες μη μπαίνετε στη λογική σύγκρισης χαρακτηριστικών ένα προς ένα. δε βγάζει πουθενά αυτό.

το θέμα είναι η στάση της εταιρείας η οποία είναι διαφορετική στην προκειμένη περίπτωση ακόμα και από τη γενικότερη πολιτικής της στις συσκευές. 

ξαναλέω οτι το 920 με το lg είναι κινητά ίδιας περιόδου, ίδιας κατηγορίας(παρουσιάστηκαν στην αγορά, και στη vodafone, στην κατηγορία high-end συσκευές την περίοδο εκείνη) και είχαν την ίδια τιμή στη vodafone(299ε) πριν την προσφορά

δε γίνεται να προτείνει το 820 ως ισάξιο ,όταν η ίδια το τοποθετεί σε άλλη κατηγορία συσκευών.

καταλαβαίνω να ισχυριστεί οτι το 925 είναι μεταγενέστερη συσκευή από τις 2 και είχε και άλλη τιμή αλλά δεν ισχύει το ίδιο και με το 920 και το 820

Μπορούν τυπικά και σύμφωνα με νομοθεσία να υποστηρίξουν δηλαδή κάτι τέτοιο, ή είναι απλά μία πλευρά του θέματος που τυχαίνει να συμφέρει τη Vodafone? Αν όχι, υπάρχει και άλλη πλευρά που αφορά τα χαρακτηριστικά της συσκευής που αποζητάς να είναι όσο πιο κοντά γίνεται σε αυτά της συσκευής που δεν υπάρχει να πάρεις. Και μάλιστα, επειδή κανένα προιόν δεν είναι εντελώς όμοιο με άλλο σε τέτοιες περιπτώσεις, έχουν πάλι φάουλ αφού δε θα ικανοποιηθείς 100% πιθανώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν και μενα τηλεφωνω για το lumnia 820,και του ειπα οτι δεν εχω προβλημα να το παρω καινα σταλθη στο μαγαζι που ειχα πει να μου στειλουν το LG .Αμ δε.Μονο με κουριερ λεει.της το κλεισα στα μουτρα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν και μενα τηλεφωνω για το lumnia 820,και του ειπα οτι δεν εχω προβλημα να το παρω καινα σταλθη στο μαγαζι που ειχα πει να μου στειλουν το LG .Αμ δε.Μονο με κουριερ λεει.της το κλεισα στα μουτρα........

Χαχαχαχαχαχα... προφανώς διαβάζουν εδώ μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούν τυπικά και σύμφωνα με νομοθεσία να υποστηρίξουν δηλαδή κάτι τέτοιο, ή είναι απλά μία πλευρά του θέματος που τυχαίνει να συμφέρει τη Vodafone? Αν όχι, υπάρχει και άλλη πλευρά που αφορά τα χαρακτηριστικά της συσκευής που αποζητάς να είναι όσο πιο κοντά γίνεται σε αυτά της συσκευής που δεν υπάρχει να πάρεις. Και μάλιστα, επειδή κανένα προιόν δεν είναι εντελώς όμοιο με άλλο σε τέτοιες περιπτώσεις, έχουν πάλι φάουλ αφού δε θα ικανοποιηθείς 100% πιθανώς.

το λέω σα γενικότερη παρατήρηση πάνω στη "λογική" της αντιπρότασης της. νομικά κτλ δε ξέρω τι γίνεται.

προσωπικά κατανοώ να μου αντιπροτείνει το 920 (άσχετα να με ικανοποιεί σα λειτουργικό,χαρακτηριστικά κτλ ή αν μου αρέσει η οχι) ως ισάξιο, αλλά οχι το 820.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θυμαμαι οτι οταν χαλασει και δεν μπορουν να το επισκευασουν, στο αλλαζουν.. αν δεν εχουν το ιδιο σου δινουν νεωτερο κινητο συνηθως.. μαλλον η κατασκευαστρια του κινητου και οχι η Vodafone..

εχω ακουσει περιπτωσεις παλια που πηρε πιο καινουργιο κινητο (δεν θυμαμαι μαρκα)

 

 

Εγώ έχω πάρει το xperia t ως αντικατάσταση του w995...

 

Θα ειχε ενδιαφερον ενα ερωτηματολογιο με ερωτησεις σχετικα με την παραλαβη,τροπο και ωρα παραγγελιας,τροπος παραλαβης προιοντος,συνδρομητης ή οχι κτλπ.Θα προεκυπταν ωραια στατιστικα

 

Θέλετε να φτιάξω ένα και να δημοσιοποιήσω τα αποτελέσματα;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=377509

 

να γελασουμε λιγο..

 

Θεός!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ΜΗΝ ΔΕΧΕΣΤΕ αντιπρόταση με 820, πείτε τους να σας κάνουν καλύτερη πρόταση αλλιώς θα κινηθείτε όπως πιστευτέ ότι είναι προς συμφέρον σας!!!  (περιλαμβάνει τα πάντα  :devil: )

 

 

 


 

Δινω μεχρι 80€ για κινητο που εχετε κερδισει σε διαγωνισμο.

Με ενδιαφερουν μονο hi-end μοντελα , HTC One κτλ.

Δεν με ενδιαφερει να τα εχετε κερδισει απο το MyPhone αρκει να μην ειστε μαυραγοριτες και ζητατε υπερογκα ποσα για κινητα που δεν πληρωσατε.

Υ.Γ. Υποψην ε, πιστευω οτι 80€ κερδος ειναι καλα για κατι που δεν πληρωσατε.

 

 

 

 

Ελπίζω όσοι γελάτε με το θέμα (μαζί σας σε αυτό) να μην είστε αυτοί που λέγατε ότι αυτός που πήρε το lg με 129 πρέπει να το πουλήσει στα 129 και πιο κάτω!!

Αλλιώς έχει δίκιο ο παιχταράς  :-D   :-D   :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις με κάλεσαν και μένα, της είπα ότι δεν δεχομαι το 820. Δεν ξαναασχολούμαι θα στείλω απλά την καταγγελία μου στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή στο λινκ που έδωσε ένας φίλος πριν:

 

http://www.efpolis.gr/el/form-ypovoli-paraponon.html

 

και θα την στείλω και σε όποιο άλλο λινκ βγάλετε εδώ. 

 

Περαστικά μας στους γκαντέμηδες, καλορίζικα στους κ***φαρδους, ευχαριστώ τον τοπικ starter και το άλλο παιδί που ενημέρωσε για την επαναδιάθεση (αν και καλύτερα να μην το είχα δει, διότι 5 μέρες τώρα έχω φάει τα σωθικά μου για ένα κωλοκινητό)

Επεξ/σία από tsiartas
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εμενα την π***στια με την εκανε η speedex και οχι η vodafone
Eδω και 3 μερες εχει ερθει και σημερα που πηρα να δω τι γινετε με λενε ταχα δεν προλαβενει ο courier σε πολη με 5000 κατοικους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...