Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ζητα αντιπρόταση να δεις τι θα σου πούνε. δεν εχεις να χασεις και τίποτα. 

Ρωτησα αν υπαρχει κατι αντιστοιχο και μου ειπε εχουμε πολλα αλλα οχι σε προσφορα......(γελανε τα ντουβαρια)......ναι αλλα εγω ρωταω κατι αντιστοιχο στην ιδια τιμη και μου λεει οχι δυστυχως οι προσφορες εχου τελειωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα το κινητο σημερα το πρωι.αρκετα καλο και ιδιως αρκετα γρηγορο στο ιντερνετ.Οταν ομως παω στο στορ και προσπαθω να κατεβασω καποια εφαρμογη αφου πατησω εγκατασταση μου λεει οτι "πρεπει να ρυθμιστει η δυνατοτητα οικογενεια μου προκειμενου να μπορω να κατεβασω την εφαρμογη.ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα το κινητο σημερα το πρωι.αρκετα καλο και ιδιως αρκετα γρηγορο στο ιντερνετ.Οταν ομως παω στο στορ και προσπαθω να κατεβασω καποια εφαρμογη αφου πατησω εγκατασταση μου λεει οτι "πρεπει να ρυθμιστει η δυνατοτητα οικογενεια μου προκειμενου να μπορω να κατεβασω την εφαρμογη.ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;

 

Αν εισαι ανηλικος ,πρεπει οι γονεις σου να συνδεθουν στην " οικογενεια μου " για να σου δωσουν προσβαση σε κατηγοριες που μπορεις να κατεβασεις..Περισσοτερες πληροφοριες εδω : http://www.windowsphone.com/el-GR/how-to/wp8/apps/my-family-on-the-windows-phone-website

Παρεπιμπτοντως το 820 ειναι πολύ καλό κινητό ,και τα windows Μια χαρα..Και ειδικα για 129 ευρω τελειο..Η μανα μου το συνηθισε αμεσως..Με android δε τη παλευε και ειχε ξεμεινει με ενα 5800 (symbian).

Ολα καλα τελικα καταφερα και εγω με ανταλλαγη ενος δευτερου 820 να παρω και ενα G σε πολύ καλη τιμη (υπαρχουν και καποιοι που εχουν και αλλα στο μυαλο τους εκτος απο το να βγαλουν κερδος).

Παρολα αυτά η ανοργανωσια ηταν μεγάλη. Στα καταστηματα ουτε ονομα ελεγχαν για την παραγγελια ουτε τιποτα..

Ελπιζω την επομενη φορα (αν υπαρξει γιατι η vodafone δε μας εχει συνηθισει) να ειναι πιο οργανωμενοι..Τα κομματια που ειναι να δωσουν να τα δωσουν οπως αρμοζει σε ενα σοβαρο καταστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Μετα απο αναμονη σχεδόν 2 εβδομάδων τελικά το κατάστημα παραλαβής με πήρε τηλέφωνο για να μου πει οτι τα κεντρικά δεν έχουν απόθεμα και δεν θα παραλάβω το optimus g.

Για όσους δεν θυμούνται η αγορά είχε ολοκληρωθεί κανονικά σύμφωνα με τα λεγόμενα τους μεσω Facebook και σε μετέπειτα επικοινωνία με διαβεβαιωσαν οτι εχει σταλθεί η συσκευή στο κατάστημα.

Προφανώς λοιπόν η συσκευή που προοριζόταν για μένα δόθηκε σε αλλον που μπορεί να μην είχε κανει καν παραγγελία.

Άρχισα να ανεβάζω πίεση και κρατιομουν να μη γινω αγενής η επιθετικός. Μου λέει λοιπόν η υπάλληλος οτι επειδή το λάθος ειναι εξολοκλήρου δικό μας η εταιρεία θέλει να σας αποζημιώσει για την ταλαιπωρία και έχει να σας κάνει μια αντιπροσφορα.

Ακόμα προσπαθώ να συνέλθω από αυτό που άκουσα, θα μου επιτρέψετε όμως να μην σας πω ακόμα μεχρι να παρω την αντιπροσφορα στα χέρια μου. Πείτε με προληπτικό., ειλικρινά δεν θελω να το γκαντεμιασω, αφήστε που φοβάμαι μην ξαναγίνει καμια πατατιά και δεν θα ξέρω που θα κρυφτώ!

Ακομα με ενημέρωσαν οτι η ιδια κίνηση θα γινει σε 5-6 πελάτες που είναι στην ίδια θέση με εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...