Προς το περιεχόμενο

Samsung 840 evo ssd 120gb @plaisio 74,89euro [ΤΕΛΟΣ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως για όσους αγχώνονται για mounting brackets και adaptoρες, όπως είπε και κάποιο μέλος μερικές

σελίδες πριν, οι SSD επειδή δεν έχουν κινούμενα μέρη δεν πειράζει να τους βάλεις όπως θες στο κουτί.

 

Εγώ έχω έναν αρχαίο Kingston SSDnow 64gb ακουμπισμένο απλά στο 3,5 bay εδώ και δυο χρόνια 

χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Σε φίλους και γνωστούς έχω δεί παπάδες:

κολλημένους με ταινίες διπλής όψης, πιασμένους με δεματικά ή velcro scratch κτλ.

 

Ούτε έχω πετύχει κάτι στο internet για κάποιον που του χάλασε ο (SSD) σκληρός επειδή δεν ήταν στερεωμένος.

 

Πιο πολύ θέμα ομορφιάς, ταχτοποιημένου κουτιού και μαρκετινγκ είναι νομίζω.

 

Αν κάποιος είναι πιο ειδικός ας μας διαφωτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα σήμερα από πλαίσιο βουλιαγμένης και μου τον έδωσαν. τους είπα ότι είναι απο ηλεκτρονική παραγγελεία για να ακυρωθεί. μου είπαν κανένα πρόβλημα.

 

αλλά τα μαιλ μου έρχονται κανονικά ότι το πακέτο μου είναι έτοιμο και τέτοια.

 

πάντως ο υπολογιστής πάει ΤΑΠΑ, είχα ένα Pc 8ετίας, πριν καμια εβδομάδα πηρα συστυμα ι7 απο φίλο και του εβαλα και τον ssd. είδα το φως μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λινκ τώρα βγάζει αυτό ''low_stock_sign.jpg Εκθεσιακό κομμάτι!'' κάτω-κάτω.

Δεν ξέρω αν υπήρχε από την αρχή.

 

Από πάνω όμως γράφει ''tick.gif  3 έτη εγγύηση Πλαίσιο''.

 

:fear: :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα σήμερα από πλαίσιο βουλιαγμένης και μου τον έδωσαν. τους είπα ότι είναι απο ηλεκτρονική παραγγελεία για να ακυρωθεί. μου είπαν κανένα πρόβλημα.

 

 

 

Aντιθετα με εμενα που δεν μου τον εδωσαν λεγοντας μου οτι αν τον παρω σημερα θα τον πληρωσω στην κανονικη του τιμη... (στο καταστημα Βουλιαγμενης και εγω, που ειχα βαλει και τη παραγγελια...περναω καθε μερα απο εκει μεσημερι)   :P

 

Καλοριζικος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι είναι κραγκιόζηδες. δεν το σηζητώ.

18,30 παίρνω τηλ. λέω ότι το έχω παργγείλει ηλεκτρονικά για παραλαβή 06/11. μήπως το έχετε να περάσω να το πάρω σήμερα, υπάρχει πρόβλημα? κοιτάει, μου λέει 1 τελευταίο κομμάτι. ωραία λεω. θα περάσω να το παρω, κράτησε το.

-τι ώρα θα περάσετε?

-κατά τις 19,30 το πολύ 20,00

-ξερετε μήπως μου το ζητήσει κάποιος μέχρι τότε.

-αφου σου λέω ανθρωπέ μου θα περάσω εγώ. 19,30 θα είμαι εκεί

-οκ

 

φτάνω 19,15 3ος οροφος, πωλητής είναι ένα παλικάρι με πολυ κοντό μαλι, σχεδόν ξούρα.

-λέω πήρα τηλ. 18,30 το όνομα μου. ορίστε και το χαρτί της ηλεκτρονικής παραγγλείας. να παρω το σκληρό.

-δεν το έχουμε έχει εξαντληθεί

-ρε μεγάλε πήρα τηλέφωνο πριν 45 λεπτά και μου είπατε να περάσω

-μισό να κοιτάξω αν είστε τυχερός.

-τελικά το βρήκε μέσα στην αποθήκη με χαρτάκι με το όνομά μου. 75ευρώ

 

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ, βαριόταν να κοιτάξει. Αλλά του την έκανα και εγώ. το χαρτάκι που μου εκοψε για το ταμείο, που είναι ο κωδικός για να χρεωθεί η πώληση στο όνομά του, το αλλαξα με ενός αλλου πωλητή.

 

η ηλεκτρονική παραγελεία πάντως θα είναι κανονικά αυριο διαθέσιμη. δεν την ακύρωσε γιατί μου έιπε, φευγουν αμέσως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η παραγγελια ειναι ακομα σε επεξεργασια και παρηγγειλα απο τους πρωτους....

εβαλα παραλαβη απο καταστημα καλαμαριας.....

να παω αυριο απο εκει να δω τι γινεται?

λεει εκτιμωμενη παραλαβη 6/11 00:00 ωρα.....

τι γινεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα μπράβο ναι,εγώ δεν έχω υπολογιστή αλλά θα πάρω έναν γιατι είναι πολύ καλή προσφορά!

και απο μενα πολλα μπραβο μπορει να ειμαι αντρας και να μην εχω στηθος αλλα θα παραγγηλω τον στηθοδεσμο πριτυ μπρα γιατι τετοια τιμη που θα την ξαναβρω

μαγκες σας παρακαλω εχουμε ενα σωρο προβληματα μην μας σπρωχνεται προς τα ψυχιατρεια σοβαρευτητε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πέρασα από το κατάστημα της Αγίας Παρασκευής πριν από κανά δυο ώρες και πήρα έναν στην τιμή που λέει η προσφορά. Από ότι είδα είχε άλλους 3-4 (χτες είχαν εξαντηλθεί και έφερε σήμερα πάλι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...