Προς το περιεχόμενο

Samsung 840 evo ssd 120gb @plaisio 74,89euro [ΤΕΛΟΣ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα ειδα το θεμα !!! μετα απο τοσο κραξιμο οφειλουμε να πουμε ενα τεραστιο μπραβο (αν ισχυει βεβαια κ ολοκληροθουν κανονικα ολες οι παραγγελιες) στο πλαισιο που βγαζει τον καλυτερο vfm ssd  της αγορας σε συτη την τιμη ! αν κ δεν μου λειπει σκεφτομαι να παρω εναν !

κ παλι συνχαρητηρια στο πλαισιο γι αυτη του την κινηση ..

δε κοιταμε μονο τα στραβα δεν ειμαστε κομπλεξικοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτοί οι δίσκοι δεν έχουν μηχανικά μέλη και είναι και πανάλαφροι. Ακόμα και με μία βίδα να τον στερεώσει κάποιος σε μια θέση για 3,5'' ή 5,25'' δίσκο/optical, μια χαρά θα είναι. Ακόμα και στο πάτωμα του κουτιού να τον βάλει, μια χαρά θα είναι. Και από τα καλώδια να κρέμεται, επίσης μια χαρά θα είναι.

 

στο κουτι μου μεσα εισαι ?  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Είναι κολλημένη η παραγγελια στο στάδιο της επεξεργασίας... Τώρα είδα ότι έχει παραδοση στις 12/11 και εσας τοσο πολύ λεει; 

 

H παραγγελία σας με κωδικό ... θα βρίσκεται στο κατάστημα Περιστερίου την Τετάρτη 06/11/2013

Η παραγγελία σας με κωδικό  βρίσκεται στο καταστημα ..... την Τετάρτη 06/11/2013 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μ' ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση, αλλά αυτό που μας δείχνεις είναι η διαφορά στο startup και shutdown times των windows και δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αυτό που συζητάμε γιατί στους παραπάνω χρόνους μπαίνουν και πλείστοι όσοι επιπλέον παράγοντες. Αν τα windows αποφασίσουν να παίζουν τα δάχτυλά τους για 10 δευτερόλεπτα, αυτά θα είναι 10 είτε τα έχεις εγκατεστημένα σε δεκαπλό raid 0 με SSD είτε τα τρέχεις από floppy.

 

Οπότε όχι, δεν είναι έτσι. Είναι έτσι. Carry on.

δηλαδη σε ενδιαφερει το Benchmark Και οχι η αποδοση στα προγραμματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ. Ευχαριστώ τον τσ.

 

Από παρελκόμενα μάλλον

χρειαζόμαστε βάση που στο ebay έχει 80 λεπτά η πλαστική και 1 ευρώ και κάτι η μέταλικη.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να τον πάρω όμως εχω μια απορία θα κουμπώσει ο δίσκος στο κουτί μου η μήπως θα χρειαστώ κάποιο παρελκόμενο;

 

Κι εμείς που ξέρουμε ποιο είναι το κουτί σου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...