Προς το περιεχόμενο

Samsung 840 evo ssd 120gb @plaisio 74,89euro [ΤΕΛΟΣ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο σσδ πρεπει να παραγγειλω κατι extra? εκτος απο τη βαση

αν εχεις σκοπο να το βαλεις σε desktop, συνηθως οι θεσεις ειναι 3,5 ιντσες οταν ο εν λογω δισκος ειναι 2,5.

αρα θα χρειαστεις ενα bracket σαν αυτο που συζητανε τα παιδια. βαση δλδ 3,5' που κουμπωνει πανω ο 2,5ρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτοί οι δίσκοι δεν έχουν μηχανικά μέλη και είναι και πανάλαφροι. Ακόμα και με μία βίδα να τον στερεώσει κάποιος σε μια θέση για 3,5'' ή 5,25'' δίσκο/optical, μια χαρά θα είναι. Ακόμα και στο πάτωμα του κουτιού να τον βάλει, μια χαρά θα είναι. Και από τα καλώδια να κρέμεται, επίσης μια χαρά θα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις σκοπο να το βαλεις σε desktop, συνηθως οι θεσεις ειναι 3,5 ιντσες οταν ο εν λογω δισκος ειναι 2,5.

αρα θα χρειαστεις ενα bracket σαν αυτο που συζητανε τα παιδια. βαση δλδ 3,5' που κουμπωνει πανω ο 2,5ρης.

Βεβαίως πολλά κουτιά στις θέσεις για 3,5'' υποστηρίζουν και 2,5'' οπότε δε χρειάζεται να πάρεις κάτι επιπλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις με πηραν τηλεφωνο για να μου αλλαξουν την παραγγελια γιατι ενω παρηγγειλα 5 επειδη εγινε χαμος θελουν να μου δωσουν μονο 1. Μου ειπαν κιολας οτι στο newsletter λεει 1 ανα πελατη αλλα εγω δεν ασχοληθηκα με το newsletter απλα τον ειδα στο site τους και παρηγγειλα...

 

Τεσπα οχι οτι χρειαζομουνα 5, να πω την αληθεια ουτε 1 δεν ηθελα, ο μονος λογος που τους πηρα ηταν γιατι εχω 350 ευρω πιστωτικο και σκοπευα να τους μεταπουλησω στην τιμη κοστους (χωρις κερδος) σε ατομα που δεν προλαβαν την προσφορα...απλα δηλαδη για να ρευστοποιησω τα δεσμευμενα λεφτα που εχω στο πλαισιο. Αφου μου το στραβωσε το πλαισιο, αν κανεις απο Αθηνα εχει ζητησει παραλαβη απο το καταστημα και θελει να με εξυπηρετησει ας μου στειλει ενα PM να παμε αυριο μαζι να τον παρει με πιστωτικο μου και να δωσει τα λεφτα σε εμενα... μη με φλομωσετε ομως σε PMs για 5-10 ευρω κατω και τετοια...σας παρακαλω! Δε με νοιαζει να μπω και μεσα, θα βρεθει και αλλη ευκαιρια στο μελλον να το ρευστοποιησω.

 

Φυσικα και τον 1 που θα παραλαβω κανονικα αυριο, οποιος τον θελει στα 75 ευρω μου το λεει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντινάρα παρακολουθώ αυτά που γράφεις σε πολλά θέματα. Είναι απορίας άξιο γιατί επιμένεις τόσο στο αρχικό σου πυροτέχνημα από τη στιγμή που σου εξηγούν ότι δεν είναι όπως τα λες!

γιατι ετσι ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ετσι ειναι

 

Δε μ' ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση, αλλά αυτό που μας δείχνεις είναι η διαφορά στο startup και shutdown times των windows και δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αυτό που συζητάμε γιατί στους παραπάνω χρόνους μπαίνουν και πλείστοι όσοι επιπλέον παράγοντες. Αν τα windows αποφασίσουν να παίζουν τα δάχτυλά τους για 10 δευτερόλεπτα, αυτά θα είναι 10 είτε τα έχεις εγκατεστημένα σε δεκαπλό raid 0 με SSD είτε τα τρέχεις από floppy.

 

Οπότε όχι, δεν είναι έτσι. Είναι έτσι. Carry on.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις τι ακριβως ισχυει?

Νομίζω το γράφει κάπου όταν παραγγέλνεις. Σίγουρα το γράφει κάπου στο site. Για κάποιες πόλεις που έχουν κατάστημα Πλαίσιο είναι δωρεάν πάνω από κάποιο ποσό. Στις υπόλοιπες λογικά πληρώνεις.

 

EDIT: Διάβασε εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις τι ακριβως ισχυει?

Κάτω από 85 ευρώ υπάρχουν έξοδα αποστολής και είναι σύμφωνα με τον πίνακα που παρέθεσε ο απάνω  Π.χ εμένα μου βγαίνει +3 ευρώ για Κατερίνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω dinos και storm.

Θα περιμενω να τον βγαλει σε προσφορα κανενα καταστημα 69,90 ή 64,90 και θα το παρω απο εκει.

Δεν μου ειναι απαραιτητος οποτε μπορω να περιμενω για κατι καλυτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες ολο τον χρονο βριζεται το πλαισιο και τωρα αγοραζεται απο αυτο !!!!!!?????

εαν το προιον παρουσιαση καποιο προβλημα πως θα σας εξυπηρετηση αυτο το ''αχρηστο'' προσωπικο του πλαισιου ???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά θα ασχοληθούμε με το support της Samsung, αν και όποτε και να ασχολήθηκα μαζί τους με RMA, είχα τάχιστη και χωρίς κανένα πρόβλημα συναλλαγή! BTW, εγώ παραλαμβάνω την Παρασκευή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...