Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πολυκαταλαβα μεσα στον υπνο μου. 56,60€ τελικη. Μηπως εγινε λαθος? Μολις τελειωσα την παραγγελια 89 λιρες τον ειχε

Τον έβγαλε black friday;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αν δεις μερικες σελιδες πισω. Αλλα 89.99 λιρες εχει τωρα

Δεν το βρίσκω να σου πω την αλήθεια...Αλλά όπως και να έχει με γειες! τον πήρες σε πολύ καλή τιμη. Εγω χθές πήρα τον crucial 512GB στα 150 γυρω στα 60 ευρω κάτω απο Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα αγόρασα από το de αυτό το παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου (CYBEX GOLD Pallas 2-fix, Group 1/2/3 (9-36 kg), Charcoal, Collection 2014) στα 249,59 € (τελική τιμή με μεταφορικά), περίπου 20% κάτω από την ελληνική αγορά, όπου ξεκινάει στα 310 € (skroutz).

 

Κάποιες πληροφορίες, γιατί πιστεύω ότι θα τα ξαναβγάλει σε προσφορά στο ΣΚ:

Site κατασκευαστή (αν και στο amazon το έχει στην κατηγορία GOLD, στον κατασκευαστή αναφέρεται ως SILVER).

Αντίστοιχο κάθισμα (Monza Nova IS) από την Recaro με ίδια περίπου χαρακτηριστικά (και ηχεία στο..προσκέφαλο!) περίπου από 310 € και αυτό στα ελληνικά μαγαζιά (skroutz).

 

Τέλος, αν ενδιαφέρεται οποιοσδήποτε (ομοιοπαθής γονιός) για περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει pm.

 

εγω την προηγουμενη εβδομαδα πηρα αυτο στις 100 λιρες.

 

http://www.amazon.co.uk/RECARO-Young-Sport-Seat-Black/dp/B009SS6180/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1417068374&sr=8-3&keywords=young+sport

 

τα παιδικα καθισματα συμφερουν ειδικα απο αγγλια αν εχεις και ακρη να τα παραδοσεις εκει γιατι οι αγγλοι εχουν μηδενικο φπα στα παιδικα καθισματα. αν ερθει ελλαδα προστιθετε +23 % αλλα και παλι αν το πετυχεις στις 100 λιρες ειναι καλη τιμή. ελλαδα ουσιαστικα αρχιζει απο 240 ευρώ.

Δεν πολυκαταλαβα μεσα στον υπνο μου. 56,60€ τελικη. Μηπως εγινε λαθος? Μολις τελειωσα την παραγγελια 89 λιρες τον ειχε

 

αυτο ειναι για τα x-files.αφου 72 λιρες το εβγαλε στη προσφορα. μπραβο τυχερος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα αγόρασα από το de αυτό το παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου (CYBEX GOLD Pallas 2-fix, Group 1/2/3 (9-36 kg), Charcoal, Collection 2014) στα 249,59 € (τελική τιμή με μεταφορικά), περίπου 20% κάτω από την ελληνική αγορά, όπου ξεκινάει στα 310 € (skroutz).

 

Κάποιες πληροφορίες, γιατί πιστεύω ότι θα τα ξαναβγάλει σε προσφορά στο ΣΚ:

Site κατασκευαστή (αν και στο amazon το έχει στην κατηγορία GOLD, στον κατασκευαστή αναφέρεται ως SILVER).

Αντίστοιχο κάθισμα (Monza Nova IS) από την Recaro με ίδια περίπου χαρακτηριστικά (και ηχεία στο..προσκέφαλο!) περίπου από 310 € και αυτό στα ελληνικά μαγαζιά (skroutz).

 

Τέλος, αν ενδιαφέρεται οποιοσδήποτε (ομοιοπαθής γονιός) για περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει pm.

Μήπως μπορείς να μου πεις με ποιο τρόπο ασφαλίζει το κάθισμα αυτό στο αμάξι?

Χρειάζεται κάποιο extra για να ασφαλίσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείς να μου πεις με ποιο τρόπο ασφαλίζει το κάθισμα αυτό στο αμάξι?

Χρειάζεται κάποιο extra για να ασφαλίσει?

 

Είναι isofix που σημαίνει ότι πρέπει το αυτοκίνητο να διαθέτει τις κατάλληλες βάσεις στήριξης. Από το 2006 και μετά είναι standard σε σχεδόν όλα τα αυτοκίνητα ενώ σε κάποια υπάρχει και από πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αξίζει η προσφορά του Chromecast; Βγαίνει στα 31 ευρώ μαζί με μεταφορικά. Υπάρχει ενδεχόμενο να παίξει σε καλύτερη τιμή στις γιορτές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα αγόρασα από το de αυτό το παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου (CYBEX GOLD Pallas 2-fix, Group 1/2/3 (9-36 kg), Charcoal, Collection 2014) στα 249,59 € (τελική τιμή με μεταφορικά), περίπου 20% κάτω από την ελληνική αγορά, όπου ξεκινάει στα 310 € (skroutz).

 

Κάποιες πληροφορίες, γιατί πιστεύω ότι θα τα ξαναβγάλει σε προσφορά στο ΣΚ:

Site κατασκευαστή (αν και στο amazon το έχει στην κατηγορία GOLD, στον κατασκευαστή αναφέρεται ως SILVER).

Αντίστοιχο κάθισμα (Monza Nova IS) από την Recaro με ίδια περίπου χαρακτηριστικά (και ηχεία στο..προσκέφαλο!) περίπου από 310 € και αυτό στα ελληνικά μαγαζιά (skroutz).

 

Τέλος, αν ενδιαφέρεται οποιοσδήποτε (ομοιοπαθής γονιός) για περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει pm.

 

Το πήρα κι εγώ...

Τα πρώτα που έβγαλε τα είχε 225 αντί για 250 αλλά μάλλον

επειδή εξαφανίστηκαν εν ριπή οφθαλμού ανέβασε την τιμή στα επόμενα.

Το κάθισμα πιάνει στα isofix του αυτοκινήτου και περνάς και τη ζώνη

μπροστά από το προστατευτικό μαξιλαράκι.Μόνο προσοχή γιατί θέλει κάποιο

μήκος η ζώνη και υπάρχει η πιθανότητα να μην επαρκεί.Στο site έχει

compatibility search για ποιά μοντέλα αυτοκινήτων κάνει.

Πχ εγώ αρχικά θα το έχω σε golf όπου και μπαίνει αλλά μετά

από λίγο καιρό σε focus όπου δεν...

Εκεί θα χρειαστώ επέκταση ζώνης με κανα 15€.

Πχ http://www.amazon.co.uk/20cm-Car-Seat-Belt-Extender/dp/B006CUW3CU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1417081688&sr=8-1&keywords=seat+belt+extenders

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνοντας πάντα για vfm προϊόντα & προσφορές Trilly-59-64.gif, για την επιλογή μέσων αποθήκευσης στα διάφορα ηλεκτρονικά κλαπατσίμπαλα που έχουμε, διαβάζω το storagereview. Από αυτό:

Από τις χρήσιμες πληροφορίες που δίνει μπορεί εύκολα να κατατοπιστεί όποιος δεν γνωρίζει (σαν την αφεντομουτσουνάρα μου  :mrgreen: ) περί σκληρών δίσκων & ποιον να προτιμήσει ή/& ν' αφήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω πολυ νεκρα στο τοπικ.

 

θα βγαλει 3:40 crucial 512gb ssd.

 

Crucial CT512MX100SSD1 512GB MX100

 

απο οτι θυμαμαι αυτο το μοντελλο δεν το εχει ξαναβγαλει. το αλλο που ειχε βγει ειχε write speed γυρω στα 300 mb/s?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...