Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Πήγα να κάνω μια αγορά σε ηχεία logitech και μου βγάζει το εξής μήνυμα

 

Please note
There was a problem with some items of your order (see information below):
Logitech Z506 5.1 Speaker System Black
 
και από κάτω 
 
This item can not be shipped to the selected address. Learn more . You can either change the shipping address or delete the item from your order. 
 
Δοκίμασα 2 διευθύνσεις και στις 2 μου έβγαλε το ίδιο. Τα έχω βάλει σωστά αυτά που μου ζήταγε. Τι πάει λάθος;

 

Επειδη τα ειχα τσεκαρει την πρωτη μερα πριν βγουν και εδειχνε οτι τα στελνει, ειχαν 20€ μεταφορικα αν δε κανω λαθος. Οπως καταλαβαινεις στα 80€ δεν αποτελουν καν προσφορα αρα μικρο το κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.amazon.de/gp/product/B00HWRHGEW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Olympus SP-100 EE Digitalkamera (16 Megapixel CMOS-Sensor, 50-fach

Ultrazoom σε πολυ καλη τιμη (50χ)

 

EUR 227,89

 

 

Δειτε εδω τις TOP Ultra zoom απο καθε εταιρια

http://www.dpreview.com/products/compare/side-by-side?products=oly_sp100&products=canon_sx60hs&products=cybershot_dsch400&products=nikon_cpp600&products=fujifilm_s1&sortDir=ascending

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει πράγματα στο παρελθόν απο Amazon.uk   και Amazon.com . 

Μπορώ χωρίς κάτι επιπλέον να αγοράσω και απο το amazon.de ?  Στέλνουν κανονικά Ελλάδα και με μικρότερα μεταφορικά  ίσως ?

Συγνώμη για το offtopic αλλα ψήνομαι εδώ και καιρό για ενα sub και το .de  το έχει σε καλή τιμή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελνουν κανονικα Ελλάδα και μαλιστα οταν καποια φορα εκανα λαθος και θελησα ν ακυρωσω παραγγελια τους εστειλα μειλ και σε 1 ωρα με πηραν τηλεφωνο με αψογα αγγλικα (γερμανικης υφης ) και με καθοδηγησαν ..

Για μεταφορικα εχουν νομιζω ιδιες χρεωσεις με τους αλλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει πράγματα στο παρελθόν απο Amazon.uk   και Amazon.com . 

Μπορώ χωρίς κάτι επιπλέον να αγοράσω και απο το amazon.de ?  Στέλνουν κανονικά Ελλάδα και με μικρότερα μεταφορικά  ίσως ?

Συγνώμη για το offtopic αλλα ψήνομαι εδώ και καιρό για ενα sub και το .de  το έχει σε καλή τιμή .

 

Ναι αν στελνει ελλαδα μπορεις. Τα μεταφορικα ΠΕΡΙΠΟΥ στα ιδια (αν οχι πιο λιγα) σε σχεση με το uk.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το UK δεν ξέρω αν συμφέρει εν τέλη να το παρακολουθείς . Με την ισότιμία της λίρας και τα μεταφορικά οι προσφορές έρχονται σχεδόν το ίδιο με skroutz.

 

Είναι σπαστικό γιατι με τα μεταφορικά που βάζουν πάνε στράφη οι προσφορές.

 

Επίσης γιατι έχουμε countdown το black friday στο UK ..; τι εννοεί ο ποιητής; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το UK δεν ξέρω αν συμφέρει εν τέλη να το παρακολουθείς . Με την ισότιμία της λίρας και τα μεταφορικά οι προσφορές έρχονται σχεδόν το ίδιο με skroutz.

 

Είναι σπαστικό γιατι με τα μεταφορικά που βάζουν πάνε στράφη οι προσφορές.

 

Επίσης γιατι έχουμε countdown το black friday στο UK ..; τι εννοεί ο ποιητής; 

οτι σε τοση ωρα θα ειναι black friday :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι σε τοση ωρα θα ειναι black friday :P

 

γιατι πριν τι είχαμε;   :)

 

Δεν ξέρω αν το έχει κάνει και σε εσάς αλλα σε 2 διαφορετικές παραγγελίες απο uk και DE κάνει το εξής.

 

Βάζω στο καλάθι το προιον της προσφοράς ...

Μαζί βάζω και 2-3 προιόντα που δεν είναι σε προσφορά. 

 

Ολα τα προιόντα ειναι διαθέσιμα . Οταν πληρώνω μου σπάει σε 1 παραγγελίεα αυτα που δεν ειναι προσφορά και 

αλλη μια παραγγελία το προιον της προσφοράς..

 

Στο προιον λοιπόν της προσφοράς και ενώ είναι διαθέσιμο μου γράφει οτι θα ειδοποιηθώ για το πότε θα γίνει η αποστολή .

Τα υπόλοιπα προχωράνε κανονικά. Φυσικά τα λοιπά πραγματάκια του καλαθίου τα αγοράζω για να δικαιολογήσω και λίγο τα μεταφορικά..Το κυριο όμως προιόν μου το έχουν σε αναμονη.

 

Και τις 2 φορές έγινε αυτό . Μια απο UK και μια απο DE. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι black friday η μερα αυτη καθ'αυτη

ελπίζω να δούμε κατι το ιδιαίτερο τότε απο προσφορές γιατι μέχρι τώρα δεν κάνει κουκου το θέμα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια υπάρχει δυνατότητα να τους πούμε να κρατήσουν μια παραγγελία σε αναμονή 2-3 μέρες μέχρι να λήξει το black και να τα στείλουν όλα μαζί ωστε να εξοικονομήσουμε κάποια έξοδα αποστολής? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να δούμε κατι το ιδιαίτερο τότε απο προσφορές γιατι μέχρι τώρα δεν κάνει κουκου το θέμα ..

 

 

Συνηθος οχι φιλε μου... αλλα μακαρι να βγω ψευτης

Εχει μια D7000 .. αλλα δεν μου κανει με την καμια

Ουτε flipoutscreen ουτε HDR :(

Στα 500€ την παιρνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...