Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα και εγω μια παραγγελια για παραλαβη απο το καταστημα.Να ρωτησω:Για εναν amd athlon 3000+ κανει για να παιζει καμια hd ταινιουλα με hardware accelaration;Γιατι τωρα η Onboard ουτε αυτο δεν κανει.

Plese καποιος;Μην δωσω τσαμπα τα λεφτα.

 

Καλημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτετη για ωρα αναγκης,στηνετε ενα πισακι γιαταινιες χωρις πολλες αξιωσεις και με αρκετουτσικο θορυβο λογο μικρου ανεμιστηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρόλαβα κι εγώ μια χθες. Την πήρα για μια κοπέλα που την ενδιαφέρουν τα fb games μόνο.

Ούτε 1080p, ούτε 3D games. Θα έχει πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι 10% χειροτερη απ'την Radeon HD5450 και ταυτοχρονα ~45% φθηνοτερη. 
Για βασικη λειτουργια/καβατζα ειναι οτι πρεπει. Τοσο βρισκεις μεταχειρισμενες AGP. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το flash εξαρτάται κυρίως από τον επεξεργαστή. Για απλά flash games υποθέτω ότι όλες οι κάρτες που υποστηρίζουν hardware acceleration θα έχουν παρόμοια συμπεριφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

παρτετη για ωρα αναγκης,στηνετε ενα πισακι γιαταινιες χωρις πολλες αξιωσεις και με αρκετουτσικο θορυβο λογο μικρου ανεμιστηρα.

 

Με 50-60 ευρω παιρνεις μητρικη με onboard GPU αν οχι καλυτερη απο αυτην, ιδια τουλαχιστον, αν μαλιστα παρεις και set mobo+apu αντι για mobo+cpu, τοτε μιλαμε για πολυ ανωτερη "onboard" και φυσικα χωρις καθολου θορυβο. Αν μιλαμε για να μπει σε ενα παλιο συστημα 5ετιας και βαλε, τοτε ναι, ισχυει αυτο που λες και ειναι μια λυση χωρις περιττα εξοδα αλλα και χωρις επιπλεον δυνατοτητες (ταχυτητα συστηματος, νεα καλουδια sata3, usb3. κα.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...