Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά κι αν ξαναστείλει ποτέ Ελλάδα ο συγκεκριμένος πωλητής να μου γράψετε

 

πραγματικά, με τετοιες γελοιότητες μας πετατε απο τις αγορες...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λε ρε μεγάλε. Σιγά μην πέσει και ο dow jones και μετά πως θα γυρίσει το συνάλλαγμα; Τόσα λίτρα λάδι φώκιας, που να τα βάλεις;

 

Αναμένετε διάβημα υπουργού οικονομίας για τις ευθύνες. Βαρύγδουπε, ε βαρύγδουπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λε ρε μεγάλε. Σιγά μην πέσει και ο dow jones και μετά πως θα γυρίσει το συνάλλαγμα; Τόσα λίτρα λάδι φώκιας, που να τα βάλεις;

 

Αναμένετε διάβημα υπουργού οικονομίας για τις ευθύνες. Βαρύγδουπε, ε βαρύγδουπε.

 

τοσο μυαλο κουβαλας τοσα λες... 

 

κάποιοι αγοράζουμε χρονια τωρα απο το εξωτερικό και εξαιτίας πολλων "εξυπνων" ελληνων που δήθεν δεν παραλαμβάνουν μας εχουν αποκλείσει πολλοί πωλητές και καταστήματα ήδη...

 

αν δε σου αρέσει μπορείς να απέχεις απο τις διεθνείς αγορές και να πας να το παρεις απο το γερμανο/αλβανο/πακιστανο στην ομονοια, καλο θα μας κάνεις κιολας...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρωστε λιγο...Και στην τελικη αν χασουμε θα ειναι 200 το πολυ και ρισκαρουμε αν θα εχουμε κανει το καλυτερο deal που εχει γινει ποτε μεσω e bay..Αντε γεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φίλε, αμόλα και άλλα τέτοια να μας ζεστάνεις. Τράβα τρόλλαρε αλλού που σου χαλάω εγώ τις αγορές. Που είδες εσύ ρε ότι σκοπεύω να "μην" παραλάβω όπως λες και να το παίξω έξυπνος;

 

Και σιγά τα "τόσα χρόνια" φίλος, όταν εμείς αγοράζαμε απ'έξω εσύ ακόμα έκανες BMX. Σχόλια για την πιθανότητα μπαρούφας έκανα αλλά σου πέσανε πολλές οι λέξεις, στραμπούληγμα εγκέφαλος και δεν φίλτραρε ότι έπρεπε.

 

Επίσης, Κρυφορατσιστικά εκεί με τους φίλους σου μεγάλε. 

 

Και επειδή έγινε εβδομαδιαία σαπουνόπερα όλο αυτό, τέλος από δω, ας γράψει κανείς εξέλιξη όποια και αν είναι αυτή σχετικά με την αγορά (μας) και οι λοιποί ας περισσεύουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αγοραζω απο ebay εδω και χρονια και ημουν σκεπτικος για την προσφορα ωστοσο αν δεν περασουν 25-30 μερες χωρις να παραλαβεις κατι και καμια ενδειξη ανοιξε case και ζητα refund, αλλα οχι απο τις πρωτες 8-10 μερες παραπονα ,πληροφορικα περιμενω δεμα απο αμερικη σταληκε 5  του μηνα και 11 του μηνα εφυγε απο αμερικη οποτε λογω εορτων αργουνε λιγο ΥΠΟΜΟΝΗ

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ο τυπος εχει ενα απο τα καλυτερα φιντμπακ που υπαρχουν και εσεις ειστε ετοιμοι να του κηρύξετε πολεμο γιατι εχει αυξημενη κινηση στα ταχυδρομειο λογω εορτων?

 

Χαλαρωστε λιγο ,τρομαζετε τα γυναικοπαιδα  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ο τυπος εχει ενα απο τα καλυτερα φιντμπακ που υπαρχουν και εσεις ειστε ετοιμοι να του κηρύξετε πολεμο γιατι εχει αυξημενη κινηση στα ταχυδρομειο λογω εορτων?

 

Χαλαρωστε λιγο ,τρομαζετε τα γυναικοπαιδα  :lol:

Σιγά το feedback ελάχιστο είναι, ξερω για απατεωνιές και με 150.000 feedback

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με όλο αυτό το ντόρο θυμήθηκα  αυτή την επική ατάκα!! Δείτε στο 8:10 και μετά χαχαχ :)

By the way αν όντως ισχύει όλο αυτό, θα τσιμπήσω και εγώ ένα...! Ελπίζω όσοι έκαναν παραγγελία να το παραλάβουν τελικά και όλη αυτή η ιστορία να έχει αίσιο τέλος..!! Καλές γιορτές και καλή...αναμονή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά το feedback ελάχιστο είναι, ξερω για απατεωνιές και με 150.000 feedback

Φιλε επειδη ειμαι πωλητης στο ebay σου λεω απο πειρα οτι για να εχεις τετοιο φιντμπακ (ποσοστο δες) πρεπει να προσπαθησεις ΠΑΡΑ πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ΌΛΟΙ θα το πάρετε το ρημάδι! Γιατί χαλιέστε και αγχώνετε? Δείτε μόνο την πιο πρόσφατη σελίδα στα feedback του πωλητή που έχει πάνω από 15 ΘΕΤΙΚΑ σχόλια για το μίνι που παρέλαβαν χθες και σήμερα! Εδώ είναι γνωστό πως τα ΕΛΤΑ τον παίζουν και ειδικά στις γιορτές χάνουν τον μπούσουλα! Το μόνο που θα κερδίστε με τις ερωτήσεις και τα παράπονα που κάντε στον πωλητή, είναι να ΜΗΝ ξαναστείλει στο.. Ελλάντα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, και εγώ που είχα δει το tracking number να έχει μείνει στο "Electronic Shipping Info Received" από 5η Δεκέμβρη του έστειλα μήνυμα για να τον ρωτήσω τι παίζει και δεν έχει ανανεωθεί, ενώ ξέρω ότι η USPS κάνει recycle τα νούμερα και του έστειλα και το link για το site της USPS με το tracking έτοιμο.

 

Η απάντησή του ήταν ότι η USPS κάνει recycle τα νούμερα και μου ξανάστειλε το link και να περιμένω 24-48 ώρες να ανανεωθεί η σελίδα. Με λίγα λόγια άλλα ντάλα της Παρασκευής το γάλα.

 

Σε απάντηση του είπα χθες να διαβάσει αυτό που του έστειλα, ακόμα περιμένω μάλλον το διαβάζει (3 γραμμές).

 

Τώρα σύμφωνα με το Help του USPS site "Electronic Shipping Info Received" σημαίνει ότι ο αποστολέας ζήτησε νούμερο για να το στείλει με την USPS, και αυτή του το έδωσε. Τίποτα παραπάνω. Δεν σημαίνει ότι αυτός έστειλε κάτι με αυτό το νούμερο. Απλώς ότι του έχει παραχωρηθεί από την USPS για να στείλει δέμα.

 

Με λίγα λόγια, στην δική μου περίπτωση (που εδώ και αρκετές μέρες είναι κολλημένο στο "Electronic Shipping Info Received" ) αυτός είτε δεν έχει στείλει δέμα, είτε έχει στείλει απλά με διαφορετικό tracking number.

 

Όμως στην περίπτωση που έχει στείλει με διαφορετικό tracking number γιατί μου απάντησε εμένα με το ίδιο link για το tracking της USPS στο μήνυμά του, και όχι με το διορθωμένο εφόσον του είχα τονίσει ότι υπάρχει πρόβλημα;

 

Τέλος πάντων. Θα περιμένω να μου απαντήσει πάλι μπας και βγάλω άκρη. Πάντως το ότι μου έκανε τον Κινέζο στην απάντησή του χωρίς καν να διαβάσει αυτό που του έγραψα δεν μου άρεσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...