Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε ρε παιδιά κι είμαστε σ'αγωνία! Παρέλαβε κανείς; :D

Μακαρι καποιος να εχει παραλαβει και οντως να ειναι το mini μεσα.......θα χαλαρωσουν λιγο και οι υπολοιποι και θα φτασουμε σε μιση ωρα τις 100 σελιδες. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τελευταίο το έχεις κάνει πολλές φόρες ?  :devil: Σιγά μην κάτσει υπάλληλος στα ΕΛΤΑ (και μάλιστα Δευτέρα που γίνεται πανικός) να ασχολείται με τηλεφωνικά ερωτήματα. Το πιθανότερο αν πάει προς το μεσημέρι να το παραλάβει το δέμα. 

 

Ναι. Πολλές όχι, αλλά αρκετές, αλλιώς δεν θα το πρότεινα. Στο δικό μου κατάστημα τουλάχιστον, δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα. Kαι στην τελική, ακόμη κι αν εξαρτάται από την προθυμία του εκάστοτε καταστήματος/υπαλλήλου, ενα ρημαδοτηλέφωνημα είναι, πολύ λιγότερος κόπος από το να διακινδυνεύεις πιθανό στήσιμο άνευ λόγου. Εκτός πια αν το ταχυδρομείο είναι δίπλα σου ή/και δεν τραβάς ζόρι με τις ουρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παρέλαβα, άνοιξα και τώρα αναβαθμίζω σε iOS 7. Είναι καινούριο όχι refurbished, βάσει του κουτιού και του video που έλεγε πώς ξεχωρίζεις το refurbished. Και να ήταν δε θα με ένοιαζε πολύ για τα λεφτά που έδωσα.

 

Αργότερα θα σας στείλω και το χαρτάκι της USPS.

 

 

Σχετικά με τα ΕΛΤΑ και τα χαρτάκια τους ισχύει το κλασικό ό,τι λέει το χαρτάκι παραλαμβάνεις την επόμενη. Παίρνω χαρτάκια που έχουν γραμμένη την ίδια ημερομηνία με αυτή που μου τα άφησε ο ταχυδρόμος και την επόμενη παραλαμβάνω κανονικά. Έχω πάρει χαρτάκια την Παρασκευή με ημερομηνία Παρασκευής και τη Δευτέρα παρέλαβα. Ακόμη και την ίδια μέρα με το χαρτάκι παρέλαβα αλλά προς το μεσημεράκι και με πολλά παρακάλια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παρέλαβα, άνοιξα και τώρα αναβαθμίζω σε iOS 7. Είναι καινούριο όχι refurbished, βάσει του κουτιού και του video που έλεγε πώς ξεχωρίζεις το refurbished. Και να ήταν δε θα με ένοιαζε πολύ για τα λεφτά που έδωσα.

 

Αργότερα θα σας στείλω και το χαρτάκι της USPS.

 

 

Σχετικά με τα ΕΛΤΑ και τα χαρτάκια τους ισχύει το κλασικό ό,τι λέει το χαρτάκι παραλαμβάνεις την επόμενη. Παίρνω χαρτάκια που έχουν γραμμένη την ίδια ημερομηνία με αυτή που μου τα άφησε ο ταχυδρόμος και την επόμενη παραλαμβάνω κανονικά. Έχω πάρει χαρτάκια την Παρασκευή με ημερομηνία Παρασκευής και τη Δευτέρα παρέλαβα. Ακόμη και την ίδια μέρα με το χαρτάκι παρέλαβα αλλά προς το μεσημεράκι και με πολλά παρακάλια.

 

Ωραίος! Screenshot από τη σελίδα των ελτα που έχει το tracking δώσε αν μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει παραγγειλει κανεις 2-3-4 και θελει να δωσει κανενα ας ενημερωσει.

Ενδιαφερεται ο ξαδερφος και ειπα να κανω μια ερωτηση μπας και γινει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει παραγγειλει κανεις 2-3-4 και θελει να δωσει κανενα ας ενημερωσει.

Ενδιαφερεται ο ξαδερφος και ειπα να κανω μια ερωτηση μπας και γινει τιποτα.

 

Υπήρχε περιορισμός ένα ανά άτομο οπότε χλωμό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν το περίμενα να γλειτώσει το τελωνείο. οκ το στείλανε με USPS, αλλά λέει ξεκαθαρα στην περιγραφή του πακέτου για τι προιόν πρόκειται! πως το αφήσανε εδώ τα κοράκια να περάσει έτσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...