Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά είναι κάνεις που έχει παραγγείλει και ακόμα στο σαιτ των ελτα γράφει μόνο παραλαβή 7/12 IPS? πήρα και στα ελτα και μου είπαν ότι ακόμα δεν έχει φτάσει Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποιο παλικάρι προχθές είπε ότι το δικό του ήταν ακόμα σε pre-shipment κατάσταση

όχι εμένα στο σαιτ του usps έχει κίνηση και η τελευταία ενημέρωση είναι από 10/12 ότι ήταν NY.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη usps καλύτερα

Εμένα είναι customs clearance από χθες

 

ipad2.png

 

 

Απ'ότι βλέπω στο spoiler 6 μέρες έκανε του φίλου να έρθει Ελλάδα οπότε θα έλεγα να κάνεις 2-3 μερες υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει παραγγειλει κανεις 2-3-4 και θελει να δωσει κανενα ας ενημερωσει.

Ενδιαφερεται ο ξαδερφος και ειπα να κανω μια ερωτηση μπας και γινει τιποτα.

Προηγειται ο paylidhs και μετα εγω,απλως ενημερωνω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα στο site του ελτα το ανανέωσαν σήμερα και λέει Κ. ΕΞΥΠ. ΜΕΓ. ΠΕΛΑΤΩΝ ΔΕΜΑΤΩΝ

 

update: μίλησα με ελτα. απέφυγα και εγώ το τελωνείο! Αύριο θα είναι στο ταχυδρομείο της περιοχής μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προηγειται ο paylidhs και μετα εγω,απλως ενημερωνω :-)

Κι εγω να προηγουμουνα δεν εχω κανενα προβλημα(ακομη και για εμενα να ηταν) να δωσω την σειρα μου σε καποιον που θα το χαρει ή το θελει περισσοτερο απ'οτι εγω εφοσον μου το ζητουσε.

Ειναι για εναν ξαδερφο μου.

Και στα 100 ευρω να το εβγαζε εγω το nexus 7 το καινουργιο θελω να παρω οποτε και να το αγοραζα(το mini εννοω) θα το εδινα σε ξαδερφο/φιλο ή εδω μεσα σε κανεναν αλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου είναι από 7/12 στη NY!!

Μηπως θα θελει να κανει Χριστουγεννα εκει μαλλον μετα τα 150 ευρω που του εστειλες. :P

 

Αφου ηρθε στο παλικαρι πιο παω ολοι παρουν μην φοβαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστα νεα για ολους σας λοιπον... αντε καλες παραλαβες να εχετε  :-D  ... δεν ειμαι απο  αυτους που εκαναν παραγγελια .... αλλα διαβαζα απο την αρχη το θεμα και ζουσα την αγωνια μαζι σας ....καλοδουλευτα να ειναι !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν θα βοηθήσει, αλλά σας στέλνω το tracking του πακέτου σε USPS και ΕΛΤΑ

 

Link.png Site: USPS 1/2

 

Link.png Site: USPS 2/2

 

Link.png Site: ELTA

 

Εμένα μετά το "Processed Through Sort Facility" έχει στάδιο "Customs Clearance" οπότε μάλλον δεν το γλιτώνω μπουγιουρντί

Τρέχω να παίξω και ένα τζόκερ, τέτοια τύχη

:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...