Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά αυτος ο πωλητής θα βαλει και αλλα για πωληση?

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Έχει βγάλει ήδη, όχι στην προηγούμενη τιμή όμως

http://www.ebay.com/itm/Apple-iPad-Mini-16GB-Wi-Fi-White-/171193633337?pt=AU_Tablets&hash=item27dbef8a39

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδια απο Αθηνα ειστε?Εμενα το ελληνικο εχει κολλησει εδω

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 05-12-2013 23:23

IPS ..Ειμαι απο Θεσσαλονικη....

Eγω από αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απο Αθηνα ειστε?Εμενα το ελληνικο εχει κολλησει εδω

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 05-12-2013 23:23

IPS ..Ειμαι απο Θεσσαλονικη....

 

και σε εμενα, αλλα στο σαιτ της USPS τι σου γραφει?  γιατι εμενα γραφει :  Processed Through Sort Facility

Dec-10-13, 13:36 PM, ISC NEW YORK NY(USPS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμενα, αλλα στο σαιτ της USPS τι σου γραφει?  γιατι εμενα γραφει :  Processed Through Sort Facility

Dec-10-13, 13:36 PM, ISC NEW YORK NY(USPS)

Tελευταια ενημρωση εκει εχει απο 9 του μηνα και λεει

December 9, 2013 , 6:16 pm

Processed Through Sort Facility ISC NEW YORK NY(USPS) και στο θαυμαστικο αν πατησεις λεει

Processed Through Sort Facility

Your item was processed through our ISC NEW YORK NY(USPS) facility on December 9, 2013 at 6:16 pm. The item is currently in transit to the destination.Aπο Αθηνα εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

December 5, 2013

Electronic Shipping Info Received

Είναι κανενός σε αυτό το στάδιο USPS? Έχει κολλήσει και δεν έχει αλλάξει καθόλου. Επίσης έστειλα μήνυμα στον πωλητή πριν 2 ημέρες για το θέμα και δεν απάντησε τίποτα ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ στην ίδια φάση με σένα είμαι φίλε....
 

 

December 5, 2013

Electronic Shipping Info Received

Είναι κανενός σε αυτό το στάδιο USPS? Έχει κολλήσει και δεν έχει αλλάξει καθόλου. Επίσης έστειλα μήνυμα στον πωλητή πριν 2 ημέρες για το θέμα και δεν απάντησε τίποτα ακόμα..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιασε μια απο τα ιδια,και σε μενα τα ιδια γραφει,υπομονη......

το χα πει πριν κάτι σελίδες, τα ίδια και σε μένα και 2 γνωστούς. Μου απάντησε πως λογικά θα φτιάξει, αλλα άν δεν, να του πω να στείλει άλλο.. απο forum εξωτερικού κτλ που χάζεψα, λένε πως συμβαίνει κάπου κάπου να μην κάνει σωστά update και οτι το shipping γίνεται κανονικά.

 

Περιμένουμε αυτή την βδομάδα και μετά τον ενοχλούμε, μην τον τουφεκάμε απο τώρα, κρίμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χα πει πριν κάτι σελίδες, τα ίδια και σε μένα και 2 γνωστούς. Μου απάντησε πως λογικά θα φτιάξει, αλλα άν δεν, να του πω να στείλει άλλο.. απο forum εξωτερικού κτλ που χάζεψα, λένε πως συμβαίνει κάπου κάπου να μην κάνει σωστά update και οτι το shipping γίνεται κανονικά.

 

Περιμένουμε αυτή την βδομάδα και μετά τον ενοχλούμε, μην τον τουφεκάμε απο τώρα, κρίμα είναι.

ναι κριμα ειναι!αντι για ευχες χριστουγεννων θα ακουει καντηλια την αλλη εβδομαδα!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος γυρισε απο Ιταλια οπου εκατσε 2 βδομαδες διακοπες και σε μια γυρα στα μαγαζια το ειδε βιτρινατο στα 200ευρω.

Απλα το αναφερω για να εχουμε και μια ιδεα ποσο το πουλανε εξω. Καλη παραλαβη σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...