Προς το περιεχόμενο

Speedport W 724v


Italos20v

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σελιδα 77 του manual

https://www.ote.gr/documents/10280/41674657/Manual_SpeedportW724VType+Ci_OTE_EN.pdf/3e434c45-e287-475a-8336-8b52f6d81c88


77 Με την αριθμηση οχι του acrobat reader αλλα του ιδιου του manual.αφου σου ειπα ψαξε για icmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σελιδα 77 του manual

https://www.ote.gr/documents/10280/41674657/Manual_SpeedportW724VType+Ci_OTE_EN.pdf/3e434c45-e287-475a-8336-8b52f6d81c88

77 Με την αριθμηση οχι του acrobat reader αλλα του ιδιου του manual.αφου σου ειπα ψαξε για icmp

 

 

xmmmmmmmmmmmm

 

Τι βλάκας...είμαι !

 

Μάλιστα

 

Οκ το ειδα στο manual ..Δεν το είχα σκεφτεί έτσι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν icmp το γραφει συνηθως(σπανια Ping)

 

Μα το κοίταξα στο manual και σαν icmp και σαν pinggggggggggggg

 

Η στραβός είμαι στραβά αρμενίζωωωωωω... :confused: :X :-(

 

Ευχαριστώ πάντως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

καλησπέρα..παιδια εχω ενα προβλημα με το εν λογω ρουτερ...

 

ειχα ανοιξει μια πορτα και σε tcp και σε udp. μετα απο μια διακοπη ρευματος επαψε να δουλευει και πηγα να το ξανακανω.. ωστοσο οταν ενεργοποιω το ενα (π.χ. το tcp) μετα οταν προσπαθω να ενεργοποιησω το αλλο (π.χ. το udp), αλλα δε μου το επιτρεπει και μου βγαζει μια προειδοποιηση που λεει "Duplicated rule already exists". 

 

εσβησα ολα τα ports και προσπαθησα να το ξανακανω τιποτα...ανοιξα πρωτα το udp κ μετα προσπαθησα για το tcp τιποτα... 

 

εχετε καμια ιδεα τι φταιει...; ευχαριστω εκ των προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σου δινει δυνατοτητα να ανοιξεις το ιδιο port απευθειας σε all δηλαδη και tcp και udp?

επισης ασχετο με το θεμα σου αλλα περνα και το τελευταιο firmware update για το εν λογω ρουτερ απο το site του οτε.κανονικα δεν θα πρεπε να στο βγαζει εκτος αν εχει επιλογη για tcp + udp και σε υποχρεωνει να ανοιξεις και τα 2 με ενα rule και οχι με ενα διαφορετικο.


καλησπέρα..παιδια εχω ενα προβλημα με το εν λογω ρουτερ...

 

ειχα ανοιξει μια πορτα και σε tcp και σε udp. μετα απο μια διακοπη ρευματος επαψε να δουλευει και πηγα να το ξανακανω.. ωστοσο οταν ενεργοποιω το ενα (π.χ. το tcp) μετα οταν προσπαθω να ενεργοποιησω το αλλο (π.χ. το udp), αλλα δε μου το επιτρεπει και μου βγαζει μια προειδοποιηση που λεει "Duplicated rule already exists". 

 

εσβησα ολα τα ports και προσπαθησα να το ξανακανω τιποτα...ανοιξα πρωτα το udp κ μετα προσπαθησα για το tcp τιποτα... 

 

εχετε καμια ιδεα τι φταιει...; ευχαριστω εκ των προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο και μονο για το γαμωτο.δοκιμασε με αλλο browser μηπως τρωει καποιο σκαλωμα.δεν βλεπω κατι λαθος.και τοσα ατομα το εχουν.δεν εχω και καποιο εδω για να το δω στην πραξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>μονο και μονο για το γαμωτο.δοκιμασε με αλλο browser μηπως τρωει καποιο σκαλωμα.δεν βλεπω κατι λαθος.και τοσα ατομα το εχουν.δεν εχω και καποιο εδω για να το δω στην πραξη.</p>

Το εχω δοκιμασει και αυτο....

και με chrome και με mozilla, μεχρι και ie δοκιμασα...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.δοκιμασε πρωτα σε udp και μετα σε tcp να δουμε.δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω εκτος αν ειναι κατι που δεν το βλεπω.και σιγουρα δεν φταιει το hard reset ουτε κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...