Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @public.gr και multirama.gr


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

διαθέσιμο λέει τώρα πάντως

 

truck.jpg Άμεσα διαθέσιμο!
Παράδοση σε 1-4 εργάσιμες ημέρες
 
 
αλλά τι να το κάνεις, από το 2 και πάνω αξίζει η σειρά note.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει παραγγελία στο Public για το note αλλά επειδή δεν υπάρχει μου δίνουν το Samsung Galaxy Grant Blue. Τι λέτε;

 

 

Σε τι τιμη στο δινουν ?? αν στο δινουν 200 ευρω μια χαρα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει παραγγελία στο Public για το note αλλά επειδή δεν υπάρχει μου δίνουν το Samsung Galaxy Grant Blue. Τι λέτε;

Και γιατί δεν το ξανά έκανες παραγγελία πριν που ήταν πάλι διαθέσιμο το note; Τώρα βλέπω εξαντλήθηκε.

Κάτι άλλο. Πως αφού το έβγαλαν πάλι στα 199 ευρώ σου είπαν ότι δεν το έχουν όταν το είχες παραγγείλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει παραγγελία στο Public για το note αλλά επειδή δεν υπάρχει μου δίνουν το Samsung Galaxy Grant Blue. Τι λέτε;

H ανάλυση και μόνο είναι απαγορευτική κατά τη γνώμη μου http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5163&idPhone2=4135

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Είχα κάνει παραγγελία στο Public για το note αλλά επειδή δεν υπάρχει μου δίνουν το Samsung Galaxy Grant Blue. Τι λέτε;</p>

 

 

Σε καμία περίπτωση. Την στιγμή που ξαναμπήκε το κινητό σε στοκ από την στιγμή που παρήγγειλες πίεσε να παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τι γινεται με αυτο το τηλεφωνο και τα public και εγω το ειχα παραγγειλει και δεν μου ηρθε ποτέ αλλα μου έδιναν ένα grand blue.οπως και να εχει αν το εχει κανεις και το δινει στην τιμη αυτη ή και χαμηλότερα ενδιαφερομαι...απο κρήτη..αποστολή με αντικαταβολή μονο.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους έριξα ένα κράξιμο γιατί δεν είναι δυνατόν να θέλει να λέγεται σοβαρό κατάστημα και  από τη μία να το βγάζει διαθέσιμο να γίνονται παραγγελίες και να τις βγάζει άκυρες και από την άλλη να ξέρω άτομα που να το βρίσκουν τυχαία σε κατάστημα και να το παίρνουν(και καλά κάνουν) χωρίς να το έχουν παραγγείλει και εμείς που το παραγγείλαμε να τρώμε άκυρο. Σημείωση ότι το έχουν βγάλει διαθέσιμο 3 φορές, ήταν πάλι διαθέσιμο σήμερα το μεσημέρι στα 199 και συνεχίζουν να βγάζουν άκυρες παραγγελίες. Δεν μπορούν να αντιστοιχίσουν τις παραγγελίες με τα διαθέσιμα σε αποθήκη-καταστήματα οι τραγικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα όχι δεν αξίζει εκτός και αν χρειάζεσαι τις δυο κάρτες. Καλύτερη οθόνη (amoled έναντι lcd), καλύτερη ανάλυση οθόνης, καλύτερος επεξεργαστής και όλα τα καλά που έχει η σειρά note. Aν και προηγούμενης γενιάς, μιλάμε για ναυαρχίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ειπαν η αντιπροταση αφορα μονο το  SAMSUNG GALAXY GRAND ΜΠΛΕ κι οχι αλλη συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ειπαν η αντιπροταση αφορα μονο το  SAMSUNG GALAXY GRAND ΜΠΛΕ κι οχι αλλη συσκευη.

βαλε τους μια αρνητικη στο scrutz για να μαθουν να υποτιμουν την νοημοσινη μας προσφεροντας υποδεέστερες συσκευές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...