Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth/headset] Plantronics Discovery 975, @uk.cellphoneshop.net 30.99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και το Μ1100 δεν το εχω χρησιμοποιησει μεχρι στιγμης δεν εχω βρει bluetooth handsfree Που να Μην κλεινει την γραμμη με το Ιδιο κουμπι με το οποιο απανταει.

 

To θεμα ειναι οτι ουτε με αυτο το πληκτρο μπορεις να δεχτεις την εισερχομενη κληση παρα μονο με φωνητικη εντολη. Οταν σε καλει καποιος σε ρωταει αν θελεις να πεις Answer ή ignore και αναλογα τη δεχεται.

 

 

Edit: Goddddddd τωρα το βρηκα. Το πληκτρο call μπορει να πατηθει και απο τις δυο πλευρες! Απο την πανω πλευρα κλεινει και δεχεται τις κλησεις κλπ και απο την κατω πλευρα εχει τις φωνητικες εντολες. Το θεμα ηταν οτι απο την πανω πλευρα δεν καταλαβαινεις οτι πατας πληκτρο. Στην κατω πλευρα ακους και το κλικ που κανει. Ολα καλα λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!

Οσοι εχετε παρει το Savor M1100 , περαν του ακουστικου , εχετε μαθει αν το τριπλο του μικροφωνο κανει τη δουλεια του?Εννοω ο συνομιλητης σας ,σας ακουει loud & clear ή ακουει κ ηχους περιβαλλοντος?

Ρωταω γιατι ενα απο τα πλεονεκτηματα του Savor M1100 ειναι κ αυτη η τεχνολογια (τρομερα χρησιμο), οποτε ετσι εξαλειφονται καθε αμφιβολιες περι αυθεντικοτητας ή μη.

Please respond , μπας κ ολοκληρωσω την παραγγελια!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!

Οσοι εχετε παρει το Savor M1100 , περαν του ακουστικου , εχετε μαθει αν το τριπλο του μικροφωνο κανει τη δουλεια του?Εννοω ο συνομιλητης σας ,σας ακουει loud & clear ή ακουει κ ηχους περιβαλλοντος?

Ρωταω γιατι ενα απο τα πλεονεκτηματα του Savor M1100 ειναι κ αυτη η τεχνολογια (τρομερα χρησιμο), οποτε ετσι εξαλειφονται καθε αμφιβολιες περι αυθεντικοτητας ή μη.

Please respond , μπας κ ολοκληρωσω την παραγγελια!!!!!

 

Δεν υπαρχει πλεον αμιφιβολια περι αυθεντικοτητας. Γινεται update του firmware απο το site της plantronics, γραφει PLT_M1100 οταν συνδεεται τοσο στο pc αλλα οσο και στο κινητο. Το θεμα του τριπλου μικροφωνου και του θορυβου ειναι και υποκειμενικο. Και δεν μπορει να μην περναει καθολου ηχους περιβαλλοντος. Δεν μπαινουμε σε γυαλα. :P Προσωπικα δεν το εχω δοκιμασει εξω με θορυβο για να σου πω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει πλεον αμιφιβολια περι αυθεντικοτητας. Γινεται update του firmware απο το site της plantronics, γραφει PLT_M1100 οταν συνδεεται τοσο στο pc αλλα οσο και στο κινητο. Το θεμα του τριπλου μικροφωνου και του θορυβου ειναι και υποκειμενικο. Και δεν μπορει να μην περναει καθολου ηχους περιβαλλοντος. Δεν μπαινουμε σε γυαλα. :P Προσωπικα δεν το εχω δοκιμασει εξω με θορυβο για να σου πω. ;)

Καλησπερα!Δεν ρωτησα τυχαια , καθως εχω ηδη 3 χρονια το Discovery 975 το οποιο ακουγεται τοσο καθαρα σαν να εισαι οντως σε γυαλα (για να καταληξω βεβαια στο 975 , πρεπει να περασαν τουλαχιστο 10 διαφορετικα headsets απο τα αυτια μου , κ εχω μετρο συγκρισης...)

Οποτε ρωταω καποιον που το χει με καποιον τροπο τεσταρει.Ακουγεστε στον συνομιλητη τέλεια (παιδια , plantronics ειναι οχι οτι να ναι) ή απλα καλα ή μετρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!Δεν ρωτησα τυχαια , καθως εχω ηδη 3 χρονια το Discovery 975 το οποιο ακουγεται τοσο καθαρα σαν να εισαι οντως σε γυαλα (για να καταληξω βεβαια στο 975 , πρεπει να περασαν τουλαχιστο 10 διαφορετικα headsets απο τα αυτια μου , κ εχω μετρο συγκρισης...)

Οποτε ρωταω καποιον που το χει με καποιον τροπο τεσταρει.Ακουγεστε στον συνομιλητη τέλεια (παιδια , plantronics ειναι οχι οτι να ναι) ή απλα καλα ή μετρια?

Στείλε μου το τηλέφωνό σου και αύριο πρωί (πες μου στο μήνυμα τι ώρα μπορώ να σε πάρω) θα πάω εκεί που έχει μεγάλη φασαρία και θα σε πάρω τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κουλό είναι τώρα αυτό; θα πρέπει όταν είμαστε έξω να κρατάμε και το τηλ στο χέρι;

Για να δούμε και τα αλλά παιδιά

Κανονικά κλείνει από το blutooth.. Πατάς προς τα πάνω όχι κάτω

 

Sent from my Nexus 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ότι μόλις έληξε η προσφορά του Plantronics Discovery 975
Αλλά μπορεί αργότερα να ξαναμπεί η προσφορά και ο μετρητής

 

EDIT: Μετά από δύο λεπτά ξαναμπήκε μετρητής για 4h

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικά παρέλαβα σήμερα τα backbeat Go. Απο Σιγκαπούρη και εμένα. Συσκευασία oem όπως και στους υπόλοιπους αλλά γνησιότατα. Πολύ καλός ήχος σαν ακουστικά και πολύ βολικά για in ear σε σχέση με άλλα που δοκίμασα κατά καιρούς. Πολύ ευχαριστημένος απο την αγορά τους. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζοντας τον κωδικό CELL10 σου δίνει 10% έκπτωση

Με απευθειας πληρωμη απο paypall δεν δεχεται καπου τον κωδικο;

Οταν παταω checkout with paypall δε μου το βαζει

Εγγραφη στο συγκεκριμενο site δεν γινεται και μετα πληρωμη μεσω paypall? Μονο απευθειας πληρωμη με paypall δινει χωρις εγγραφη.

Μηπως καπου το χανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με απευθειας πληρωμη απο paypall δεν δεχεται καπου τον κωδικο;

Οταν παταω checkout with paypall δε μου το βαζει

Εγγραφη στο συγκεκριμενο site δεν γινεται και μετα πληρωμη μεσω paypall? Μονο απευθειας πληρωμη με paypall δινει χωρις εγγραφη.

Μηπως καπου το χανω;

Πατάς στο checkout , και μετά στην επόμενη σελίδα , checkout with paypal πληρώνεις και μετά βάζεις τον κωδικό και submit order.

 

Στο paypal φαίνεται η αρχική τιμή αλλά δεν σε χρεώνει αν δεν πατήσεις submit order

 

Επίσης πριν 2 μέρες τουλάχιστον λειτουργούσε και το cell20 για 20% μείωση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...