Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εμένα τα ίδια....

Παρήγγειλα το 8s και ούτε ειδοποίηση ούτε mail ούτε τηλ και με πέρνει η κοπέλα μου τηλ και μου λέει ήρθε courier με το τηλέφωνο (το είχα ξεχάσει τελείως και δεν είχα αφήσει λεφτά σπίτι)...

οπότε @@ πήρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω ακριβώς τη διαδικασία, επειδή δεν την έχω κάνει, οπότε δε ξέρω αν ζητάνε και το πάσο. Καλύτερα να απαντήσει κάποιος που ξέρει.

Αν κάποιος μπορεί να απαντήσει θα είμαι υπόχρεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ηδη 3 μερες το κινητο... το χιλιοαπολαμβανω (το ΑΣΠΡΟ!), και στο site της vodafone ακομα γραφει οτι η παραγγελια μου εκρεμμει

:)

 

Ανεφερα καθολου ποσο πανεμορφο ειναι το λευκο?

 

Περιμενουμε να μας ερθει και η flip side θηκη τωρα και ειμαστε GG..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ηδη 3 μερες το κινητο... το χιλιοαπολαμβανω (το ΑΣΠΡΟ!), και στο site της vodafone ακομα γραφει οτι η παραγγελια μου εκρεμμει

:)

 

Ανεφερα καθολου ποσο πανεμορφο ειναι το λευκο?

 

Περιμενουμε να μας ερθει και η flip side θηκη τωρα και ειμαστε GG..

Και η ειρωνια ειναι οτι δεν το ειχες το κινητο οταν ανεβασες φωτογραφιες απο το εσωτερικο του κουτιου να δοκιμαζες και την καμερα :D. Πες και εντυπωσεις απο αυτονομία μιας και ειναι κατι που το ρωτανε πολλοί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skr1ll3x, on 20 Jan 2014 - 2:17 PM, said:

Εχω ηδη 3 μερες το κινητο... το χιλιοαπολαμβανω (το ΑΣΠΡΟ!), και στο site της vodafone ακομα γραφει οτι η παραγγελια μου εκρεμμει

:)

 

Ανεφερα καθολου ποσο πανεμορφο ειναι το λευκο?

 

Περιμενουμε να μας ερθει και η flip side θηκη τωρα και ειμαστε GG..

 

Flip Side θήκη για 925? Για δώσε περισσότερες πληροφορίες. Κι ε΄γω ψάχνω για μια αξιοπρεπή θήκη και όχι ένα πλαστικό πίσω κάλυμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα την παραγγελία του nokia lumia 925 την Πέμπτη 16 Ιανουαρίου με παραλαβή από κατάστημα της vodafone και ακόμη δεν έχω καμία ειδοποίηση για την παραλαβή του τηλεφώνου.όταν βάζω τον κωδικό παραγγελίας γράφει  κατάσταση ηλεκτρονικής παραγγελίας "εστάλει¨. ξέρει κανείς τι γίνεται?

 γιατι δεν πας να το γυρεψεις στο καταστημα που δηλωσες κατα την παραγγελια σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το παρακολουθώ το θέμα αλλά έχει αναφερθεί ο,τι η vodafone δίνει το samsung galaxy note 10.1 LTE στα 499€;

 

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Samsung-Galaxy-Note-10-1-4G

 

Τουλάχιστον 90€ κάτω από το φθηνότερο κατάστημα στο skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ηδη 3 μερες το κινητο... το χιλιοαπολαμβανω (το ΑΣΠΡΟ!), και στο site της vodafone ακομα γραφει οτι η παραγγελια μου εκρεμμει

:)

 

Ανεφερα καθολου ποσο πανεμορφο ειναι το λευκο?

 

Περιμενουμε να μας ερθει και η flip side θηκη τωρα και ειμαστε GG..

 

με το να αναφερεις συνέχεια ποσο όμορφο ειναι το λευκό μας επιβεβαιώνεις τις αμφιβολίες σου.. εγω και ενας φίλος πάντως περιμένουμε αυριο το κιτρινάκι που ειναι πιο ωραίο και απο τα δυο αλλα χρώματα απο το πλαίσιο αφου δωσαμε το λευκό και το μαύρο αντίστοιχα οσο τα πήραμε.

http://www.noknok.tv/wp-content/uploads/2013/07/favourite-nokia-lumia-1020.jpg?2add53 πάντως το άσπρο ειναι 3ο χρωμα σε όλα τα forums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το να αναφερεις συνέχεια ποσο όμορφο ειναι το λευκό μας επιβεβαιώνεις τις αμφιβολίες σου.. εγω και ενας φίλος πάντως περιμένουμε αυριο το κιτρινάκι που ειναι πιο ωραίο και απο τα δυο αλλα χρώματα απο το πλαίσιο αφου δωσαμε το λευκό και το μαύρο αντίστοιχα οσο τα πήραμε.

http://www.noknok.tv/wp-content/uploads/2013/07/favourite-nokia-lumia-1020.jpg?2add53 πάντως το άσπρο ειναι 3ο χρωμα σε όλα τα forums

 

Ανάλογα πόσο χρονών είσαι ή/και που θα το "χρησιμοποιείς"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το κίτρινο ήθελα αλλά δεν το πρόλαβα έτσι παρέλαβα το μαύρο.... ΑΝ κανείς θέλει ανταλλαγή με άσπρο ή κίτρινο ας μου στείλει ένα ΠΜ (σφραγισμένο είναι ακόμα)...

 

Επίσης να σας πω ότι αν δεν θέλετε το σήμα της Vodafone πεταχτείτε σε ένα Nokia Care και θα σας κάνουν μια αναβάθμιση και θα είναι κομπλέ...

 

Και ευχαριστώ και τα άτομα από εδώ μέσα που με βοήθησαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το παρακολουθώ το θέμα αλλά έχει αναφερθεί ο,τι η vodafone δίνει το samsung galaxy note 10.1 LTE στα 499€;

 

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Samsung-Galaxy-Note-10-1-4G

 

Τουλάχιστον 90€ κάτω από το φθηνότερο κατάστημα στο skroutz.

και αν υπαρχει και το 10% το φοιτιτικο παει στα 450...καλη προσφορα νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...