Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Αυτό με έκαιγε...

 

Τώρα για το σήμα στην έναρξη φαντάζομαι με κάποιο format θα φεύγει αλλά οκ θα το δούμε αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους είπα για τη φοιτητική έκπτωση και δε ξέρανε τι να κάνουνε. Τους λέω να πάρουν στα κεντρικά και από εκεί τους είπαν να μην δεχτούν το -10%..Αν και από τα κεντρικά άλλοι λένε να τη δεχτούν και άλλοι όχι, τότε το θέμα με την έκπτωση είναι λίγο τζόκερ (ότι να' ναι), άμα σου κάτσει σου κάτσε..

 

Για να είμαι ειλικρινής και εγώ δεν περίμενα να ισχύει η επιπλέον 10% έκπτωση καθότι στο site αναφέρει ότι δεν συνδυάζεται με άλλες εκπτώσεις. Όταν ρώτησα μου είπαν στην αρχή όχι και ότι έπρεπε να το έχω δηλώσει την ώρα που έκανα την ηλεκτρονική παραγγελία. Λέω δεν υπάρχει κάποιο πεδίο για κάτι τέτοιο. Μετά μου λένε ότι ισχύει μόνο για παραγγελίες που γίνονται από το κατάστημα απευθείας και όχι ηλεκτρονικά. Επέμεινα να μιλήσουν με τα κεντρικά. Όντως πήραν τηλέφωνο και τους είπαν ότι ισχύει κανονικά απλά έπρεπε να κάνουν μια διαδικασία εκτυπώνοντας ένα ειδικό κουπόνι. Το κουπόνι πάλι για τα 20 ευρώ του store το έδωσαν αμέσως αν και έπρεπε να το ζητήσω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτα που ειναι απο vodafone τελικα δε το γραφουν καπου πανω στη συσκευη ετσι; αυτο το "κουπονι" με τα 20 ευρω δωρο για εφαρμογες τα εχουν ολα τα 1020 ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει μαυρο - ας στειλει ΠΜ - εχει γινει λιγο δυσκολη η παρακολουθηση του thread αυτου επειτα απο τοσες σελιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Καλησπέρα σας!

 

Όσοι αγοράσετε από Public/Multirama σας έδωσαν και το κουπόνι τον 20€ για το Store ???

 

 

(Send from iPhone 5S)

Sent*

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 10% φοιτητικο που αναφερεαι πιο πανω ,τι προυποθεσεις απαιτει?

 

ΥΓ απλα να εισαι φοιτητης? ή θελει φοιτητικο cu κτλ?

Θέλει να έχεις φοιτητικό cu γιατί από εκεί στέλνεις μήνυμα, σου έρχεται ένας κωδικός και με αυτόν έχεις την έκπτωση 10% που αναφέρεται πιο πάνω.

 

υ.γ δε πρόλαβα να δω μια διαφήμιση του γερμανού. Μου φάνηκε ότι άκουσα για 30% έκπτωση σε κινητά-τάμπλετ. Ισχύει κάτι τέτοιο, το είδε κάποιος;;

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...