Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thnx..

Μια χαρα την εκοψα μεχρι να παω στον γερμανο..

Και τωρα απολαμβανω το πρωτο ανοιγμα του 1020.. B)

 

BTW.. σε λευκο ειναι πανεμορφο!

 

ωραίο αλλα σαν το κιτρινάκι δεν εχει .. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα σήμερα το HTC Desire 200 από κατάστημα, με παραγγελία την τετάρτη βράδυ. Πρώτο μου adroid και δεν έχω ιδέα τι παίζει.

 

Έχει κανείς κανένα site να μπω να διαβάσω σχετικά με αυτό  και το κινητό? Ούτε το ξυπνητήρι δεν βρήκα.

 

Το κινητό για 65 ευρώ είναι άριστο. Ευχαριστώ τον ts. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα το έχετε ακούσει αλλα once you go black you never go back! Μεγεια σας πάντως :)

Κι εγώ μαύρο ήθελα αλλά θα συμβιβαστώ με το άσπρο, αφού στην τιμή που το πήρα θα ήμουν αχάριστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αλλάξω γνώμη, μπορώ να επιστρέψω σφραγισμένη συσκευασία στο κατάστημα και να πάρω τα χρήματα μου πίσω?Μέσα σε πόσες μέρες γίνεται απο την αγορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αλλάξω γνώμη, μπορώ να επιστρέψω σφραγισμένη συσκευασία στο κατάστημα και να πάρω τα χρήματα μου πίσω?Μέσα σε πόσες μέρες γίνεται απο την αγορά?

αυτό νομίζω δεν γίνεται πουθενά....

Χρήματα πίσω δεν σου δίνει κανένα μαγαζί.

ίσως να μπορείς να το επιστρεψεις και να πάρεις κάτι άλλο με τα ίδια ή περισσοτερα χρήματα και να πληρώσεις την διαφορά.

ποιό έχεις πάρει αν επιτρέπεται?

μπορεί να το θέλει κάποιος από εδώ μέσα κια να πάρεις τα χρήματα σου πίσω κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό νομίζω δεν γίνεται πουθενά....

Χρήματα πίσω δεν σου δίνει κανένα μαγαζί.

ίσως να μπορείς να το επιστρεψεις και να πάρεις κάτι άλλο με τα ίδια ή περισσοτερα χρήματα και να πληρώσεις την διαφορά.

ποιό έχεις πάρει αν επιτρέπεται?

μπορεί να το θέλει κάποιος από εδώ μέσα κια να πάρεις τα χρήματα σου πίσω κατευθείαν.

γίνεται στα lidl ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης

http://europa.eu/rapid/press-release_MEMO-11-450_el.htm

 

Αυτό θυμόμουν κι εγω οτι μπορείς να το επιστρέψεις μεσα σε 14 μέρες και να πάρεις τα χρήματα πίσω. Εχω παραγγείλει το Lumia 925 Λευκό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να παρεις λεφτα στο χερι ειναι αρκετα δυσκολο, το να παρεις πιστωτικο στην αξια που πληρωσες ειναι βεβαιως δυνατο αν ειναι σφραγισμενο...

 

Αποκει και περα, για να παρεις λεφτα στο χερι, κανε το αυτονοητο, βαλτο αγγελια εδω και δωστο σε καποιον στην τιμη που το πηρες να κανεις και καποιον που ψαχτηκε ευτυχησμενο και οχι καποιον κολοφαρδο που θα τυχει να περασει απο το μαγαζι που εκανες επιστροφη και να το παρει...ή τη vodafone να το πουλαει  599 το κομματι που επεστρεψες μεθαυριο...

 

Και καλη πραξη θα κανεις, και μετρητα στο χερι θα παρεις.... win-win situation!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...