Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγοραζω 1020 με 300ε μετρητα τωρα :P .... πλακα εχουμε παντως σαν λαος .... αλλος λεει πατησα παραγγελια ενα κομματι απο το καθενα ... αλλος χτυπαει το 1020 με 350 απ την αδρεναλινη που ανεβασε επειδη απλα το ειδε διαθεσιμο .... ΚΡΙΣΗΗΗΗΗΗΗ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεστηκαμεν για το logo screen.. Δεν πιστευω να γραφει πουθενα πανω στην συσκευη κανα vodafone οπως παλια..

 

Σιγά το σβήνεις με μαρκαδόρο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Όταν στη κατάσταση παραγγελίας λέει 'εστάλει' υπάρχει περίπτωση να κολλήσει πουθενά αλλού η παραγγελία και να μη πραγματοποιηθεί ή όλα είναι οκ;;
Κάτι σχετικά με προσφορές. Ένας φίλος με ρώτησε αν αξίζει να αγοράσει το sony xperia sp στα 199 ευρώ. Αξίζει η συσκευή αυτά τα λεφτά;;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ λυπάμαι αυτούς που πήραν το 925 πριν λίγο καιρό από το πλάισιο αν θυμάμαι καλά στα 300. Τσάμπα το 50αρικο.

edit: λαθος θυμόμουν.   :P

Επεξ/σία από silmarien
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κερατο μου! Παιζει με την ψυχολογιαμου η voda...

Παλι διαθεσιμο το 1020 και ελειπα παο το σπιτι ....τωρα παλι τελος.... ε τι θα γινει πρεπει να ειμαι απο πανω 24/7 για να το πετυχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λυπάμαι αυτούς που πήραν το 925 πριν λίγο καιρό από το πλάισιο αν θυμάμαι καλά στα 300. Τσάμπα το 50αρικο.

 

 

Το αντίθετο .., να λυπάσαι αυτούς που θα πάρουν την παραπάνω προσφορά  :P , μιας και το ΠΛΑΙΣΙΟ το είχε 219 μαζί με δώρο 20 ευρώ για apps από το store! Δες εδώ --> http://www.plaisio.gr/Campaign/20131211-B2B.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λυπάμαι αυτούς που πήραν το 925 πριν λίγο καιρό από το πλάισιο αν θυμάμαι καλά στα 300. Τσάμπα το 50αρικο.

 

να μη μας λυπάσαι 45 ευρώ διαφορα είχε και έκλεισε μήνα εκείνη η προσφορά! + το κουπονάκι μια χαρά. Αυτοι που είναι κρίμα είναι κάτι παλικάρια που το πηρανε στα 350 λίγες ημέρες πριν το πάρουμε εμείς στα 269 ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίθετο .., να λυπάσαι αυτούς που θα πάρουν την παραπάνω προσφορά  :P , μιας και το ΠΛΑΙΣΙΟ το είχε 219 μαζί με δώρο 20 ευρώ για apps από το store! Δες εδώ --> http://www.plaisio.gr/Campaign/20131211-B2B.htm

270 με το φπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...