Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το logo της vodafone που ρωταει ο φιλος πιο πανω, εγω εχω lumia 520 vodafone kai απλα στην εκκινηση το εμφανιζει καθε φορα. Και ειχε καποιες εφαρμογες της vodafone εγκατεστημενες που σβηνονται. Κατατλλα δεν εμφανιζεται πουθενα αλλου και φυσικα ουτε υπαρχει πανω στο κινητο καπου το σημα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Όταν στη κατάσταση παραγγελίας λέει 'εστάλει' υπάρχει περίπτωση να κολλήσει πουθενά αλλού η παραγγελία και να μη πραγματοποιηθεί ή όλα είναι οκ;;

Κάτι σχετικά με προσφορές. Ένας φίλος με ρώτησε αν αξίζει να αγοράσει το sony xperia sp στα 199 ευρώ. Αξίζει η συσκευή αυτά τα λεφτά;;

 

Αν γνωρίζει κάποιος ας απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ τον ts! παρελαβα. μου βγηκε 314 ευρω γιατι ειχα και 10% εκπτωση ως φοιτητης και μου δωσαν και μια καρτα 20ευρω για αγορες απο το nokia store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ τον ts! παρελαβα. μου βγηκε 314 ευρω γιατι ειχα και 10% εκπτωση ως φοιτητης και μου δωσαν και μια καρτα 20ευρω για αγορες απο το nokia store.

Που ειπες οτι εισαι φοιτητης και οτι ειχες εκπτωση και σ εδωσαν και το 20 € στο store? Εχω παραγγειλει αλλα δεν ειδα επιλογη καπου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να εχεις καρτοκινητο vodafone student xclusive.

Κάνεις login απ' τον λογαριασμό του CU και μετά ρίχνεις παραγγελία?

Γιατί έχω κι εγώ το xclusive αλλά δε μου δωσε έκπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1

Στείλε ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΑΞΕΣΟΥΑΡ στο 54646 (Χρέωση 0,10€/SMS)

ΒΗΜΑ 2

Αμέσως θα λάβεις SMS με ένα μοναδικό κωδικό

ΒΗΜΑ 3

Δώσε τον κωδικό σου σε ένα κατάστημα Vodafone για να αγοράσεις την συσκευή που θέλεις με 10% έκπτωση ή το αξεσουάρ που θέλεις με 20% έκπτωση!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ αυτό έβλεπα μόλις (το γοογλαρα μια στα γρήγορα)

Αφού το δέχονται πάλι καλά, γιατί βλέπω λέει:

Η προωθητική αυτή ενέργεια δεν συνδυάζεται με άλλες προσφορές ή εκπτώσεις ή προωθητικές ενέργειες που θα λαμβάνουν χώρα κατά καιρούς στα καταστήματα Vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...