Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Nokia Lumia 925 & Nokia Lumia 1020 ως εκ θαύματος πάλι διαθέσιμα και σε μάυρο και σε λευκό και...ξεστοκάρουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεστοκαρισμα ναι αλλα, το μαυρο το 1020 μας το φαγαν.. Τι να το κανουμε το λευκο να ουμε..

Ξαναβαλτε σε μαυρο βρε τσογλαναραιοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ skr1ll3x, χθες τρελάθηκες που δεν το βρήκες .... και σήμερα που είναι διαθέσιμο σε χαλάει το χρώμα... :P

Πάρε το και βάλε του μαύρη θήκη και είσαι κομπλέ!! :-)

Εγώ έκανα άλλη μια σε άσπρο και έγινε αμέσως "σε εξέλιξη", μιας και το πρόλαβα διαθέσιμο!

Το μαύρο μου το έχει "εκκρεμεί" , που μάλλον θα φάω άκυρο! Αν με πάρουν αύριο μεθαύριο φίλε skr1ll3x, θα σoυ στείλω pm να το πάρεις εσύ!! Τέτοια κινητάρα, εγώ θα την έπαιρνα και σε κίτρινο με κόκκινες βούλες! Xaxaxa.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλλο ακυρο ειναι οτι δεν δειχνει το νομο μου.. "Λασιθιου" ενω εχουμε καταστημα vodafone.. τι σκατα..

Θα βαλω παραλαβη σπιτι, και θα παω στην Voda και θα τους πω οτι εκανα λαθος και να τους παρουν τηλ να μου βαλουν μαυρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι,οσοι βαλανε παραλαβη απο καταστημα,σας ειδοποιησε το καταστημα οτι ηρθε και ειναι διαθεσιμο η πρεπει να παρεις εσυ τηλ. να ενημερωθεις?Στην κατασταση παραγγελια που βλεπω online  μου λεει οτι σταλθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα σε καταστημα στο Ηρακλειο και περιμενουν παραλαβη αυριο... Θα με ειδοποιησουν αν τους ερθει σε μαυρο χρωμα να το κανω κρατηση.. Για να δουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...