Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Sony Xperia L γιατί μας το μοστράρουν ακόμα?? Έχει εξαντληθεί από την αρχή της προφοράς και ακόμα είναι στην σελίδα! Δεν έχουν άλλα μοντέλα να βάλουν??  Έλεος ρε Βόντα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τις 28/2 που είναι οι εκπτώσεις παίζει να βάλει κι άλλα μοντέλα. Σήμερα π.χ έβαλε το vodafone Smart III.
Edit και τώρα πρόσθεσαν το vodafone Smart Mini 69 ευρώ.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα στο fb της vodafone για το τι παιζει που δν ηρθε mail σε μας που δεν ειμαστε μελη στο site και μου λενε μολις παει το κινητο στο καταστημα θα σε ενημερωσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλη: Να βαζετε οτι θα το παρετε με αντικαταβολη στο σπιτι για μεγαλυτερη σιγουρια. Δειχνουν πιο προετοιμασμενοι απο τοτε με το G αλλα για να μην χαριετε αδικα καλυτερα να βαλετε παραλαβη στο σπιτι.

 

Υγ. Μετα σου λεει οτι αυξηθηκε το ποσοστο των wp. Μονο σε προσφορα για πακετο με μακαρονια δεν χαριζονται ακομα. Vodafone, βαλε κανα smartphone.

 

Ενας παραλιγο κατοχος Optimus G.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ότι τώρα είναι πιο υποψιασμένοι, μετά το σκηνικό που έγινε με το optimus g. Αυτός είναι νομίζω και ο λόγος που το 1020 και το 925 μια τα βγάζουν διαθέσιμα και μια τα εξαφανίζουν, για να μην έχουν τα ίδια με το Νοέμβριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαυρο ή ασπρο? Δες εδω σε τι τρυπακι μπηκαμε τωρα.. Δεν ξερω πιο μου αρεσει καλυτερα, jesus

Σκεφτομαι οτι το ασπρο επειδη εχει και matt επιφανεια οτι θα κιτρινισει μετα απο καιρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...