Προς το περιεχόμενο

Wind Double Play απο 20€ για 24μηνο συμβολαιο


Daizengar100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον, φρεσκες ειδήσεις!

 

(@tony81 + all)

Σου δινουν κωδικούς με sms μολις είναι ετοιμη η γραμμη. Ειτε τους βαλεις ειτε όχι, το ιδιο και το αυτό, παιζει και με τους παλιους (του παλιου παροχου), παιζει με οτιδήποτε. Δοκιμασμενο σημερα. :)

 

Ερωτηση:

Υπαρχει τροπος να βλέπουμε το ιστορικο κλησεων στο σάιτ, ή εστω το υπολοιπο από τα 300 λεπτα προς κινητα που εχουμε κάθε μηνα στο σταθερο; Εψαξα και δεν βρηκα τιποτα - ουτε συνδεδεμένος στο mywind. :X

Χρεωνει τρίλεπτα ως ελαχιστο φανταζομαι και εδώ ε;

Αν ας πούμε μιλήσουμε 10 λεπτά πόσα λεπτά θα "χρεωθούμε";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο καρτοκινητό f2go μιλώντας 10 λεπτά χρεώνεστε 10 λεπτά.

Μιλώντας όμως 1 λεπτό χρεώνεστε 3.

 

Στην Q πλέον η χρέωση είναι ανά δευτερόλεπτο!

Γενικά η Q είναι και ήταν όλα τα λεφτά.

 

Από το σταθερό δε γνωρίζω πως χρεώνει τον δωρεάν χρόνο μιας και δεν έχω τέτοιο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεώνει με ελάχιστο τα 60" μου είπαν στην εξυπηρέτηση πελατών

Και όχι δεν μπορείς να δεις το υπόλοιπο με κάποιο τρόπο

Ξέχασα να αναφέρω ότι το βημα χρέωσης είναι το 1 λεπτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό φοβάμαι ότι είναι το υπολοιπο του κινητου σου (συμβολαιου), όχι της σταθερης.

Όντως αλλά μοιράζεται  με της σταθερής τηλεφωνίας μιας και είναι 2 σε 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η ερωτηση ηταν αν φαινονται τα δωρεαν λεπτα της σταθερης (και το υπολοιπο τους) προς κινητα.

 

Δεν φαινονται τελικα όπως προεκυψε από τα 10 λεπτα που εφαγα χθες να ψαχνω το mywind πριν ποσταρω την ερωτηση, αλλα και όπως προκυπτει από την απαντηση του φιλου katcos.

Είναι ένα μηδενικο ολο το mywind κατά τη γνωμη μου, καμια χρησιμη πληροφορια, ολη του η υπαρξη είναι για να βλέπεις αν χρωστας και ποτε πρεπει να πληρωσεις.  Μονο "your"wind δεν είναι δηλαδή, αλλα "wind's wind". :PΕπισης βλέπεις και που μενεις! Που σου στελνουν το λογαριασμο! Δεν βλέπεις καν τι παγιο εχεις, δεν βλέπεις καν αν εχεις στο double play σου τα 300 δωρεαν λεπτα προς κινητα, ουτε υπηρεσιες που μπορεις να ενεργοποιήσεις ή να δεις ποιες εχεις ενεργες.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τους κωδικους που λετε το ειχα αναφερει κι εγω πριν μερικους μηνες (αν ηταν λιγο καλυτερη η αναζητηση στο φορουμ ισως το εβρισκα) και ειχε αναφερθει και παλι πολυ παλιοτερα....

http://www.insomnia.gr/topic/481409-wind-double-play-απεριοριστες-κλησεις24mbps-20-euro/?p=52488129

Ισως να επαιζε καποιο αλλο θεμα με οσους δεν μπορεσαν να μπουν με αλλο ρουτερ/κωδικους (ξερω γω κανα περιεργο firmware? καμια απωλεια γενικα ρυθμισεων/στοιχειων απο το ρουτερ κλπ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μιας και η προσφορα είναι για νέους συνδρομητές έκανα και γω μια αίτηση στη HOL να δω αν θα με πάρουν για αντιπροσφορά.
 
όταν τους πήρα και τους ρώτησα μου είπαν για 28e το μηνα και θα τους έδινα και 15e για αλλαγή πακέτου!

 

 

σήμερα με πήρανε και μου δώσαν 
24mbps
απεριόριστα αστικά υπεραστικά
5 ώρες προς κινητά
και 2 ώρες σε ένα f2g (δυστυχώς σε καινούργιο όχι στο δικό μου, αλλα θα το κυνηγήσω μπας και αλλάξει τον μάιο)
με 17e και για τα 2 χρονια
 
νομίζω καλή προσφορα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σήμερα με πήρανε και μου δώσαν 
24mbps
απεριόριστα αστικά υπεραστικά
5 ώρες προς κινητά
και 2 ώρες σε ένα f2g (δυστυχώς σε καινούργιο όχι στο δικό μου, αλλα θα το κυνηγήσω μπας και αλλάξει τον μάιο)
με 17e και για τα 2 χρονια
 
νομίζω καλή προσφορα

 

Πολυ καλη προσφορα. Εχω 24αρι και 120 προς εθνικα σταθερα με 17 για 2 χρονια.  :mad:

Μην τη χασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω την προσφορά των 17€, με πρόσθετο στοιχείο το δωρεάν τέλος ενεργοποίησης των 35€, αλλά ο τύπος (έχω κρατήσει ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο) είπε ότι λήγει σήμερα. Ίσως αυτό (χρονικό όριο) να ήταν επικοινωνιακός "εκβιασμός". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω την προσφορά των 17€, με πρόσθετο στοιχείο το δωρεάν τέλος ενεργοποίησης των 35€, αλλά ο τύπος (έχω κρατήσει ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο) είπε ότι λήγει σήμερα. Ίσως αυτό (χρονικό όριο) να ήταν επικοινωνιακός "εκβιασμός". 

Η προσφορά είναι για συγκεκριμένα άτομα ή γενική?

Αν ξαναμιλήσεις ρώτα τον ,(αν είναι εύκολο φυσικά) γιατί ενδιαφέρει και εμένα.

Αν ισχύει και για άλλους στείλε μου σε pm το τηλέφωνο και το όνομα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...