Προς το περιεχόμενο

Wind Double Play απο 20€ για 24μηνο συμβολαιο


Daizengar100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες γιατί το κουράζετε αφού και στην Forthnet τόσο έχει

  • Απεριόριστα προς σταθερά
  • Δύο ώρες προς κινητά
  • Εώς 24mbps internet

Πάρτε τηλ. και παζαρέψτε το...

που ακριβώς το είδες αυτό?

γιατί από ξέρω στα 20 ευρώ η forthenet έχει

  • Εώς 24mbps internet
  • Απεριόριστα προς σταθερα forthenet
  • καθόλου προς κινητά

πριν λίγες μέρες μίλησα μαζί τους και σίγουρα τότε δεν έπαιζε αυτό που λες ,αλλά ούτε και τώρα δεν βλέπω κάτι.

Και από παζάρι τίποτα...ότι είναι η επίσημες τιμές μου έδιναν και μόνο αν πήγαινα σε αυτούς και ένα δεύτερο σταθερό που έχω κατέβαζαν το πάγιο 1 ευρώ (ουάουυυ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προς ενημερωση..

Μετα απο αιτηση φορητοτητας απο Forthnet  προς Wind,

η προσφορα της Forthnet,την οποια εκανα αποδεκτη,

24 Internet, αστικα-υπεραστικα, 720' προς κινητα,

τελικη τιμη για 12μηνη δεσμευση, 22.90Ε

(απο 37,90Ε του προηγουμενου χρονου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ δεν το είδα πουθενά, αυτό έχω ;)

Πιστεύω καταλαβαίνεις Ελληνικά, οπότε ξαναδιάβασε την τελευταία πρόταση.

Την δικιά μου τελευταία πρόταση την διάβασες ή δεν καταλαβαίνεις αυτή τη γλώσσα?

Επίσης φαντάζομαι να καταλαβαίνεις πως το θέμα μιλάει για νέα σύνδεση και όχι για κάποια αντιπρόταση που κάνουν ,μόλις δουν ότι την κάνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολύ σωστα, είναι αστοχο εντελως να συγκρινονται επισημες προσφορες με αντιπροτάσεις. Γιατι αν θελει ο συμφορουμιτης να δει τις αντιπροτάσεις να του πουμε ότι είναι πολλα τα 20 για αυτά που του εδωσαν, εχουμε διαβασει στο φορουμ και όχι μονο, αντιπροτάσεις με 13 ένα πακετο κοντα σε αυτό που του εδωσαν και με 17€ με 6 ωρες κινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αν θελει ο συμφορουμιτης να δει τις αντιπροτάσεις να του πουμε ότι είναι πολλα τα 20 για αυτά που του εδωσαν, εχουμε διαβασει στο φορουμ και όχι μονο, αντιπροτάσεις με 13 ένα πακετο κοντα σε αυτό που του εδωσαν και με 17€ με 6 ωρες κινητα.

Εντάξει, είπαμε να μιλήσουμε λίγο σοβαρά, όχι να αναλύουμε την ταινία επιστημονικής φαντασίας που 'δαμε χθες βράδυ.Σόρρυ μάτριξ αλλά πιο πολύ στο άβατάρ σου παραπέμπουν τα όσα λες παρά στην πραγματικότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

O μονος που δεν μιλαει σοβαρα εδώ μαλλον εισαι εσυ. Κανε μια αναζητηση στο τοπικ της Forthnet για τις αντιπροσφορες που εχουν γινει σε πολλα μελη από διαφορες εταιριες.

 

Μην κανεις ετσι, δεν ηρθε και το τελος του κοσμου, δεν ειδες τα δεκάδες ποστς με τις αντιπροσφορες, του χρονου. ;)

Εντάξει, είπαμε να μιλήσουμε λίγο σοβαρά, όχι να αναλύουμε την ταινία επιστημονικής φαντασίας που 'δαμε χθες βράδυ.Σόρρυ μάτριξ αλλά πιο πολύ στο άβατάρ σου παραπέμπουν τα όσα λες παρά στην πραγματικότητα...

Και μια παραθεση για να κρατησω την 2η βερσιον του ποστ σου, γιατι δεν ξερω ποσο θα κρατησει και αυτή, νομιζω ηταν καλυτερη η πρωτη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

 

O μονος που δεν μιλαει σοβαρα εδώ μαλλον εισαι εσυ. Κανε μια αναζητηση στο τοπικ της Forthnet για τις αντιπροσφορες που εχουν γινει σε πολλα μελη από διαφορες εταιριες.

Διαβάζω το τόπικ με τις ταινίες, το ίδιο κάνει ;)

Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, κι ο άλλος στα λόγια υγρό πυρ έφτιαξε και έριξε γκόμενα.

[επίσης το 13 έβαλα σε bold, το 17 οκ just saying]

 

Μην κανεις ετσι, δεν ηρθε και το τελος του κοσμου, δεν ειδες τα δεκάδες ποστς με τις αντιπροσφορες, του χρονου. ;)

Πώπω, τα 'βαψα μαύρα μάτριξ, μην τα λες έτσι απότομα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, παντού θα υπάρχει κάποιος να χαλάσει ένα τοπικ!!! Razor απλά όταν πας σε άλλη εταιρία θα δείς για τι πράγμα μιλάμε (όσον αφορά τις αντιπροσφορές) και τις τιμές που κάνουν...

Προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση να σκανάρω λογαριασμό μου για να σου αποδείξω κάτι (η αντιπροσφορά που μου έκαναν δεν είναι πλεον και από τις καλύτερες έτσι κι αλλιώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αντιπροσφορά στην έκαναν με το που έκανες την αίτηση ή αφού υπέγραψες πρώτα στην wind;

Εγώ έκανα τηλεφωνική αίτηση την περασμένη βδομάδα αλλά ακόμη δε με πήραν τηλέφωνο για αντιπροσφορά.

Αύριο έχω ραντεβού με κούριερ για να υπογράψω συμβόλαιο.

Νομίζω μετά την υπογραφή έχεις 7 ημέρες για να ακυρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΕΡΟ=σκετο

για να συνεχίζω, ότι στην προσφορά που μου είχε κάνει η wind (17 ευρώ με δωρεάν σταθερά Ελλάδα) μπορώ να αλλάξω πακέτο μια φορά το μήνα, και να πάω 20 με δωρεάν και στο εξωτερικό, και 11,3 (αν θυμάμαι καλά το δεκαδικό) χωρίς δωρεάν.

 

Αυτό από τον Ιούλιο του 2013. Μάλλον δεν πάει παρακάτω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ απενεργοποιήθηκε το νούμερο μου πριν λίγη ώρα. έβαλα τη νέα κάρτα και δεν δουλεύει ούτε αυτή. πολύ ωραία...

από τη wind μου λένε να περιμένω 5 λεπτά και θα δουλεψει. και φυσικά δεν έγινε τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...