Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καποιες ερωτησεις για παλιοτερους παικτες:

1.Tο κερασμα ποτου σε μπαρακι πιανει ή ειναι πολυ παλιο.

2.Ατακες οπως κλεφτης/ζαχαροπλαστης ηταν ο πατερας σου;

3.To ''κατα λαθος'' σκουντημα/πεσιμο

Το πρώτο πιάνει. Αλλα ποτέ δεν κερνάς σε μια απο την παρέα . Δηλαδη είναι ας πούμε τρεις φιλες στο μπαρ. Θα πας και θα κεράσεις την μια ; ποτέ . Θα πάρεις τέσσερα σφηνάκια και θα σκάσεις όλο κέφι και χαρά και θα κεράσεις .

 

Τα αλλα ξεχνατα.

 

Tip : αν κάθονται στο μπαρ τσέκαρε ότι δεν λιγουρεύονται τον μπάρμαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλα δεν χρειαζεται και manual γι αυτο. Ενα πραγμα που εχω δει να πιανει ομως μεχρι τωρα 100% σε οποιαδηποτε κοπελα και αν το εχω δοκιμασει (που να μου αρεσε ή οχι) ειναι η προσβολη δια κοπλιμεντου. Δηλαδη καντε ενα κοπλιμεντο και αμεσως μετα για το ιδιο πραγμα "προσβαλετε" την κιολας. Εννοειται οτι δεν το κανεις σαν αρχικη ατακα αυτο. Φροντιστε πρωτα να εχετε συστηθει τουλαχιστον. 

 

Σαν ενα απλο παραδειγμα για οποιον δεν καταλαβε τι θελω να πω. 

 

- Μου αρεσουν πολυ τα μαλια σου, ειδικα εδω στις ακρες που εχει και λιγο ψαλιδα! (παραδειγμα ειναι εεεε, μην πεσετε να με φατε). 

 

Τετοια πραγματακια πανω στο κεφι ειναι γκαραντι οτι θα συνεχισουν τη συζητηση και θα υπαρχει ενδιαφερον. Γενικα πειραγμα με το γαντι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν χρειαζεται και manual γι αυτο. Ενα πραγμα που εχω δει να πιανει ομως μεχρι τωρα 100% σε οποιαδηποτε κοπελα και αν το εχω δοκιμασει (που να μου αρεσε ή οχι) ειναι η προσβολη δια κοπλιμεντου. Δηλαδη καντε ενα κοπλιμεντο και αμεσως μετα για το ιδιο πραγμα "προσβαλετε" την κιολας. Εννοειται οτι δεν το κανεις σαν αρχικη ατακα αυτο. Φροντιστε πρωτα να εχετε συστηθει τουλαχιστον. 

 

Σαν ενα απλο παραδειγμα για οποιον δεν καταλαβε τι θελω να πω. 

 

- Μου αρεσουν πολυ τα μαλια σου, ειδικα εδω στις ακρες που εχει και λιγο ψαλιδα! (παραδειγμα ειναι εεεε, μην πεσετε να με φατε). 

 

Τετοια πραγματακια πανω στο κεφι ειναι γκαραντι οτι θα συνεχισουν τη συζητηση και θα υπαρχει ενδιαφερον. Γενικα πειραγμα με το γαντι. 

με ανησυχεί που ξέρεις τι είναι ψαλίδα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες γεννηθηκες? Τι ειπαμε? Οτι θες λες ΕΚΤΟΣ απο οτιδηποτε εχει σχεση με κιλα και ισως ηλικια (σε οτι αφορα την "προσβολη"). Σχεδον οτιδηποτε αλλο ειναι fair game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν χρειαζεται και manual γι αυτο. Ενα πραγμα που εχω δει να πιανει ομως μεχρι τωρα 100% σε οποιαδηποτε κοπελα και αν το εχω δοκιμασει (που να μου αρεσε ή οχι) ειναι η προσβολη δια κοπλιμεντου. Δηλαδη καντε ενα κοπλιμεντο και αμεσως μετα για το ιδιο πραγμα "προσβαλετε" την κιολας. Εννοειται οτι δεν το κανεις σαν αρχικη ατακα αυτο. Φροντιστε πρωτα να εχετε συστηθει τουλαχιστον. 

 

Σαν ενα απλο παραδειγμα για οποιον δεν καταλαβε τι θελω να πω. 

 

- Μου αρεσουν πολυ τα μαλια σου, ειδικα εδω στις ακρες που εχει και λιγο ψαλιδα! (παραδειγμα ειναι εεεε, μην πεσετε να με φατε). 

 

Τετοια πραγματακια πανω στο κεφι ειναι γκαραντι οτι θα συνεχισουν τη συζητηση και θα υπαρχει ενδιαφερον. Γενικα πειραγμα με το γαντι.

DWfERL2.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν θα αναλυσω λίγο το θέμα .

 

Όταν την πέφτει κάποιος χύμα δεν ξέρει σε τι κατάσταση είναι η κοπέλα . Το βασικό είναι αν τα έχει . Μπορεί να έχει χίλια προβλήματα και το τελευταίο που μπορεί να σκέφτεται είναι να φλερτάρει .

 

Η λογική λέει ότι αν δεν τα έχει και της αρέσεις δεν χρειάζονται πολλά πολλά απλα να είσαι χαλαρός και,να εκπέμπεις καλή διάθεση . Εδώ βεβαια οι Ελληνίδες έχουν ένα κόλλημα και πολλές αν δεν είσαι φίλος φίλου δεν κάνουν τίποτα.

 

οσο φλερτάρεις με άγνωστες αυξάνεις το ποσοστό επιτυχίας . Όχι φυσικά γιατι γινεσαι πολύ καλύτερος αλλα γιατι μαθαίνεις να αποφεύγεις τα σίγουρα άκυρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσεις πως καταλαβαινετε οτι μια γυναικα ψαχνετε,πχ απο μια αγνωστη στο μετρο εως μια που τη βλεπετε καθε μερα χωρις να την ξερετε ''καλα''και σε μια φιλη σας?Εγω νομιζω οτι ψαχνετε οταν βαφεται και αρχιζει προσεχει αρκετα τον εαυτο της δηλ.βαψιμο πχ 10 η ωρα το πρωι.Και νομιζω οτι τοτε ειναι καλη ευκαιρια για κινηση!!Τι λετε?

 

 

 

 

MjAxMy01NGNhMmMxZjQ0MDlmYzk5.png

 

 

 

 

 

women-wearing-makeup-funny-pictures.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσίευση σήμερα, 12:45

Φιλαρακι, ακου εδω συμβουλη. Σου μιλαει ενας player

 

Δημοσίευση σήμερα, 12:45

Φιλαρακι, ακου εδω συμβουλη. Σου μιλαει ενας player

 

Δημοσίευση σήμερα, 12:45

Φιλαρακι, ακου εδω συμβουλη. Σου μιλαει ενας player

 

Δημοσίευση σήμερα, 12:45

Φιλαρακι, ακου εδω συμβουλη. Σου μιλαει ενας player

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η συμβουλή είναι να είσαι χειρότερα ντυμένος.


Σε λιγο θα δουμε να ανοιγει θεμα και για how to "πως σκουπιζομαστε μετα την αφοδευση"

 

καλά, εκεί και αν είμαι player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...