Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και η συμβουλή είναι να είσαι χειρότερα ντυμένος.

 

καλά, εκεί και αν είμαι player

Μαλλον ολοκληρο ηχοσυστημα για συναυλια του Μαικλ Τζακσον εισαι σε αυτη τη περιπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eσεις πως καταλαβαινετε οτι μια γυναικα ψαχνετε,πχ απο μια αγνωστη στο μετρο εως μια που τη βλεπετε καθε μερα χωρις να την ξερετε ''καλα''και σε μια φιλη σας?Εγω νομιζω οτι ψαχνετε οταν βαφεται και αρχιζει προσεχει αρκετα τον εαυτο της δηλ.βαψιμο πχ 10 η ωρα το πρωι.Και νομιζω οτι τοτε ειναι καλη ευκαιρια για κινηση!!Τι λετε?

Σου το λέω εγώ που είμαι γυναίκα... Δε σημαίνει κάτι το ότι μια βάφεται στις 10 το πρωί, στην τελική μπορεί να της αρέσει να βάφεται και γι αυτό να το κάνει ή ακόμα και να έχει σημαντική συνάντηση/πηγαίνει για δουλειά...  Μια γυναίκα φαίνεται ότι ψάχνεται όταν κοιτάζει τριγύρω είτε είναι για ποτό είτε στο μετρό είτε στη δουλειά είτε οπουδήποτε. Αυτό δε σημαίνει όμως απαραίτητα ότι είναι ελεύθερη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως!Δεν μας ενδιαφερει..... απλως καθυστερει τα πραγματα λιγο.Katiepie εισαι o ΄΄ινσαιντ μαν'΄΄ μας....

 

 

ΥΓ: Tι υπογραφη ειναι αυτη DrLo......Το εχεις παει σε αλλο επιπεδο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, και ?

Ναι μερικοί μπορεί να μην ψάχνουν απλά για sex, αν του αρέσει πολύ του αλλουνού μην απογοητευτεί αν ακούσει για άλλον... Επίσης, μπορεί να ψάχνεται μόνο για να ανεβάσει την αυτοπεποίθησή της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως για να προσεγγίσω μία γυναίκα αρχίζω να της μιλάω για τον εαυτό μου, της λέω πως νοιώθω μόνος, κρύος, πως δεν έχω σε κανέναν να μιλήσω και μερικές φορές ακόμα και να φωνάξω κανένας δεν μ'ακούει. Της λέω πως αν ήξερα πως θα φτάσω σε αυτό το σημείο θα τους είχα πει να με αποτεφρώσουν. Και μετά αρχίζει να τρέχει. Γυναίκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως για να προσεγγίσω μία γυναίκα αρχίζω να της μιλάω για τον εαυτό μου, της λέω πως νοιώθω μόνος, κρύος, πως δεν έχω σε κανέναν να μιλήσω και μερικές φορές ακόμα και να φωνάξω κανένας δεν μ'ακούει. Της λέω πως αν ήξερα πως θα φτάσω σε αυτό το σημείο θα τους είχα πει να με αποτεφρώσουν.

 

Εν τω μεταξύ αν στα πει καμιά ωραία αυτά, κατευθείαν αγκαλίτσα και μαλλάκια ε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως για να προσεγγίσω μία γυναίκα αρχίζω να της μιλάω για τον εαυτό μου, της λέω πως νοιώθω μόνος, κρύος, πως δεν έχω σε κανέναν να μιλήσω και μερικές φορές ακόμα και να φωνάξω κανένας δεν μ'ακούει. Της λέω πως αν ήξερα πως θα φτάσω σε αυτό το σημείο θα τους είχα πει να με αποτεφρώσουν. Και μετά αρχίζει να τρέχει. Γυναίκες.

 

 

Εν τω μεταξύ αν στα πει καμιά ωραία αυτά, κατευθείαν αγκαλίτσα και μαλλάκια ε.

 

Άπονη ζωή...  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν χρειαζεται και manual γι αυτο. Ενα πραγμα που εχω δει να πιανει ομως μεχρι τωρα 100% σε οποιαδηποτε κοπελα και αν το εχω δοκιμασει (που να μου αρεσε ή οχι) ειναι η προσβολη δια κοπλιμεντου. Δηλαδη καντε ενα κοπλιμεντο και αμεσως μετα για το ιδιο πραγμα "προσβαλετε" την κιολας. Εννοειται οτι δεν το κανεις σαν αρχικη ατακα αυτο. Φροντιστε πρωτα να εχετε συστηθει τουλαχιστον. 

 

Σαν ενα απλο παραδειγμα για οποιον δεν καταλαβε τι θελω να πω. 

 

- Μου αρεσουν πολυ τα μαλια σου, ειδικα εδω στις ακρες που εχει και λιγο ψαλιδα! (παραδειγμα ειναι εεεε, μην πεσετε να με φατε). 

 

Τετοια πραγματακια πανω στο κεφι ειναι γκαραντι οτι θα συνεχισουν τη συζητηση και θα υπαρχει ενδιαφερον. Γενικα πειραγμα με το γαντι. 

 

Συμφωνω με προσεγγιση προσβλημεντου, το λεει αλλωστε και στο βιβλιο.

 

Απλα πρεπει να το εχεις με το χιουμορ για να βγει καλο, γενικα αν ο αντρας εχει φλεγματικο χιουμορ πιανει πολυ και ο αυτοσαρκασμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με προσεγγιση προσβλημεντου, το λεει αλλωστε και στο βιβλιο.

 

Απλα πρεπει να το εχεις με το χιουμορ για να βγει καλο, γενικα αν ο αντρας εχει φλεγματικο χιουμορ πιανει πολυ και ο αυτοσαρκασμος.

Μεταξύ μας, πιάνουν μόνο αν η άλλη είναι χαζή, πολύ ψωνάρα, της αρέσεις πολύ ή συνδυασμός αυτών. Είναι εντελώς χαζό αυτό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...