Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπον το θεμα αυτο ξεκινα με αφορμη μια ''δειλη'' ερωτηση μου στο θεμα Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις, ''πως να μιλησεις σε μια αγνωστη κοπελα'' ; Και συμφωνα με τα λεγομενα του συνφορουμίτη φίλου μου noob μια ερωτηση τετοιου βεληνεκούς δεν επιδεχεται συντομες απάντησεις,καθως το γυναικειο φυλο ειναι επιστήμη!Ετσι λοιπον τι ειναι τελικα αυτο που θελουν οι γυναικες;Πως προσεγγιζεις μια κοπελα;Πoια ειναι η καταλληλη συμπεριφορα; κ.α θα απαντηθουν σε αυτο το θεμα!

 

Σκοπος λοιπον του θεματος εκτος απο το να γινει Hot Thread :-D ,ειναι να αναλυσουμε το γυναικειο φυλο και ολοι εσεις οι παλιουρες του forum να μας πειτε γνωμες-εμπειριες ωστε να μαθουμε και εμεις οι ψαρακλες της νέας γενιάς!

 

YΓ:Το θεμα αυτο φτιαχτηκε μια μερα ΠΡΙΝ την ημερα της γυναικας!

ΤΥΧΑΙΟ;;; :-D

 

 

 

 

alogo.jpg

 

Ανθρωποι που το ψάχνουν σε αυτο το τομεα με τεχνικές και δηθεν κολπα ειναι αυτοι που συνηθως δεν καταφερνουν να ριξουν γκομενα για καιρο... αυτα βγαινουν αυθορμητα ρε φιλε τι κολπα και ιστοριες μας γραφεις 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "προσβλημεντο" θελει παντως προσοχη. Το καλο ειναι οτι δε το κανουν πολλοι και το κακο ειναι οτι λιγο ανασφαλεια να εχει η κοπελα θα το παρει στραβα, ποσο μαλλον αν το κανεις πανω σε σημειο που εχει κομπλεξ πχ μπορει να εχει οντως ψαλιδα- αναλογος βεβαια και τον χαρακτηρα της.  Καλυτερα οταν χασμουριθει η φτερνιστει αντι για γειτσες να πεις ειχα μια γατουλα που εκανε ετσι.  Ειναι πιο γλυκο και δυσκολα να το παρει στραβα.

Με το να το παιζεις μοναχουλης δε συμφωνω, δε πιανει ποτε, και οταν πιανει σε θελει απο λυπηση.  Στη τελικη θα σε παιρνει για ψωνια μαζι της να μη μενεις μονος σπιτι.  Αν ειναι να σε θελει επειδη σε λυπαται, σε βλεπει γλυκουλη και σαν μωρο αυτα ειναι τα πρωτα συμπτωματα friendzone

Και οποιος δε συμφωνει με το να αφηνει τη γυναικα να ντυνεται λιγο καλυτερα τοτε η κοπελα σας βλεπει πιο πολυ σα πουστρ*κι αντι για αντρα.  Δε λεω να βγαινεις με παντοφλες για ποτο, αλλα αν ειναι να βγαινεις κοστουμαρισμενος με γυαλισμενο παπουτσι και αλυσιδες στο λαιμο και χερια με καθε ευκαιρια τοτε αυτη πως θα πρεπει να ντυνετε σαν τη παναγια στον επιταφιο;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βαψιμο δε λεει τιποτα αν ειναι μονη η σε σχεση.  Ολες βαφονται.  Απο το τροπο που φερετε μπορεις να καταλαβεις, αυτα που λεει, αν σε συστησει μια φιλη της κτλ. Αν γνωρισεις κοπελα και θες να μαθεις αν εχει σχεση ρωτα τη διαφορα, πως ειναι η δουλεια της, με τη ασχολειτε οταν δε δουλευει κτλ και θα καταλαβεις. Μη ρωτησεις απευθειας αν εχει σχεση γιατι δειχνει ανασφαλεια και ενδιαφερον-θελεις να" νομιζει" οτι τη γουσταρεις  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "προσβλημεντο" θελει παντως προσοχη. Το καλο ειναι οτι δε το κανουν πολλοι και το κακο ειναι οτι λιγο ανασφαλεια να εχει η κοπελα θα το παρει στραβα, ποσο μαλλον αν το κανεις πανω σε σημειο που εχει κομπλεξ πχ μπορει να εχει οντως ψαλιδα- αναλογος βεβαια και τον χαρακτηρα της.  Καλυτερα οταν χασμουριθει η φτερνιστει αντι για γειτσες να πεις ειχα μια γατουλα που εκανε ετσι.  Ειναι πιο γλυκο και δυσκολα να το παρει στραβα.

 

Με το να το παιζεις μοναχουλης δε συμφωνω, δε πιανει ποτε, και οταν πιανει σε θελει απο λυπηση.  Στη τελικη θα σε παιρνει για ψωνια μαζι της να μη μενεις μονος σπιτι.  Αν ειναι να σε θελει επειδη σε λυπαται, σε βλεπει γλυκουλη και σαν μωρο αυτα ειναι τα πρωτα συμπτωματα friendzone

 

Και οποιος δε συμφωνει με το να αφηνει τη γυναικα να ντυνεται λιγο καλυτερα τοτε η κοπελα σας βλεπει πιο πολυ σα πουστρ*κι αντι για αντρα.  Δε λεω να βγαινεις με παντοφλες για ποτο, αλλα αν ειναι να βγαινεις κοστουμαρισμενος με γυαλισμενο παπουτσι και αλυσιδες στο λαιμο και χερια με καθε ευκαιρια τοτε αυτη πως θα πρεπει να ντυνετε σαν τη παναγια στον επιταφιο;  

 

Καλα σοβαρολογεις τωρα? θα δεις γυναικα να χασμουριεται και θα της πεις ειχα μια γατουλα που έκανε ετσι? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ μας, πιάνουν μόνο αν η άλλη είναι χαζή, πολύ ψωνάρα, της αρέσεις πολύ ή συνδυασμός αυτών. Είναι εντελώς χαζό αυτό... 

 

Ο σκοπος ειναι να βγαινει αυθορμητα, αν προσπαθεις να το κανεις emulate τοτε προφανεστατα και θα αποτυχεις γιατι θα φανει οτι πηγες να κανεις κατι. Γενικα το προσβλημεντο (χαχα γαματη λεξη) μου βγαινει με την ιδια ανεση και φυσικοτητα που μου βγαινει ο αυτοσαρκασμος. Ουτε που με ενδιαφερει αν η αλλη το παρεξηγησει, αν συμβει αυτο εχει ηδη φαει Χ απο εμενα πρωτα και ασχετα αν ημουν εγω αυτος που την πλησιασε.  Και ουτε χαζο ειναι, ειναι βασικο στοιχειο στο να καταλαβεις ποσο χιουμορ αντεχει μια κοπελα. Ξινομουνες need not apply. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας το νήμα σκέφτομαι πόσο ευλογημένος είμαι που απλά μου αρέσουν άνδρες.Αν κ στις ανθρώπινες σχέσεις κάθε δεύτερη κ διαφορετική κ έστω οτι το φύλο είναι μόνο σχετικός moderator της συμπεριφοράς...πως να γίνει...συνήθως απλά τα πράγματα μεταξύ ανδρών.Ντόμπρα.Αντρίκια.Κοινή γλώσσα ρε παιδί μου.Ούτε να κουράζεσαι για κανά φερμάρισμα ούτε τπτ.

 

Μερικές φορές νιώθω γνήσια πως οικτίρω τους στρέητ άνδρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...