Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

λοιπόν αφού θέλετε να πούμε γνώμες ακολουθεί η δική μου η οποία σε κάποια άλλη μπορεί να ξενίσει.

εγώ γουστάρω το άμεσο. δεν μπορώ τα με κοιτάς σε κοιτώ-κοιτιόμαστε καμιά ώρα.αφού δεις ότι σε κοιτάω και συναντηθούν τα βλέματα μας μη το λιβανίσεις. έλα πες μου σε είδα και μου αρέσεις θες να πιούμε ένα καφέ-ποτό-χυμό-υποβρύχιο να γνωριστούμε;

μου έχει τύχει,πολύ μου άρεσε.

κοιτάζεται ακόμα ο κόσμος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω προσέξει αυτό που λέτε αλλα στις γυναίκες. Με κοιτάζει κάποια , με ξανακοιτάει , αντί να ρθει να με πει στα ίσια ,να μιλήσει αντρίκια κάθετε και κάνει σκέρτσα κ κλεφτές ματιές.  :huh: 

κάποια στιγμή οι γυναίκες θα πρέπει να το πάρετε απόφαση να γίνεται "άντρες" 
δε μπορεί μια ζωή να παραμένετε το ίδιο αμούστακο κοριτσάκι.  B) 

τα είπα λίγο περίεργα.. με παρεμβολές για να καταλάβετε τι περίεργο που ειναι αυτό που συμβαίνει. Ειναι τρελό , νομίζω πως όλοι είμαστε τρελοί τελικά.  :mellow:

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω προσέξει αυτό που λέτε αλλα στις γυναίκες. Με κοιτάζει κάποια , με ξανακοιτάει , αντί να ρθει να με πει στα ίσια ,να μιλήσει αντρίκια κάθετε και κάνει σκέρτσα κ κλεφτές ματιές.  :huh:

Θέλει να νομίσεις ότι εσύ έχεις το πρώτο λόγο.

 

κάποια στιγμή οι γυναίκες θα πρέπει να το πάρετε απόφαση να γίνετε "άντρες" 

δε μπορεί μια ζωή να παραμένετε το ίδιο αμούστακο κοριτσάκι.  B)

Και μετά τι θα πηδάς εσύ;Τη σούφρα του αυγούστη;

 

τα είπα λίγο περίεργα.. με παραβολές για να καταλάβετε τι περίεργο που ειναι αυτό που συμβαίνει. Ειναι τρελό , νομίζω πως όλοι είμαστε τρελοί τελικά.  :mellow:

Προσυπογράφω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω προσέξει αυτό που λέτε αλλα στις γυναίκες. Με κοιτάζει κάποια , με ξανακοιτάει , αντί να ρθει να με πει στα ίσια ,να μιλήσει αντρίκια κάθετε και κάνει σκέρτσα κ κλεφτές ματιές.  :huh: 

 

κάποια στιγμή οι γυναίκες θα πρέπει να το πάρετε απόφαση να γίνεται "άντρες" 

δε μπορεί μια ζωή να παραμένετε το ίδιο αμούστακο κοριτσάκι.  B) 

 

τα είπα λίγο περίεργα.. με παρεμβολές για να καταλάβετε τι περίεργο που ειναι αυτό που συμβαίνει. Ειναι τρελό , νομίζω πως όλοι είμαστε τρελοί τελικά.  :mellow:

Θα αρχίσω να πιστεύω τις θεωρίες σου για τα alpha male στο τέλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα σώθηκες... Πιστεύω ότι αν δεν έχεις κριτήρια και σου βγαίνει φυσικά καταλήγει καλύτερα. Αν είναι να τρέχεις κάθε φορά Background check βράστα...

 

Ενταξει δεν μιλαμε να τον περασεις απο ιερα εξεταση. Φυσιολογικα κριτηρια επιλογης αναλογα το ατομο. Εγω ας πουμε δεν μπορω με τιποτα αν η κοπελα εχει χουι να καβλιεντιζεται με τους παντες και οτιδηποτε αρσενικο. Ζηλευω τρομερα. Αν και η γραμμη ζηλειας μου ειναι αρκετα ευελικτη υπαρχουν συγκεκριμενες κινησεις/καταστασεις που αν βρεθω αναμεσα θα με πιασουν τα διαολια μου και εχουν περασει δυο (πολυ συντομες) σχεσεις με κοπελες που ηταν ακριβως ετσι τις σουταρα γρηγορα γρηγορα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Αυτο ας πουμε ειναι ενα κριτηριο για εμενα το οποιο δεν μπορεις να το κοψεις στην αλλη γιατι απλα ετσι εχει μαθει ολα της χρονια να συμπεριφερεται. Αρα λοιπον μολις μυριστω οτι παιζει τετοια φαση πρωτος την κανω Αλεκος ή το σταματαω απο νωρις. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν μιλαμε να τον περασεις απο ιερα εξεταση. Φυσιολογικα κριτηρια επιλογης αναλογα το ατομο. Εγω ας πουμε δεν μπορω με τιποτα αν η κοπελα εχει χουι να καβλιεντιζεται με τους παντες και οτιδηποτε αρσενικο. Ζηλευω τρομερα. Αν και η γραμμη ζηλειας μου ειναι αρκετα ευελικτη υπαρχουν συγκεκριμενες κινησεις/καταστασεις που αν βρεθω αναμεσα θα με πιασουν τα διαολια μου και εχουν περασει δυο (πολυ συντομες) σχεσεις με κοπελες που ηταν ακριβως ετσι τις σουταρα γρηγορα γρηγορα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Αυτο ας πουμε ειναι ενα κριτηριο για εμενα το οποιο δεν μπορεις να το κοψεις στην αλλη γιατι απλα ετσι εχει μαθει ολα της χρονια να συμπεριφερεται. Αρα λοιπον μολις μυριστω οτι παιζει τετοια φαση πρωτος την κανω Αλεκος ή το σταματαω απο νωρις. 

Αυτά δεν είναι κριτήρια επιλογής κάποιου αλλά μη επιλογής αφότου τον γνωρίσεις. Ενοούσα αυτό που είπε και η Valerie δηλαδή αν δεν είναι ψηλός κούκλος, με σπίτι στην τάδε περιοχή, αμάξι κτλ. Εκεί ναι οκ συμφωνώ μαζί σου και μιλάμε για σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά δεν είναι κριτήρια επιλογής κάποιου αλλά μη επιλογής αφότου τον γνωρίσεις. Ενοούσα αυτό που είπε και η Valerie δηλαδή αν δεν είναι ψηλός κούκλος, με σπίτι στην τάδε περιοχή, αμάξι κτλ. Εκεί ναι οκ συμφωνώ μαζί σου και μιλάμε για σχέση.

 

Το ιδιο ειναι, κριτηριο επιλογης ειναι να ΜΗΝ συμπεριφερεται ετσι οπως μου τη σπαει και ζηλευω.  :devil: Κατα τα αλλα μονο 1 σοβαρο κριτηριο επιλογης εχω για καποια. Να μου αρεσει. Το ποσο πολυ μου αρεσει θα φανει απο το ποσο ευκολα "παραβλεπω" ή "ξεχναω" πραγματα που υπο οποιαδηποτε αλλη στιγμη θα με χαζευαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ανησυχώ που έχουμε αρχίσει και συνεννοούμαστε εδώ μέσα.

Ναι κάπου κάτι πάει στραβά μετά από κάποια στιγμή.

 

Το ιδιο ειναι, κριτηριο επιλογης ειναι να ΜΗΝ συμπεριφερεται ετσι οπως μου τη σπαει και ζηλευω.  :devil: Κατα τα αλλα μονο 1 σοβαρο κριτηριο επιλογης εχω για καποια. Να μου αρεσει. Το ποσο πολυ μου αρεσει θα φανει απο το ποσο ευκολα "παραβλεπω" ή "ξεχναω" πραγματα που με υπο οποιαδηποτε αλλη στιγμη θα με χαζευαν. 

Ναι ρε παιδί μου δεν είναι από τα αρχικά. Κι εγώ αυτό λέω αρχικά μόνο να μου αρέσει, όχι να στοχεύω συγκεκριμένα σε πράγματα είτε υλικά είτε όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τα αλλα μονο 1 σοβαρο κριτηριο επιλογης εχω για καποια. Να μου αρεσει.

Ή πολύ μικρός ή πολύ απαίδευτος. Όπως και να χει ορμάτε κορίτσια! :P

Ανακατεύομαι ήδη... Είναι και μεσημέρι, μην τα λέτε έτσι...

 

Σε λίγο τελειώνει η ώρα κοινής ησυχίας και θα μπορώ να ξεκινήσω την καθημερινή μου μουσική εξάσκηση με το αφρικανικό μονόχορδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...