Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβγαινε μια φίλη μου με ένα παλικάρι όλα καλά 1 2 3 βδομάδες και μετά απλά δεν ξανάστειλε ή απάντησε ποτέ. Χωρίς εξήγηση ή κάτι. Οκ δε θες άλλο, το λες.

Άλλοι επανεμφανίζονταν μετά από κανα μήνα. Έχουμε καταλήξει ότι κάτι δεν κάνει σωστά, αλλά και πάλι γιατί να εξαφανιστούν;

 

Ακολουθει τον χρυσο κανονα οπως και οποτε πρεπει  ?  :rolleyes:

 

http://static.someecards.com/someecards/usercards/1335566159520_2012580.png

 

(οπου γαμος βαλε σχεση )

 

Αλλιως...δεν υποσχομεθα τιποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά μάθαμε πως να κατακτήσουμε τις γυναίκες?50 σελίδες είναι που να τις διαβάζω..

Φτάσαμε στο συμπέρασμα πως είναι πιο αποτελεσματικό να εισάγουμε γυναίκες από άλλες χώρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω προσέξει αυτό που λέτε αλλα στις γυναίκες. Με κοιτάζει κάποια , με ξανακοιτάει , αντί να ρθει να με πει στα ίσια ,να μιλήσει αντρίκια κάθετε και κάνει σκέρτσα κ κλεφτές ματιές.  :huh: 

 

κάποια στιγμή οι γυναίκες θα πρέπει να το πάρετε απόφαση να γίνεται "άντρες" 

δε μπορεί μια ζωή να παραμένετε το ίδιο αμούστακο κοριτσάκι.  B) 

 

τα είπα λίγο περίεργα.. με παρεμβολές για να καταλάβετε τι περίεργο που ειναι αυτό που συμβαίνει. Ειναι τρελό , νομίζω πως όλοι είμαστε τρελοί τελικά.  :mellow:

 

Νίκοτς  για σένα ρε ψυχή..

 

Δώσε βάση στον τίτλο.  :mellow: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζηλευω τρομερα. Αν και η γραμμη ζηλειας μου ειναι αρκετα ευελικτη υπαρχουν συγκεκριμενες κινησεις/καταστασεις που αν βρεθω αναμεσα θα με πιασουν τα διαολια μου και εχουν περασει δυο (πολυ συντομες) σχεσεις με κοπελες που ηταν ακριβως ετσι τις σουταρα γρηγορα γρηγορα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Αυτο ας πουμε ειναι ενα κριτηριο για εμενα το οποιο δεν μπορεις να το κοψεις στην αλλη γιατι απλα ετσι εχει μαθει ολα της χρονια να συμπεριφερεται. Αρα λοιπον μολις μυριστω οτι παιζει τετοια φαση πρωτος την κανω Αλεκος ή το σταματαω απο νωρις. 

Μπορείς επίσης πριν τη κάνεις,να πηδήξεις ό,τι κοντινώτερο θυληκό στη σφαίρα δραστηριότητάς της.

Θα σου δώσει points στο εγχείρημά σου αυτό ο συγχρωτισμός σου μαζί της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλά κοτευμένα :P Οι άντρες μετά δεν πλησιάζουν...

 

Valerie πλάκα κάνω, πες ότι θες ψοφάω :D

εγω φοβούμεθα να κοιτάξω..

οπότε που να κοιτάξει κανείς

να πέσω πάνω στο βλέμα το ξινό της άλλης που κοιτάει..απαπα!μετά θα μου μπουν ιδέες τι θα θέλω να κάνω και δεν είναι σωστό :P

 

Μπορείς επίσης πριν τη κάνεις,να πηδήξεις ό,τι κοντινώτερο θυληκό στη σφαίρα δραστηριότητάς της.

Θα σου δώσει points στο εγχείρημά σου αυτό ο συγχρωτισμός σου μαζί της.

εντάξει τότε σε καλό δρόμο είμαι...έχει πάρει πολλά χρόνια η όλη φάση,αλλά εντάξει κοντεύω να φτάσω σε αυτήν!Σε καμιά 5ετία το κόβω :P .

Είναι μια παρέα από 6 κουπέλες,ε με τις 3 έχει γίνει το σκηνικό...μένουν άλλες 3,ντάξει καλά το πάω;Θα φτάσω την THE ONE!!

Δεν έχουν μαλώσει ακόμα μεταξύ τους,θέλω να πω μπράβο στα κουρίτσα αυτά :P Υπεράνω,έτσι κουρίτσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε συ χτρμσνπρ καλύτερα κοίτα το κινητό μη το διακινδυνεύεις! :P

παααρρρααααποονοοοοο το χω!!!! extreme sniper μωωωρεεε,μη ταλαιπωρείτε άδικα την γλώσσα σας :P ειδικά άμα το λέτε και στα ελληνέζικα(από το εγγλέζικα)

 

καλέ ναι!Αυτό κάνω,άμα βρω άγρια βλέματα,ωχ ωχ..

(μην πέσω σε καμιά μέδουσα,και μαρμαρώσω,τέτοιο ωραιό παλικάρι νέο σα τα κρύα τα νερά!

να έτσι κάνω:

 

 

 

Αλλά απορώ ακόμα,ότι κοιτάζεται ο κόσμος ακόμα..Νόμιζα ότι μόλις εντοπίσει κάποιος/α πάει και θα πει την μλκια του μετά από λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να βάλουμε όλοι απο μια φωτογραφία και να πει ποιος γουστάρει ποιονε και να γίνει φάση χωρίς πολλά πολλά μεταξύ σας. Μετα οι γυνιαίκες να με κάνουν αναπάντητη  B) 

άλλη λύση δε βλέπω . τσάμπα το αναλύεται σε μικροσκόπιο , η απάντηση ειναι μπροστά σας 
 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να βάλουμε όλοι απο μια φωτογραφία και να πει ποιος γουστάρει ποιονε και να γίνει φάση χωρίς πολλά πολλά μεταξύ σας. Μετα οι γυνιαίκες να με κάνουν αναπάντητη  B) 

 

άλλη λύση δε βλέπω . τσάμπα το αναλύεται σε μικροσκόπιο , η απάντηση ειναι μπροστά σας 

 

 

Εσύ που έβαλες, είχες καμιά κλήση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ που έβαλες, είχες καμιά κλήση;

όχι , ούτε μια αναπάντητη . Μονο απ τη wind με πήραν για μια προσφορά αλλα τσι το κλεισα, δεν είχε σέξι φωνή  :-(

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...