Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το patch 1.2, και παλιότερους οδηγούς ήταν butter smooth.Καθώς έβαλα το 1.3 και νεότερους οδηγούς, άρχισαν τα κολλήματα αλλά με το 1.4 χειροτέρεψε.Ας πούμε όταν έβγαζε το είδωλο που εμφανίζεται ότι και καλά ο εχθρός σε είδε εκεί τελευταία φορά, έκανε χοντρό κόλλημα για 2 δευτερόλεπτα..

Μπορεί. Δυστυχώς το είχα αυθεντικό σε όλη τη πορεία και δεν κατάφερε να σχηματίσω ολοκληρωμένη εικόνα στα διάφορα patch. Μόνο με το τελευταίο έχω εμπειρία που μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι, ΝΑΙ, κολλάει. Ενοχλητικό αφάνταστα.

 

Bitch, i'm fabulous! :Ρ

10857338_1544706792454203_82713677087948

Επεξ/σία από MSSB
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα να δεις τι εκαναν τα καθαρματα! Εφτασα στο sequence 12 memory 2 και δεν μπορω να προχωρησω επειδη δεν εχω το τελευταιο pick lock skill. Επειδη ξοδεψα ολα τα sill points σε αλλα skills δεν εχω 9 points που απαιτουνται για να το αγορασω. Ψαχνω λοιπον στο ιντερνετ και τι διαβαζω? Οτι λεει ο μονος τροπος να μαζεψεις skill points εκτος απο το Main story ειναι να παιξεις co op missions! Αρα οσοι το εχουμε παρει απο το θειο και δεν γνωριζαμε οτι το συγκεκριμενο skill point θα ειναι απαραιτητο μεχρι τελος του παιχνιδιου τι κανουμε τωρα? Απο τα side missions μονο χρηματα παιρνω δεν εχει πουθενα skill points.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koίταξε  noFEARgr υπάρχουν πολοί εδώ στο insomnia που κάποτε είχαν μια αξιοπρεπή δουλειά

και κάποια στιγμή την χάσανε με αποτέλεσμα να μην έχουν την δυνατότητα να αγοράζουν πλέον παιχνίδια 

όποτε μην σου φαίνεται παράξενο που στρέφονται στον θείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βγαινουν και τοσοι reviewers με χιλιαδες subscribers κτλ, και σου προτεινουν στην ουσια να ''κατεβασεις'' το game, εκει καταλαβαινεις οτι κατι δεν παει καλα. 

 

Και ναι η ubi κανει οτι μπορει για να μην ξαναγορασω  game της ουτε σε προσφορα των 5 ευρω... Το ειχε ξεφτιλισει τελειως το 2014 ολο το θεμα με τα καραγκιοζιλικια που ειδαμε με WD κτλ και το μονο που μενει να δουμε ειναι τι αλλο μπορει να καταστρεψει στο 2015. γκουχου γκουχου  The Division... γκουχου γκουχου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koίταξε  noFEARgr υπάρχουν πολοί εδώ στο insomnia που κάποτε είχαν μια αξιοπρεπή δουλειά

και κάποια στιγμή την χάσανε με αποτέλεσμα να μην έχουν την δυνατότητα να αγοράζουν πλέον παιχνίδια 

όποτε μην σου φαίνεται παράξενο που στρέφονται στον θείο.

Ισχύει. Γάλα, ψωμί, ένα πιάτο φαί, games και GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING 4 GB είναι βασικά είδη επιβίωσης. Μπορεί να χάσαμε τη δουλειά μας αλλά δεν θα πεθάνουμε κι όλας κυρία Ubisoft!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να δικαιολογησω ποτε καποιον ο οποιος εχει αγορασει την 970 και βρισκει σαν δικαιολογια οτι δεν εχει χρηματα να παρει τα games ειδικα με τοσες  χιλιαδες προσφορες που υπαρχουν . Επισης δεν δικαιολογω αυτους οι οποιοι κατεβαζουν τα παιχνιδια και καλα για να εκδηκηθουν μια εταιρια .Το μονο που βγαινει ειναι να λεει '' ξερεις κατι σε πολλους αρεσε το παιχνιδι μας αλλα ειναι τζαμπατζιδες  οι περισσοτεροι γιαυτο κατσε να φορτωσουμε ενα καρο dlc στους νομιμους αγοραστες να βγαλουμε τα σπασμενα απο εκει''

  Γιαυτο σταματηστε να το παιζετε επαναστατες μερικοι , γιατι επαναστατης δεν εγινε ποτε κανεις που κατεβαζε πειρατικα παιχνιδια και ουτε θα γινει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι θυμάμαι καμία αποστολή δεν έχει απαραίτητα το pick lock. Τι ακριβώς πρέπει να κάνεις στη αποστολή Oroku για να θυμηθώ λίγο που είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκεί που πας να σκοτώσεις το ροβεσπιέρο είναι 

 

το θέμα είναι ότι το υψηλό lvl lockpick απλά σε βοηθάει στο unity, ΔΕΝ είναι απαραίτητο να τερματίσεις το παιχνίδι 

 

ούτε εγώ είχα φτάσει σε τόσο υψηλό level αλλά την απόστολή τη τελείωσα, κάποια πιο χαμηλού επιπεδου lockpicks είχα κάνει πάντως και σε αυτή την αποστολή, γενικά είχα επενδύσει σε αυτό το skill και σε πολλές αποστολές έκοβα δρόμο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yup, έτσι ακριβώς! Απλά πρέπει να κάνεις το γύρο ή να βρεις ποιο δύσκολο σημείο για προσέγγιση.

Εγώ το pick lock μου το έχω ένα level :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...