Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερει κανεισ αν μπορω να κανω δευτερο προφιλ ?το εχω απο το θειο..

 

Όχι δεν γίνεται. Ούτε στο αυθεντικό.

 

Μπορείς όμως να αφαιρέσεις το save αρχείο από το φάκελο που αποθηκεύονται , να ξεκινήσεις καινούργιο campaign και αν θέλεις να το συνεχίσεις το παλιό το αντιγράφεις ξανά στο φάκελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι οτι αν εσυ θελεις να κρατησεις πχ το progression σου στο game και ησουν στην 1.2 για παραδειγμα και μετα απο καιρο θελεις να ξαναπαιξεις με αυτα τα save και πλεον το game ειναι στην 1.5, εκει τσιμπας μπαλες απο εδω μεχρι την Σαμοθρακη. Την εχω παθει ηδη  με τα saves που ειχα κρατημενα για την 1.3 και τωρα πηγα στην 1.5 και μου κρασαρει το game στο continue.

 

Για αυτο προσοχη στους πειραματισμους με τα games της ubi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι οτι αν εσυ θελεις να κρατησεις πχ το progression σου στο game και ησουν στην 1.2 για παραδειγμα και μετα απο καιρο θελεις να ξαναπαιξεις με αυτα τα save και πλεον το game ειναι στην 1.5, εκει τσιμπας μπαλες απο εδω μεχρι την Σαμοθρακη. Την εχω παθει ηδη  με τα saves που ειχα κρατημενα για την 1.3 και τωρα πηγα στην 1.5 και μου κρασαρει το game στο continue.

 

Για αυτο προσοχη στους πειραματισμους με τα games της ubi.

 

Τα Saves του παιχνιδιού που βρίσκονται ρε παιδιά? Την πάτησα ήδη μια φορά με format πιστεύοντας ότι ο GameSave Manager θα το έσωζε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό δε γίνεται μόνο στα παιχνίδια της ubi alex, αλλά είναι κοινός τόπος.

Σε αλλα games μας αφηνει να εχουμε profiles. Απο εκει ξεκιναει το θεμα. Αλλιως τι προβλημα να εχει καποιος με τα saves, εφοσον μιλαμε παντα για αυθεντικη εκδοση.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τα κάνεις τα 15 προφίλ και slots όταν μετά από patchάρισμα τα saves της επόμενης έκδοσης είναι ασύμβατα με αυτά των προηγούμενων;Την έχω πάθει ουκ ολίγες φορές έτσι, στο απώτερο ειδικά παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε παντα για αυθεντικες εκδοσεις games παντα πιστευω. Σου εχει τυχει να φας ακυρο στα saves σου με καποιο update patch σε καποιο game?

 

Δεν μου εχει τυχει ευτυχως τοσα χρονια που παιζω καμια τετοια νιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα.Τα τελευταία που τον ήπια ήταν τα stalker (τα 2 πρώτα), απ' όσο θυμάμαι.Η αλήθεια είναι ότι μετά την καθιέρωση του steam έχει στρώσει πολύ η φάση (και) στο συγκεκριμένο τομέα.Ν' ανάβουμε και κανά κεράκι στο θείο Γκέιμπ. ^_^

Τέσπα, για να μη βγάζω άλλο εκτός το θέμα, δε γνωρίζω το save location naruto, δεν υπάρχει με αναζήτηση στο γούγλη κάπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι και το 1.3 ηταν καλα τα πραγματα. Τουλαχιστον για τους κατοχους gtx 780 και ανω. Απο το 1.4 και μετα εχουμε λιγο stuttering και φαγαμε και ενα μικρο downgrade.

 

Ετσι μωρη ubi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...