Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τωρα στο θεμα μας,δεν ξερω ακριβως τι στο καλο αρχισε να συμβαινει και βλεπουμε απο το πουθενα απο την μια παιχνιδια να ζητανε αδικαιολογητες απαιτησεις σε καρτες γραφικων και απο την αλλη τα ports τυπου AC U. Ειναι λες και το κανουν επιτηδες για να σπρωξουν την Console αγορα....

Εγω μονο στην vram βλεπω αδικαιολογητες απαιτησεις, το οποιο μου μυριζει rushed console port. Αλλα για να πω την αληθεια, με την ταπεινη 7870 μου δεν εχω αντιμετωπισει καποιο ιδιαιτερο θεμα, ουτε για να πω την αληθεια αντικρυζω τρελες διαφορες μεταξυ high και ultra textures που θα με στειλουν σε αναβαθμιση. Νομιζω παντως πως το να περιμενουν το witcher 3 θα ειναι η καλυτερη αντιμετωπιση για να δουμε προς τα που παει το πραγμα, μιας και ξερουμε οτι μαγειρευεται σαν pc game και δεν θα ειναι rushed console port

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει τροπος να κλειδωνουμε τα frames σε ενα παιχνιδι σε συγκεκριμένο αριθμο; ας πούμε οτι θέλω lock στα 40.

 

ναι στις AMD με το RadeonPro

και στις πράσινες με το αντίστοιχο πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

itnest_giveaway.jpg

 

Η Ελληνική Κοινότητα Battlefield εξασφάλισε σε συνεργασία με την I.T.Nest, μια σειρά προϊόντων της Keep Out

τα οποία θα δοθούν μετά από κλήρωση στα μέλη της κοινότητας που θα συμμετάσχουν στους διαγωνισμούς.

Για να λάβετε συμμετοχή στους διαγωνισμούς διαβάστε το παρακάτω θεμα battlefield.gr/giveaway

 

Καλή επιτυχία σε όλους και καλές γιορτές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Top 5 Worst Optimized PC Games Of 2014

 

Πολλοί γκρινιάζουν για το Dark Souls 2 λέγοντας ότι ήταν μια χαρά.

Για εμενα το watch dogs ειναι το χειροτερο ολων.Ουτε τσαμπα δεν το παιζω.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...