Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα στην ομάδα επειδή πρόσφατα ξεκίνησα να κάνω streaming Valorant κυρίως αλλά ξεκίνησε να κάνει τα δικά του μάλλον το twitch και μου βάζει κάτι σαν κόφτη στο upload (μιας και το cosmote at home δεν φαίνεται να έχει θέμα 120mbps download 40mbps upload) αν θέλει κάποιος και μπορεί να κάνει ένα sub ευχαριστώ πολύ! 

https://www.twitch.tv/l1ghtning_x

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις τιμές των απλών ssd να είναι στα 100 για 1TB και στα 180-200 για τα 2TB, δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα. Καλό είναι να μην έχουμε και 10 παιχνίδια στο pc, αν παίζουμε 1-2 μόνο. Μην καλομαθαίνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

καλησπέρα στην ομάδα επειδή πρόσφατα ξεκίνησα να κάνω streaming Valorant κυρίως αλλά ξεκίνησε να κάνει τα δικά του μάλλον το twitch και μου βάζει κάτι σαν κόφτη στο upload (μιας και το cosmote at home δεν φαίνεται να έχει θέμα 120mbps download 40mbps upload) αν θέλει κάποιος και μπορεί να κάνει ένα sub ευχαριστώ πολύ! 

https://www.twitch.tv/l1ghtning_x

Lol τι?

Επειδή έχει "κάποιο πρόβλημα" να κάνουμε sub στο κανάλι? Αυτό λες? Επίσης το κανάλι σου δεν έχει affiliate για να έχεις subs, μόνο follow για την ώρα.

Αγόρασε μια premium συνδρομή xsplit  1 χρόνου,από το eBay ώστε να έχεις πλήρη έλεγχο στα του streaming σου.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Lol τι?

Επειδή έχει "κάποιο πρόβλημα" να κάνουμε sub στο κανάλι? Αυτό λες? Επίσης το κανάλι σου δεν έχει affiliate για να έχεις subs, μόνο follow για την ώρα.

Αγόρασε μια premium συνδρομή xsplit  1 χρόνου,από το eBay ώστε να έχεις πλήρη έλεγχο στα του streaming σου.

Δεν νομίζω το μήνυμα μου να σας βάζει κανένα μαχαίρι στο λαιμό οποίος θέλει κάνει, αλλά τελικά η κοσμοτε τον πίνει και έχει βάλει κόφτη και μου λέει πως όχι και είμαστε στο κλασσικό κύκλο του τσακωμού... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Δεν νομίζω το μήνυμα μου να σας βάζει κανένα μαχαίρι στο λαιμό οποίος θέλει κάνει, αλλά τελικά η κοσμοτε τον πίνει και έχει βάλει κόφτη και μου λέει πως όχι και είμαστε στο κλασσικό κύκλο του τσακωμού... 

(Για προμο καναλιών έχουμε άλλο θέμα)

Δεν έχω ξανά ακούσει για κόφτες στο σπιτικό ιντερνέτ μας.. να ήταν mobile internet ναι κει το ξέρω ότι έχει.

Ο κόφτης όμως από πού προκύπτει? Τι εννοείς βασικά κόφτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

(Για προμο καναλιών έχουμε άλλο θέμα)

Δεν έχω ξανά ακούσει για κόφτες στο σπιτικό ιντερνέτ μας.. να ήταν mobile internet ναι κει το ξέρω ότι έχει.

Ο κόφτης όμως από πού προκύπτει? Τι εννοείς βασικά κόφτη?

δεν πάει πάνω από 2mbps στους σέρβερ από το twitch ενώ με vpn πιάνει 5+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

δεν πάει πάνω από 2mbps στους σέρβερ από το twitch ενώ με vpn πιάνει 5+

Νο ποσιπλ! Εδώ με 5αρα δεν έχω κόφτη.

Σε τι bitrate παίζεις μπάλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Νο ποσιπλ! Εδώ με 5αρα δεν έχω κόφτη.

Σε τι bitrate παίζεις μπάλα?

3500, πριν 3 βδομάδες για 2 σερί ήταν φουλ κομπλέ εδώ και 1μιση βδομάδα μου έχει βγάλει την πίστη.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

3500, πριν 3 βδομάδες για 2 σερί ήταν φουλ κομπλέ εδώ και 1μιση βδομάδα μου έχει βγάλει την πίστη.... 

Μια χαρά είναι το brate που δίνεις,πάει κι άλλο με την γραμμή σου. Ειδικά σίγουρος ότι δεν σε κόβει το πρόγραμμα που κανείς stream?

Έχει λόγο να σου πει ψέματα ο provider?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Μια χαρά είναι το brate που δίνεις,πάει κι άλλο με την γραμμή σου. Ειδικά σίγουρος ότι δεν σε κόβει το πρόγραμμα που κανείς stream?

Έχει λόγο να σου πει ψέματα ο provider?

Για την κοσμοτε μιλάμε... 

χωρίς VPN On η πρώτη φωτογραφία με vpn on η δεύτερη.. στους σέρβερ τις η κοσμοτε εντός Ελλάδας μια χαρά upload κάνει το θέμα είναι στο εξωτερικό τι κάνει, μέχρι 5 mbps έδειξε καθόλου παραπάνω.. τέλος πάντων πολύ off topic φύγαμε. 

twt.jpg

vpn.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

17 λεπτά από το Shadow Warrior 3. ^_^

Edit: Γιατί νιώθω ότι θα αλλάξει η ιστορία κάπως ξανά;
Ο Zilla να πετάει φιλοσοφίες (nice look πάντως), ο Wang να λέει την μάσκα του Hoji "Halloween mask".

Edit 2: Άρθρο από το PCGamesN για την ιστορία του Shadow Warrior 3. "Shadow Warrior 3 has a dedicated katana button"
(ναι, το λέγαμε "1" στο SW2013 :P)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-going-free-to-play-this-summer/

Rocket League will release on the Epic Games Store on PC the same time it goes free to play.

However, the Steam version will no longer be available to download for new players.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...