Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, optimus prime είπε

Και τι θα γινει με αυτους που παιζουν και θελουν να εχουν τον browser ανοιχτο στο background με καμια 10αρια tabs η καποια αλλα προγραμματα?

Γιατι να εχεις 8gb και να σκεφτεσαι εαν σε παιρνει η οχι απο την στιγμη που με 16gb το μηχανακι σου ειναι πιο ανετο?

Δεν ειναι και τοσο ακριβες οι μνημες ετσι ωστε να πεις θα κανω οικονομια εκει..

https://www.skroutz.gr/c/56/mnhmes-pc-ram/f/499830_583121/DDR4-16GB.html

Εγω αυτη την στιγμη που γραφω,με τον chrome και το steam ανοιχτα και κανα 2 αλλα προγραμματα να τρεχουν ειμαι στα 10gb..

Χωρις να εχω καν ανοιξει καποιο παιχνιδι..

Dude διαβάζεις τα posts? Είπα, εννοείτε είναι καλύτερο να έχεις παραπάνω, απλά όχι απαραίτητο. Τώρα άμα κάποιος για κάποιο λόγο δεν θέλει να κλείσει τα προγράμματα ενώ τρέχει full screen application, απλά πληρώνει και παίρνει extra RAM.

Από εκεί και πέρα βρίσκω το usage σου πολύ υψηλό. Εγώ με ανοιχτό steam, game, browser με πολλαπλά tabs, και video player τρώει 6-7GB.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, naruto14 είπε

Φαίνεται αρκετά έτοιμο αυτό. Ελπίζω να μάθουμε σύντομα ημερομηνία κυκλοφορίας.

"Δυστυχώς" είναι απλά ένα update των devs ότι η ανάπτυξη συνεχίζεται και σαν εορταστικό για την Κινέζικη πρωτοχρονιά. Ως στόχο έχουν βάλει το 2023 και μπορεί να αργήσει περισσότερο, μιας και ζητάνε να προσλάβουν άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, privateer είπε

Αφου η activision εχει το crash δεν νομιζω να βγει αλλου

 

54 λεπτά πριν, firepc είπε

και το trilogy δεν ειχε? και το sekiro?

Ναι ακριβως αυτα τα 2 παιχνιδια θα ανεφερα που εγιναν published απο activision και κυκλοφορησαν κανονικα και στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...