Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ sci-fi είναι αυτό. Κάτι σαν το TLUS για PC δεν υπάρχει; Το Division έχει ωραία ατμόσφαιρα αλλά από gameplay πάσχει πολύ. Όλη την ώρα αδειάζω 200 σφαίρες σε τυπαδες χωρίς καν armor μέχρι να πεθάνουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 minutes ago, yiannis1991 said:

Πολύ sci-fi είναι αυτό. Κάτι σαν το TLUS για PC δεν υπάρχει; Το Division έχει ωραία ατμόσφαιρα αλλά από gameplay πάσχει πολύ. Όλη την ώρα αδειάζω 200 σφαίρες σε τυπαδες χωρίς καν armor μέχρι να πεθάνουν..

Που την ειδες την ατμοσφαιρα στα division? 😂gameplay για το στυλ του ειναι ok. 

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, privateer είπε

Που την ειδες την ατμοσφαιρα στα division? 😂gameplay για το στυλ του ειναι ok. 

Ε εντάξει με την ομίχλη και το χιόνι να τρυγυριζεις ανάμεσα σε λεηλατημένα κτήρια είναι ωραία σαν ατμόσφαιρα post apocalyptic. Το gameplay δεν μου άρεσε και πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, yiannis1991 said:

Ε εντάξει με την ομίχλη και το χιόνι να τρυγυριζεις ανάμεσα σε λεηλατημένα κτήρια είναι ωραία σαν ατμόσφαιρα post apocalyptic. Το gameplay δεν μου άρεσε και πολύ..

το σκηνικο ειναι ωραιο και τα γραφικα εντυπωσιακα αλλα με χαλαει το στυλ του. Πηγαινε 100 μετρα πιο κατω να κανεις defend ενα σημειο. Μετα περνα λιγο διπλα να επιδιορθωσεις ενα uplink . A πηγαινοντας προς τα εκει σωσε και εναν τυπο. Κριμα γιατι θα μπορουσε να ηταν ενα πολυ καλο post apocalyptic rpg αλλα η Ubi κυνηγαει τα λεφτα των gaas

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, privateer είπε

το σκηνικο ειναι ωραιο και τα γραφικα εντυπωσιακα αλλα με χαλαει το στυλ του. Πηγαινε 100 μετρα πιο κατω να κανεις defend ενα σημειο. Μετα περνα λιγο διπλα να επιδιορθωσεις ενα uplink . A πηγαινοντας προς τα εκει σωσε και εναν τυπο. Κριμα γιατι θα μπορουσε να ηταν ενα πολυ καλο post apocalyptic rpg αλλα η Ubi κυνηγαει τα λεφτα των gaas

Ε αυτό είπα και εγώ ότι πάσχει από gameplay..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...