Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

@xtrmsnpr γιατί γελάς ρε, πλάκα έχει. :P:lol:

ρε συ πραγματικά, σε ένα μάθημα στο πανεπιστήμιο έφτιαξα ένα παιχνίδι, αρκετά γελοίο με τα πιο φθηνά assets της unity ίσα ίσα να βγει η εργασία, αν είναι να το κάνω ένα refresh και να χώσω ένα καλύτερό box/περιβάλλον και να το βάλω να το αγοράζει ο κόσμος ένα 10αρι, δε διαφέρει το animation από αυτό :P .. να βγάλω και τίπουτις τώρα που δεν έχω δουλειά!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

ρε συ πραγματικά, σε ένα μάθημα στο πανεπιστήμιο έφτιαξα ένα παιχνίδι, αρκετά γελοίο με τα πιο φθηνά assets της unity ίσα ίσα να βγει η εργασία, αν είναι να το κάνω ένα refresh και να χώσω ένα καλύτερό box/περιβάλλον και να το βάλω να το αγοράζει ο κόσμος ένα 10αρι, δε διαφέρει το animation από αυτό :P .. να βγάλω και τίπουτις τώρα που δεν έχω δουλειά!

Δεν είναι έτσι ακριβώς buddy, τα animations είναι motion capture από fencers, και γίνετε developed από senior animator του Witcher 3. Μια χαρά είναι για τα λεφτά του, υπάρχει demo άμα θες.

https://www.dsogaming.com/news/hellish-quart-is-a-realistic-sword-dueling-title-developed-by-senior-animator-of-witcher-3/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν είναι έτσι ακριβώς buddy, τα animations είναι motion capture από fencers, και γίνετε developed από senior animator του Witcher 3. Μια χαρά είναι για τα λεφτά του, υπάρχει demo άμα θες.

https://www.dsogaming.com/news/hellish-quart-is-a-realistic-sword-dueling-title-developed-by-senior-animator-of-witcher-3/

Άμα αυτό είναι ρεαλιστικό σουορτ ντουελινκ ή φαίνεται ωραίο στο μάτι εγώ είμαι το τσιπακι από το εμβόλιο. Το είδα και το demo μια χαρά, γι'αυτό και παίρνω το θάρρος να σας κλέψω εεεε σας βάλω να αγοράσετε μια εργασία μου, σε τι διαφέρω από αυτόν? Α έχω ηθική το ξεχασα, είναι μέχρι να την χάσω και αυτή.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Άμα αυτό είναι ρεαλιστικό σουορτ ντουελινκ ή φαίνεται ωραίο στο μάτι εγώ είμαι το τσιπακι από το εμβόλιο. Το είδα και το demo μια χαρά, γι'αυτό και παίρνω το θάρρος να σας κλέψω εεεε σας βάλω να αγοράσετε μια εργασία μου, σε τι διαφέρω από αυτόν? Α έχω ηθική το ξεχασα, είναι μέχρι να την χάσω και αυτή.

Δεκτό να μην σου λέει κάτι, αλλα το θέμα ηθικής που κολλάει?!

Εγώ θα το πάρω γιατί απλούστατα μου άρεσε και δεν υπάρχει κάτι παρόμοιο φάση Sword of the Samurai. Βγάλε και το δικό σου σε demo και άμα μου αρέσει θα το πάρω και αυτό. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεκτό να μην σου λέει κάτι, αλλα το θέμα ηθικής που κολλάει?!

Εγώ θα το πάρω γιατί απλούστατα μου άρεσε και δεν υπάρχει κάτι παρόμοιο φάση Sword of the Samurai. Βγάλε και το δικό σου σε demo και άμα μου αρέσει θα το πάρω και αυτό. ;)

Πέρα από το τρολαρισμα, φαίνεται γελοίο το οπτικό αποτέλεσμα του παιχνιδιού, αυτό είναι όλο.

Ναι αλλά το valheim που είναι και αυτό ΕΑ δε το παίρνεις 😝😝.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Πέρα από το τρολαρισμα, φαίνεται γελοίο το οπτικό αποτέλεσμα του παιχνιδιού, αυτό είναι όλο.

Ναι αλλά το valheim που είναι και αυτό ΕΑ δε το παίρνεις 😝😝.

Ποιος μίλησε για EA? Με το καλο όταν βγει final.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ποιος μίλησε για EA? Με το καλο όταν βγει final.

Ε τότε μπορεί να λέω αλλά και να μου αρέσει και μένα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, firepc είπε

o Josef Fares δινει 1000 ντόλαρς σε οποιον βαρεθει με το It Takes Two

Δυνατή δήλωση/υπόσχεση και μακάρι να ισχύει, ήδη από το trailer φαίνεται τέλειο για co-op.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, EverythingYouBelieve είπε

Δυνατή δήλωση/υπόσχεση και μακάρι να ισχύει, ήδη από το trailer φαίνεται τέλειο για co-op.

το τι θα παρει αυτος που θα βαρεθει το παιχνιδι, το δειχνει η φωτο 😆

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Πέρα από το τρολαρισμα, φαίνεται γελοίο το οπτικό αποτέλεσμα του παιχνιδιού, αυτό είναι όλο.

Spoiler

giphy.gif

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Δυνατή δήλωση/υπόσχεση και μακάρι να ισχύει, ήδη από το trailer φαίνεται τέλειο για co-op.

το γουσταρα το A WAY OUT, αλλα τωρα να παιζω με τον κολλητο μου coop και να υποδυομαστε τσαχπινικο ζευγαρακι ειναι καπως ..anti-immersive

ειλικρινα, το σκεφτομαι να μην το παρω γιαυτον τον λογο.  😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...