Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, KilliK είπε

αλλο ενα ακομη επιχειρημα υπερ του φυσικου μεσου

το πραγματικά φυσικό μέσο, όχι αυτό που νομίζουμε ότι αγοράζουμε στο 2021

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/5/2021 στις 10:21 ΜΜ, HellionKal είπε

Κάνει αυτό που θα έπρεπε να κάνουν όλα τα έντυπα μέσα από την προ-προηγούμενη δεκαετία ακόμα, αν ήθελαν να επιβιώσουν στην ψηφιακή εποχή: ενεργότατο, υπερδραστήριο σαιτ με κανονική καθημερινή ροή υλικού, παράλληλα με συνδρομητικό μηνιαίο τεύχος που έχει "αποκλειστικά" previews και ειδικά θέματα παράλληλα με επιλεγμένα άρθρα από τη ροή του σαιτ τους.

ναι, κατι τετοιο ειχανε πει και στο PCMaster να κανει, αλλα δυστυχως δεν ακουσανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, KilliK είπε

ναι, κατι τετοιο ειχανε πει και στο PCMaster να κανει, αλλα δυστυχως δεν ακουσανε.

pc master χωρις τσουρι καψουρη δεν παιρνει κανενας

Εσυ ποτε σταματησες να το παιρνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, KilliK είπε

αρχες 2000. μετα το παιρνα αραια και που, μεχρι που το σταματησα τελειως. το περιοδικο ποτε σταματησε να βγαινει;

αρχες 2015

Τευχος #303 Μαρτιος-Απριλιος 2015 ηταν το τελευταιο

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, KilliK είπε

ναι, κατι τετοιο ειχανε πει και στο PCMaster να κανει, αλλα δυστυχως δεν ακουσανε.


Μπίνγκο, αυτό ακριβώς είχα στο νου μου :D

Μπροστά από την εποχή της η διεύθυνση της Compupress όταν ξεκίνησε την πορεία της στο χώρο, αλλά εκεί γύρω στα mid-late 2000s άρχισε να μένει απελπιστικά πίσω από τις εξελίξεις και αρνήθηκε πεισματικά να "get with the times", κάτι που συνέβαλε καθοριστικά στη μοίρα του περιοδικού (παράλληλα με την τάση της να μην πληρώνει τους συντάκτες της, αλλά άλλη ιστορία αυτή). Το δε site του PCM κατέληξε να θυμίζει ερασιτεχνικό σαιτ κάποιου ράντομ φοιτητή των 90ς στο geocities.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πολυ σωστα. θυμαμαι που ειχαν φυγει και καποιοι συντακτες για να ανοιξουν τα δικα τους game  sites. αν το PCM ειχε κανει την μεταπηδηση στην ψηφιακη εποχη και γινοταν το defacto ελληνικο game portal, ισως και να υπηρχε σημερα ακομη και ως περιοδικο . Αλλα τι ψαχνεις, οι ανθρωποι που το ειχαν ιδρυσει και εδραιωσει, ειχαν φυγει προ πολλου και οι ιδιοκτητες του το αφησαν στην τυχη του. κριμα παντως. 

4 ώρες πριν, Praetorian είπε
 

more maximum letdown

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ριξτε μια βοηθεια αναμεσα σε 2 παιχνιδια μιας και τα βρισκω στο 20αρικο και τα 2 και με επιασε η καταναλωτικη μου μανια να με κανω ενα δωρακι.

Days Gone το βρισκω στα 20 απο αγγελια εδω το πουλαει καποιος

Death Stranding στα 18 απο Eneba. Ξέρω ότι παίζει στα 13.99 από epic αλλά το θέλω στο Steam. 

 

Θελω κατι με ελληνικα.

Γουσταρω και τα 2 παιχνιδια πολυ το DS για το πολυ ιδιαιτερο στυλ τον πανεμορφο κοσμο του αλλα δεν ξερω ποσο θα με κρατησει αυτο το στυλ walking simulator στυλ

Και το DG επισης για τον κοσμο του και τις μαχες με τα zombie λιγο που επαιξα μου αρεσε αρκετα. 

Δεν εχω ιδεα για την ιστορια για κανενα απο τα 2.

 

Παιζει και τριτη επιλογη Control Ultimate Edition μαζι με Quantum Break παλι στο 20αρικο και τα 2 μαζι αλλα ηθελα να παιξω κατι με ελληνικα.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Arkin είπε

Για ριξτε μια βοηθεια αναμεσα σε 2 παιχνιδια μιας και τα βρισκω στο 20αρικο και τα 2 και με επιασε η καταναλωτικη μου μανια να με κανω ενα δωρακι.

Days Gone το βρισκω στα 20 απο αγγελια εδω το πουλαει καποιος

Death Stranding στα 18 απο Eneba. Ξέρω ότι παίζει στα 13.99 από epic αλλά το θέλω στο Steam. 

 

Θελω κατι με ελληνικα.

Γουσταρω και τα 2 παιχνιδια πολυ το DS για το πολυ ιδιαιτερο στυλ τον πανεμορφο κοσμο του αλλα δεν ξερω ποσο θα με κρατησει αυτο το στυλ walking simulator στυλ

Και το DG επισης για τον κοσμο του και τις μαχες με τα zombie λιγο που επαιξα μου αρεσε αρκετα. 

Δεν εχω ιδεα για την ιστορια για κανενα απο τα 2.

 

Παιζει και τριτη επιλογη Control Ultimate Edition μαζι με Quantum Break παλι στο 20αρικο και τα 2 μαζι αλλα ηθελα να παιξω κατι με ελληνικα.

βαλε ενα gamepass ultimate 1€ τρεις μηνες

Εχει και το Control που θες. Ειδικα αν εχεις και xbox, εχει πολυ πραμα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, firepc είπε

βαλε ενα gamepass ultimate 1€ τρεις μηνες

Εχει και το Control που θες. Ειδικα αν εχεις και xbox, εχει πολυ πραμα

Το ειδα και το gamepass ισως το παρω για κανα control για την ωρα μιλαω με το παιδι για το days gone στο 20αρικο και το DS θα παει για αργοτερα για χειμωνα.

 

Μετα το horizon το πιανω αμεσως

 

Screenshot_1.png

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Arkin είπε

Για ριξτε μια βοηθεια αναμεσα σε 2 παιχνιδια μιας και τα βρισκω στο 20αρικο και τα 2 και με επιασε η καταναλωτικη μου μανια να με κανω ενα δωρακι.

Days Gone το βρισκω στα 20 απο αγγελια εδω το πουλαει καποιος

Death Stranding στα 18 απο Eneba. Ξέρω ότι παίζει στα 13.99 από epic αλλά το θέλω στο Steam. 

 

Θελω κατι με ελληνικα.

Γουσταρω και τα 2 παιχνιδια πολυ το DS για το πολυ ιδιαιτερο στυλ τον πανεμορφο κοσμο του αλλα δεν ξερω ποσο θα με κρατησει αυτο το στυλ walking simulator στυλ

Και το DG επισης για τον κοσμο του και τις μαχες με τα zombie λιγο που επαιξα μου αρεσε αρκετα. 

Δεν εχω ιδεα για την ιστορια για κανενα απο τα 2.

 

Παιζει και τριτη επιλογη Control Ultimate Edition μαζι με Quantum Break παλι στο 20αρικο και τα 2 μαζι αλλα ηθελα να παιξω κατι με ελληνικα.

Ξερεις βασικα ποιο game θες εσυ? 

Mafia 3

Πιστεψε με θα τα κανεις ολα στο παιχνιδι, 100% γκαραντι 👌

Εδω εγω σχεδον τα εκανα ολα, που δεν ειμαι και ο die hard στις πλατινες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, firepc είπε

Ξερεις βασικα ποιο game θες εσυ? 

Mafia 3

Πιστεψε με θα τα κανεις ολα στο παιχνιδι, 100% γκαραντι 👌

Εδω εγω σχεδον τα εκανα ολα, που δεν ειμαι και ο die hard στις πλατινες

Επειδη επαιξα προσφατα το Mafia 1 και εδω εκανα τα παντα το γουσταρα πολυ ηθελα κατι διαφορετικο. Θα πιασω σιγουρα το Mafia 2 και το Mafia 3 καποια στιγμη την ιστορια απο το 1 δεν την ξεχναω και το τελος ειδικα με τον Vito που παιζει στο 2 και εννοειται θα παω για 100% και εδω.  Τωρα λιωνω Horizon Zero Dawn και μολις το τελειωσω πιανω αμεσα Days Gone με καλα ακουστικα θελω κατι με ελληνικα μακαρι οι εταιριες να βαζουν ελληνικα η Sony σεβεται την Ελλαδα πρεπει και αλλες εταιριες ειναι κριμα πραγματικα γιατι οσα αγγλικα και να ξερουμε καποιες λεξεις στη μεταφραση βγαινουν χαλια ειναι αργο κτλ και δεν πιανουμε ολο το νοημα. Death Stranding Detroit τα επομενα που θελω με ελληνικα και τα 2 για το χειμωνα. Μαζι με Uncharted collection αν βγει μονο το 4 δεν θα το παρω θελω ολη τη σειρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, firepc είπε

βαλε ενα gamepass ultimate 1€ τρεις μηνες

Εχει και το Control που θες. 

Στο gamepass ειναι η απλη εκδοση του control,η οποια ειχε και καποια θεματακια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...