Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η λιστα ειναι αληθινη, ΑΛΛΑ να εχετε στο νου οτι εχει αρκετα legacy entries απο cancelled games. Κοινως, μην περιμενετε το Scalebound που ειναι στην λιστα. Θα πρεπει να επικεντρωθειτε στα latest entries (που ειναι και το ολο ζουμι της υποθεσης). Επισης, μην περιμενετε day-1 releases. Απλα αυτη η λιστα δειχνει τι θα ερθει καποια στιγμη.

Επισης, μιας και δεν τα ανεφερα στο αρθρο, η λιστα εχει αρκετες εκπληξεις. Mirror's Edge RTX Remaster, Batman: Arkham Knight RTX Remaster, Bioshock RTX Remaster. Με τιποτα δεν θα εχουν αυτα path tracing renderer (οπως τα Minecraft και Quake 2) βεβαια. Επισης, υπαρχουν entries για τα GTA Trilogy Remasters και Bioshock 2022 (βεβαια το τελευταιο ειναι placeholder title, οποτε μην περιμενετε να βγει το επομενο Bioshock του χρονου, προφανως και θα εχει φαει delay μιας και δεν εχουμε δει τπτ).

Γενικα, και μιας και προερχεται απο την ιδια την NVIDIA, εχει ΠΟΛΥ μεγαλο ενδιαφερον η εν λογω λιστα.

Επεξ/σία από john2gr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Παιδιά μήπως ν ανοίγαμε  ένα PlayStation Games topic να τα έχουμε καπου οργανωμένα όμορφα και ωραία….;

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορτωσα για το χειμωνα. Να δουμε τι θα γινει με την DC του Death Stranding και στο ποσο θα βγει οταν ερθει για υπολογιστη. Για το RDR 2 θα παιξω με HUB quality settings καπου στα 70-90fps θα τα εχω ανετα σε native αναλυση. 

Screenshot_1.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Arkin είπε

Φορτωσα για το χειμωνα. Να δουμε τι θα γινει με την DC του Death Stranding και στο ποσο θα βγει οταν ερθει για υπολογιστη. Για το RDR 2 θα παιξω με HUB quality settings καπου στα 70-90fps θα τα εχω ανετα σε native αναλυση. 

Screenshot_1.png

Καλο λιωσιμο απο τα αγαπημενα μου εβερ παιχνιδια και τα 2..

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Καλο λιωσιμο απο τα αγαπημενα μου εβερ παιχνιδια και τα 2..

Να σε καλά το καλό είναι ότι δεν έχω διαβάσει τίποτα για την πλοκή σε κανένα από τα 2 παιχνίδια πως το κατάφερα αυτό δεν ξερω τόσα χρόνια οπότε περιμένω να εκπλαγώ ευχάριστα και από τα 2 κυρίως στο σενάριο γιατι από gameplay ξέρω τι να περιμένω πάνω κατω από το καθένα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

this became super unorganized somewhere in the middle GIF

για όλα, κυρίως όμως για Ratchet & Clank

Επεξ/σία από spirit)earth)aflame
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Πάρε μας τα μυαλά Sony. Το Forbidden west λογικά θα αργήσει αρκετά μιας και ακόμα δεν βγηκε στο ps δεν νομίζω να τα βγάλει ταυτόχρονα. Από τα παραπάνω το demons souls δεν έχει ελληνικά έτσι? Tsushima God of War θα δείχνουν υπέροχα στον υπολογιστή σε ultrawide. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...